Umístění: Ordinace dětského lékaře MUDr.I.Rymešová Pediatrie a psychoterapie

Paní doktorka Rymešová je jedna z nejpečlivějších lékařek, které jsem doposud poznala. Má věcný a lidský přístup k pacientům (mě pomohla v oblasti psychoterapie). Další postupy léčby mi vždy vysvětlila a otázky zodpověděla. Nezbývá, než ji doporučit i ostatním!

1.ordinace) Praha 4,Roškotova 1717/2 a 2.ordinace) Praha 4, Podolské nábřeží 157/36- budova ÚPMD, Praha
Ordinace dětského lékaře MUDr.I.Rymešová (mapa)

Oborová zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna, + 6 Více

Pediatrie a psychoterapie

Naše soukromá ordinace pečuje o děti od roku 1994 v budově Polikliniky Zelený pruh, Praha 4, Roškotova ulice. Poskytujeme: 1.) Léčebnou a preventiv...

Umístění: Ordinace dětského lékaře MUDr.I.Rymešová

Ordinaci paní Rymešové jsem měla čest navštívit v září tohoto roku. Přišla jsme na tzv. seznamovací schůzku ještě před narozením miminka. Ordinace a zejména čekárna je vkusně zařízená, sestřička i paní doktorka moc milé. Měla jsem možnost se ptát na vše, co mě zajímá (očkování atd.) Na další návštěvu jsem se měla objednat až se miminko narodí. Bohužel při dalším objednání byla mému synovi z důvodu ambulantního porodu odmítnuta jakákoliv následující lékařská péče. Vyslechla jsem si od paní doktorky, že jsem sobecká matka, která staví své vlastní zájmy nad zdraví svého dítěte a z důvodu nečekaně plné kapacity (která nastala z minuty na minutu) odmítá mé dítě nadále ošetřovat. Bylo mi doporučeno si hledat nového pediatra. Pojišťovna mám naštěstí nového pediatra okamžitě zajistila, ale velmi se zajímala, který konkrétní lékař odmítl péči.

Pediatrie a psychoterapie

Cena není uvedená