1.ordinace) Praha 4,Roškotova 1717/2 a 2.ordinace) Praha 4, Podolské nábřeží 157/36- budova ÚPMD, Praha
Ordinace dětského lékaře MUDr.I.Rymešová (mapa)

Oborová zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna, + 6 Více

Pediatrie a psychoterapie

Naše soukromá ordinace pečuje o děti od roku 1994 v budově Polikliniky Zelený pruh, Praha 4, Roškotova ulice. Poskytujeme: 1.) Léčebnou a preventiv...

Pediatrie a psychoterapie

Ordinace dětského lékaře MUDr.I.Rymešová

Umístění: Ordinace dětského lékaře MUDr.I.Rymešová Pediatrie a psychoterapie

Paní doktorka Rymešová je jedna z nejpečlivějších lékařek, které jsem doposud poznala. Má věcný a lidský přístup k pacientům (mě pomohla v oblasti psychoterapie). Další postupy léčby mi vždy vysvětlila a otázky zodpověděla. Nezbývá, než ji doporučit i ostatním!

Umístění: Ordinace dětského lékaře MUDr.I.Rymešová

Ordinaci paní Rymešové jsem měla čest navštívit v září tohoto roku. Přišla jsme na tzv. seznamovací schůzku ještě před narozením miminka. Ordinace a zejména čekárna je vkusně zařízená, sestřička i paní doktorka moc milé. Měla jsem možnost se ptát na vše, co mě zajímá (očkování atd.) Na další návštěvu jsem se měla objednat až se miminko narodí. Bohužel při dalším objednání byla mému synovi z důvodu ambulantního porodu odmítnuta jakákoliv následující lékařská péče. Vyslechla jsem si od paní doktorky, že jsem sobecká matka, která staví své vlastní zájmy nad zdraví svého dítěte a z důvodu nečekaně plné kapacity (která nastala z minuty na minutu) odmítá mé dítě nadále ošetřovat. Bylo mi doporučeno si hledat nového pediatra. Pojišťovna mám naštěstí nového pediatra okamžitě zajistila, ale velmi se zajímala, který konkrétní lékař odmítl péči.

S paní doktorkou Rymešovou jsme velmi spokojeni. Je vždy vstřícná a milá. Máme dvě děti a max. nám vyhovuje, když jsme objednaní na určitou hodinu a nemusíme s ďětmi čekat v přeplněné čekárně. Starší dceři paní doktorka vyléčila atopický ekzém a nebyl problém ani s odložením očkování. U mladší dcery mi zase mic oomohla sestřička, protože jsem měla vekké problémy s kojením.
D. Koderová

Paní doktorka je milá a vždy vysvětlí léčbu. Mohli jsme k ní se synem po domluvě i mimo ordinační hodiny.
Jsem ráda, že teď ordinuje i v Podolí, máme to blíž.

Paní doktorce bych ráda poděkovala za péči, kterou měla s mými třemi dětmi. :-) Je opravdu profesionál, který ví a zná. Díky patří i sestřičce. Děkujeme, a doporučujeme ostatním.

Jsem velmi spokojená s prací paní doktorky.Vždy nám velmi dobře poradí, vysvětlí a pomůže, je velmi milá k dětem, které ji mají velmi rádi, což je velké plus.Vřele všem doporučuji.

dobrý den, paní doktorka je moc milá a našimi dětmi to báječně umí. Poradí se vším. Jen mě mrzí, že ordinuje jen do čtyř hodin. Hodilo by se mi chodit až po práci.

Jelikož mám pět dětí potřebovala jsem vždy poradit, když jsem byla s nemocemi dětí v nesnázích. V ordinaci paní doktorky Rymešové jsem vždy nalezla a nalézám radu, oporu a pochopení. Nikdy mě neodmítne ikdyž už skončily ordinační hodiny, snaží se mi maximálně vyjít vstříc což je velká pomoc ve chvílích dětské nepohody. Super jen tak dál.

Mila, vstřícná, empaticka, naše děti jí maji moc rádi! Vždy ochotná pomoci i trpělivě vše vysvětli, proste super doktorka.

Doktorka Rymešová je velmi pečlivá a dobrá lékařka..Bylo pro mně velmi příjemným překvapením,že opět ordinuje místo mudr.Zezuláka.Chtěli jsme s druhým dítětem dětského lékaře změnit,ale když je zpět mudr.Rymešová není co řešit :-)))))

• dětské lékařství