1.ordinace) Praha 4,Roškotova 1717/2 a 2.ordinace) Praha 4, Podolské nábřeží 157/36- budova ÚPMD, Praha
Ordinace dětského lékaře MUDr.I.Rymešová

Bankovní převod

Pediatrie a psychoterapie

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Naše soukromá ordinace pečuje o děti od roku 1994 v budově Polikliniky Zelený pruh, Praha 4, Roškotova ulice. Poskytujeme: 1.) Léčebnou a preventiv...

• dětské lékařství

Pediatrie a psychoterapie

Ordinace dětského lékaře MUDr.I.Rymešová

Umístění: Ordinace dětského lékaře MUDr.I.Rymešová

Paní doktorka Rymešová je velmi vzácný důkaz skvělé péče už od novorozence, zrovna tak paní sestra. Pečovala o má dvojčata od narození asi do 3 let úplně skvěle, potom jsme se jako rodina odstěhovali jinam. Paní Rymešová je velmi předvídavá, poslala nás s 1,5 ročními preventivně na PLUSOPTIX a další vyšetření zraku na polikliniku Barrandov, kde se prokázalo že jedno dvojče vidí špatně od narození. Poslala nás k Dr. Konvičkové, která má velký talent na malinké děti. ( mimochodem jsme těch očních dr zkusili asi 3 a jedině na malé děti je nejlepší Konvičková t.č. 2020 na Vinohradech). Paní Dr Rymešová se i sama neustále vzdělává a jezdí na mzn konference, aby mohla pomáhat lépe a to je pro mě dost velký důkaz člověka-doktora, který se nadále vzdělává, i když by vlastně nemusel.
A ještě jednou díky i sestřičce, která je víc než skvělá.

Umístění: Ordinace dětského lékaře MUDr.I.Rymešová Pediatrie a psychoterapie

Paní doktorka Rymešová je jedna z nejpečlivějších lékařek, které jsem doposud poznala. Má věcný a lidský přístup k pacientům (mě pomohla v oblasti psychoterapie). Další postupy léčby mi vždy vysvětlila a otázky zodpověděla. Nezbývá, než ji doporučit i ostatním!

Umístění: Ordinace dětského lékaře MUDr.I.Rymešová

Ordinaci paní Rymešové jsem měla čest navštívit v září tohoto roku. Přišla jsme na tzv. seznamovací schůzku ještě před narozením miminka. Ordinace a zejména čekárna je vkusně zařízená, sestřička i paní doktorka moc milé. Měla jsem možnost se ptát na vše, co mě zajímá (očkování atd.) Na další návštěvu jsem se měla objednat až se miminko narodí. Bohužel při dalším objednání byla mému synovi z důvodu ambulantního porodu odmítnuta jakákoliv následující lékařská péče. Vyslechla jsem si od paní doktorky, že jsem sobecká matka, která staví své vlastní zájmy nad zdraví svého dítěte a z důvodu nečekaně plné kapacity (která nastala z minuty na minutu) odmítá mé dítě nadále ošetřovat. Bylo mi doporučeno si hledat nového pediatra. Pojišťovna mám naštěstí nového pediatra okamžitě zajistila, ale velmi se zajímala, který konkrétní lékař odmítl péči.

S paní doktorkou Rymešovou jsme velmi spokojeni. Je vždy vstřícná a milá. Máme dvě děti a max. nám vyhovuje, když jsme objednaní na určitou hodinu a nemusíme s ďětmi čekat v přeplněné čekárně. Starší dceři paní doktorka vyléčila atopický ekzém a nebyl problém ani s odložením očkování. U mladší dcery mi zase mic oomohla sestřička, protože jsem měla vekké problémy s kojením.
D. Koderová

Paní doktorka je milá a vždy vysvětlí léčbu. Mohli jsme k ní se synem po domluvě i mimo ordinační hodiny.
Jsem ráda, že teď ordinuje i v Podolí, máme to blíž.

Paní doktorce bych ráda poděkovala za péči, kterou měla s mými třemi dětmi. :-) Je opravdu profesionál, který ví a zná. Díky patří i sestřičce. Děkujeme, a doporučujeme ostatním.

Jsem velmi spokojená s prací paní doktorky.Vždy nám velmi dobře poradí, vysvětlí a pomůže, je velmi milá k dětem, které ji mají velmi rádi, což je velké plus.Vřele všem doporučuji.

dobrý den, paní doktorka je moc milá a našimi dětmi to báječně umí. Poradí se vším. Jen mě mrzí, že ordinuje jen do čtyř hodin. Hodilo by se mi chodit až po práci.

Jelikož mám pět dětí potřebovala jsem vždy poradit, když jsem byla s nemocemi dětí v nesnázích. V ordinaci paní doktorky Rymešové jsem vždy nalezla a nalézám radu, oporu a pochopení. Nikdy mě neodmítne ikdyž už skončily ordinační hodiny, snaží se mi maximálně vyjít vstříc což je velká pomoc ve chvílích dětské nepohody. Super jen tak dál.

Mila, vstřícná, empaticka, naše děti jí maji moc rádi! Vždy ochotná pomoci i trpělivě vše vysvětli, proste super doktorka.

• dětské lékařství