Ordinace klinické a dopravní psychologie
Dejvice, Prosek, Železniční poliklinika v Italské ulici, Praha

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Klinická psycholožka s mnohaletou praxí v psychiatrické léčebně i v psychologické ambulanci.
Pracuji nejen KBT metodami, ale i technikami prác...

Výborná psycholožka. Hned na první návštěvě mi dodala naději a pocit, že společně vše vyřešíme..Věděla jsem, že jsem zde správně. Stála mi za dojíždění až z jižních Čech a vždy si budu pamatovat její rady. Nyní bydlím ještě jižněji, jinak bych k této psycholožce chodila pořád. Pokud Vás něco trápí, nabídne rozumné řešení. Je empatická a v její společnosti se cítí člověk spíše jako s kamarádkou na kávě, než u psychologa. Pokud řešíte problém nadměrných obav, určitě je ona ten správný člověk, jež Vám ukáže druhý a pozitivnější úhel pohledu na situaci, které se bojíte. Skvěle vystihne realitu a vy najednou vidíte, že se není čeho bát. Velké díky patří paní Rosické.
Gabriela Z.

Nikdy nepřestanu být vděčná za kontakt na paní Rosickou, který jsem před rokem a půl dostala. Do té doby neúspěchy v léčbě sociální fobie konečně pominuly a já jsem cítila zlepšení s každou návštěvou. Na paní Rosické si cením především osobního přístupu a snaze najít co možná nejlepší řešení daného problému. V její přítomnosti jsem se vždy cítila velice příjemně a uvolněně. I přesto, že velká část úspěchu léčby závisí na pacientovi samotném, s pomocí paní Rosické se mi podařily projevy sociální fobie omezit tak, že mohu téměř bez problémů fungovat v každodenním životě, a za to moc děkuji :-) Nemohu jinak než vřele doporučit!

Nemůžu paní Rosické nic vytknout, je prostě skvělá a její pomoc jsem ocenil. Po zhruba 3/4 roce terapie se cítím o mnoho lépe než zhruba rok zpět. Ještě jednou velmi doporučuji!

Velmi dlouho, řádově několik let, jsem se odhodlával ke kroku, který by mě posunul vpřed a především by mě pomohl vystoupit z kolotoče extrémně silných úzkostných stavů, které byly natolik silné, že se projevovaly již i fyzicky (mám na mysli fyzické obtíže takového rázu, které vyžadovaly hospitalizaci v nemocničním zařízení). Paní Rosická je velmi příjemná žena, která byla zcela přirozeně přátelská s neinvazivním pojetím schůzek. Dokázala bez nadsázky okamžitě aplikovat vhodnou metodu, která mě ulevila již po 1 schůzce. Pociťoval jsem to vždy při zpáteční cestě domů, která mi trvala více jak 2 hodiny svižnou jízdou vozem a na ústech jsem pociťoval úsměv a na duši klid. Překonával jsem několika set kilometrovou vzdálenost s oblibou, protože ten výsledek byl citelný a vděčím za to právě paní Rosické. Paní Rosickou Vám mohu jen doporučit a popřát hodně síly a odhodlání.
Pavel

Paní Rosická je velice schopná psycholožka, která mi opravdu dokázala pomoci. Zkoušel jsem před ní dva psychology a u žádného jsem se nesetkal s takovým zájmem o pacienta. Společně jsme od prvního sezení pracovali na diagnostice problému a postupném řešení, hlavně pomocí KBT metod. Trpím sociální fóbií a KBT (expozice, rámování myšlenek, katastrofický scénář atd.) mi přijde jako jedna z nejvohdnějších metod (i když se v počátcích může zdát obtížná). Kdo bude ovšem důsledný a bude se řídit radami paní Rosické, má opravdu šanci se buď vyléčit nebo při nejmenším úzkosti snížit na minimální hodnoty a žít spokojeně. Jestli hledáte chápavého psychologa s opravdovou starostí o pacienta, můžu paní Rosickou jedině doporučit.

Výborná paní psycholožka, jediná, která měla opravdu aktivní zájem mi pomoct a konstruktivně řešit dané problémy. Škoda, že už jsem v Praze skončila školu a odstěhovala se, protože dosud stále hledám někoho, kdo by měl stejnou ochotu pomoct. Chodila jsem k paní psycholožce s panickými ataky, psala jsem jsem si deník a neustále jsme problém řešili tak, abych se někam posunula a situace se opravdu zlepšila. Prosím jen více takto osvícených lidí v našem zdravotnictví.

Skvělá psycholožka. Poté co mé úzkosti, především sociální úzkost, zašly tak daleko, že jsem musel vyhledat odbornou pomoc, tak jsem vystřídal několik odborníků, ale až zde jsem byl opravdu spokojen. Narozdíl od mnoha jiných psychologů si na nic nehraje, má velmi přátelský a lidský přístup. Sezení probíhají v přátelském duchu až máte pocit že jste prostě jen s kamarádkou na čaji, ale během této hodinky se hodně posunete. :-) Co se týče specializace, zaměřuje se především na KBT, takže příliš do hloubky neanalyzuje příčinu problémů, ale řeší s pacientem přímo daný problém v reálném čase. Samozřejmě tento přístup nemusí sedět úplně každému, například lidem, kteří vyhledávají psychologa jen aby se vyzpovídali ze svých starostí a ulevili si tak... Naopak pokud jste alespoň trochu ochotni otevřít svou mysl novým myšlenkám a chcete na sobě aktivně pracovat, jen stěží najdete lepšího psychologa. Za sebe mohu paní Rosickou jen doporučit, má vynikající přístup a její terapie mi velmi pomohla a stále pomáhá.

Dlouho jsem hledala psychologa, který by mi pomohl s úzkostmi, až jsem našla paní Rosickou. Problému jsem se s její pomocí zbavila za tři měsíce, přestože mě předtím jiná psycholožka diagnostikovala jako "nevyléčitelný případ" a doporučila mi brát permanentně léky. Paní Rosická je nejen skvělá odbornice na KBT metodu, ale má široký přehled o nejrůznějších metodách a technikách, klasických i alternativních, které aplikuje klientům přesně na míru, podle jejich individuální potřeby. Nejen že mně zbavila probémů, ale podpořila mě v důležitém životním rozhodnutí, které se zpětně ukázalo jako správné. Bez ní bych ono rozhodnutí neučinila, protože to v určité chvíli vyžadovalo velkou odvahu. Ona mi ji dodada, věřila jsem jí a vyplatilo se to. Paní Rosickou doporučuji všem, kteří mají chuť své potíže aktivně řešit.