Sam. ord. lékaře spec. - kožní
třída Edvarda Beneše 1549, Hradec Králové

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Sam. ord. lékaře spec. - kožní Jiný

Paní doktorka mi vysvětlila, že všechny mé problémy jsou způsobeny očkováním a že jediná cesta jak se jich zbavit je podřídit kompletní detoxikaci od vakcín. Už nikdy se nemám nechat očkovat, maso je velice nezdravé a ryby v sobě obsahují olovo. Rád jsem ji oznámil, že ikdyby vše co hlásá byla pravda tak vypadávání vlasů je ta nejmenší cena, kterou mohu za permanentní imunizaci vakcínou dát. Na což mi bylo řečeno, že vypadávání vlasů je to nejmenší co mi to způsobí.

Mohu s jistotou říct, že poslouchání doktorčiných konspiračních teorií mi způsobilo větší plešatění, než se kterým jsem do ordinace přišel. Jsem velice zklamán, že vyučený doktor je schopný věřit takovým blbostem. Jestli takto pragmatuje před všemi, tak způsobuje v populaci více škody než užitku.

Umístění: Sam. ord. lékaře spec. - kožní Jiný

Dobrý den, s paní doktorkou jsem nadmíru spokojen.. Snad jediná záporná stránka je častá nepřítomnost. Ovšem její lidský přístup a naslouchání daného problému je nadstandardní, vždy mi pomohla i mé mamince která k ní po léta chodila. Mohu opravdu doporučit...

Umístění: Sam. ord. lékaře spec. - kožní

Paní doktorka mi pomohla, když nikdo jiný to nedokázal. Neskutečným bonusem její ordinace je to, že je možné přijít bez objednání, což je v dnešní době, kdy je možné se ke kožnímu lékaři dostat až za 2 měsíce po objednání, k nezaplacení. Hlavně pro urgentní případy, kdy je třeba problém řešit hned, jako v mém případě. Paní doktorku rozhodně doporučuji. Skvělý přístup a paní doktorka i sestřička jsou velmi vstřícné a sympatické.

Umístění: Sam. ord. lékaře spec. - kožní Perioralni dermatitida

Pani doktorku vrele doporučuji,najít kvalitního lekare,resp.kozare,který vam nepredepise hned jen samé kortikoidy je asi tezke. Ale tady je to opradu jinak. K pani doktorce jsem přišla s problémem,který je zrejme těžko léčitelný a musi se k němu přistupovat opravdu zodpovedne. Po první schůzce jsem odcházela s pozitivní náladou a s dalšími se to jen stupňovalo. Pani doktorce na 100% duveruji,pomohla mi téměř okamžitě,jsem necelých 5mesicu v jejich rukou a mam obličej čistý. Jsem vážně nadšená, a to nejen jako z lékařky samotné,ale i z lidskosti, kterou vam projevi.
A co se týká ordinacnich hodin,nejsem z HK a vždy si předem zavolam,zda ordinují...problem nevidím.
Doporucuji????

Umístění: Sam. ord. lékaře spec. - kožní Lupénka

Velice nespolehlivá paní, velice často má na dveřích do ordinace napsáno " Dnes se neordinuje". Toto oznámení se objeví až po začátku ordinační doby a někdy se protáhne na 2-3 dny.
Nespokojen!

Umístění: Sam. ord. lékaře spec. - kožní

Vyhledala jsem kožní, protože jsem měla podezření na molusky u tříletého syna. Paní doktorka byla příjemná, diagnózu mi potvrdila. A že mám pokračovat v potírání žíravinou. Syn se ale osypával čím dál víc a při potírání strašně brečel. Pak se mu objevily pupínky i v obličeji. Zašla jsem tedy za pediatričkou, zda to nejsou spíš neštovice. A jsou. Takže jsem tři dny potírala neštovice kyselinou :(. Že nepoznám neštovice já, no dobře, ale kožní by to snad poznat měla.

No čtu tu různé názory,,,, Na čem se rozhodně mohu shodnout je, že paní doktorka je velmi lidská a komunikativní a vždy pozitivně naladěná. Kdykoliv jsem byla byla jsem nad míru spokojená. Jsem lupénkářka. Takže s kožními lékaři jsem měla zkušenost velkou a to po celém Hradci i včetně kožní ambulace v bývalém hlucháchu a i s doktory z FN. S problémem který se u mě objevil a se kterým jsem si nevěděla rady mi pomohla hned na první pokus. Pokud se pobavíme o přípravcích, které prodává, tak je to především firma ZOAR, produkty z mrtvého moře, které naleznete z kraje Benešovy třídy. Pokud si nic koupit nechcete, necítí se paní Doktorka nijak pohoršeně a ani naštvaně. Několikrát mi dala jen tak vzorečky, které mám do teď a na každou mou otázku i všetečnou, jsem dostala jasnou a smysluplnou odpověď. Na její nepřítomnosti je lehká pomoc. Zavolejte si a hned víte na čem jste. Vám atopykům jen mohu říct toto. Lupénka je stejná garda jako exzém. Každý Vám řekne / každý odborník /, že obě varianty jsou nevyléčitelné. Pouze se dají potlačit do latetní formy ---- takže řeči o vyléčení jsou scestné.......Mohu doporučit PRO JEN SAMÁ POZITIVA. Když jsem byla u paní doktorky i na odstranění výrustku na kůži, byť to bylo místo tak citlivé jako je dekolt, odborně mi ho odstanila a nezůstala mi ani jizva. Kdo chcete dobrého kožaře, jděte se !!!!

Měl jsem dlouhé roky problémy s lupy,které mi vytvářely na hlavě někdy až mokvající boláky,takže jsem se rozhodl se ostříhat dohola a aplikovat mastnější krémy,abych svoji suchou pokožku mohl dostatečně ošetřit.Zůstával mi v přední části hlavy nad čelem ale nepříjemný červený svědivý flek,s kterým si nikdo z lékařů na kožních odděleních nevěděl rady...Paní doktorka mi hned po první návštěvě předepsala mastičku,po které mi všechny ty problémy trvající dlouhé roky odezněly po deseti dnech po první aplikaci.Od té doby mám po problémech.Paní doktorku musím doporučit,myslím,že dokáže dobře odhadnout jaký problém pacienta trápí a její přístup a příjemné chování navíc působí na pacienta blahodárně.Mě pomohla zcela zásadně!

U paní doktorky jsem byl 3x z toho jednou jsem od ní koupil tělové mléko za 400Kč. Radím vám nic nekupujte já už bych to příště neudělal, akorát jsem vyhodil peníze. Jinak hodnocení mě vychází tak 50 na 50 (poprvé mě mastička nezabrala, tak jsem šel k jiné doktorce a ta mi pomohla výrazně víc), ale díky skvělému přístupu k pacientům bych jí doporučil.

K paní doktorce jsem šla, protože byla nejblíž mému bydlišti. Z lékařského hlediska bych neměla žádné zvláštní výtky, myslím, že vše proběhlo v rámci průměru. Důvodem, který mě přiměl změnit lékaře, byla velice častá nepřítomnost. Když jsem chodila na kontroly na několikátý pokus, protože mě poněkolikáté uvítala pouze cedulka, že se dnes neordinuje, přešla jsem k jinému lékaři.
Ivana