Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

2.5

Umístění: Poliklinika Dobrovského kardio kontroly

Paní dr. Pirochtová svou odborností zachránila život při rozsáhlém infarktu mému tatínkovi, v současné době má v lékařské kardio kontrole i mou maminku. Zdravotní stav je stabilizovaný, kontroly pravidelné. To, že má občas ráznější názor zcela pomíjím, důležitá je pro mě odbornost a péče o pacienta a ta je opravdu vynikající.... jsem ráda, že jsme registrovaní právě zde.

V roce 1995 jsem prodělal infarkt,který byl potvrzen asi za dva měsíce při preventivní prohlídce právě paní MUDr Pirochtovou a následně prof.B.Semrádem ještě ve FN Brno.Od té doby pravidelně chodím k paní doktorce,dříve ještě do FN a později do její soukromé ordinace,kde jsem léčen a kontrolován v důsledku prodělaného infarktu a hypertenze,která je díky vhodné medikaci výborně kompenzována.Pravidelně jsem diagnostikován - Sono,EKG,Holter.
Za celou dobu jsem nepocítil aroganci paní doktorky nebo sester.S její poskytovanou med.péči jsem spokoje a nehodlám měnit. Ing.Jan Navrátil CSc

paní doktorka pečuje o celou naši rodinu již mnoho let k naší úplné spokojenosti.
někdy musíme chvíli počkat,protože se paní doktorka věnuje naléhavějším případům,
ale vždy se nám věnuje,narozdíl od kliniky ve fakultní nemocnici v Bohunicích,kde nás
vyhodili,protože nemáme doporučení,s doporučením od této paní doktorky a s návrhem na
přijetí k hospitalizaci jsme po pěti hodinách strávených v příjmové ambulanci byli
odesláni do vojenské nemocnice,kam patříme podle bydliště.lékař nás ani neviděl,netož
aby vyšetřil pacienta.ve vojenské byl manžel okamžitě přijat a to na JIP!!!!!!!!
proto doporučuji všem,kteří jsou s naší pani doktorkou nespokojeni obraťte se na odborníky
jinde,nejlépe ve fakultní nemocnici Brno Bohunice!

Přišla jsem k paní doktorce jako akutní gravidní pacientka s tachykardiemi. Její přístup byl a je na vysoké odborné úrovni. Vždy se snažila najít cestu, jak mně (nám)pomoci s ohledem na můj stav, kdy jakákoli léčba je velmi omezena. Paní doktorka perfektně zvládla "ukočírovat" můj stav a dnes jsme obě zdrávy a péči kardiologa téměř nepotřebuji. Chovala se vždy profesionálně a nikdy mně nevadilo, že jsem v čekárně přečetla pár kapitol knížky. Kálnássy Barbora

S pani doktorkou ma nase rodina jen ty absolutne nejlepsi mozne zkusenosti a vdecime ji opravdu za strasne moc. Jeden z nejlepsich odborniku v Brne, nesmirne zodpovedna a pecliva lekarka. A to nejdulezitejsi, kdyz se situace vyostruje, je schopna jit za zachranu a prodlouzeni zivota "az na sveta kraj"!

Vyse zminene negativni komentare mi prijdou zcela mimo misu, pravdepodobne je psali lide, kteri jsou zdravi, kardiologa moc nepotrebuji a maji pocit, ze navsteva kardiologa je jako v masaznim salonu ci u kadernika. Ze si musi s lekarem klabosit a prijdou na radu presne v cas objednani. Tito lide by si meli uvedomit, ze kardiolog neni kozar, ani zubar. V jeho ordinaci jde o zivot na dennim poradku a ma obrovskou zodpovednost. Pacient by se mel naucit odpovidat na otazky jasne, tim pomaha urcit diagnozu. Stavy pacientu na kardiologii jsou ruzne a proto jsou i vysetreni ruzne casove narocna, navic stav pacientu se muze kdykoliv zmenit, tedy pacient na ktereho lekar puvodne odhadoval treba pul hodiny pri zhorseni muze taky vyzadovat hodinove vysetreni. Proto se v ordinaci Dr. Pirochtove vyplati sedet treba hodinu navic, to je naproste minimum za to, ze se mu dostava te nejlepsi pece. Naprosto me vytocila ta poznamka vyse, ze se vyplati priplatit si a citit se jako clovek. V zivote bych se nechtela dostat do rukou kardiologa, ktery s bere svou praci jako byznys. Zodpovedny pristup se totiz neda nijak zaplatit, to je charakterova vlastnost lekare.

Dr. Pirochtovou vrele doporucuji.

Opravdu výborná lékařka.

Výborná odbornice,akorát by měla trochu změnit svoje chování k pacientům.Někdy se chová dost arogantně,zvláště ke starým lidem.Bohužel starší lidé už pomaleji chápou a paní doktorka s nimi nemá moc trpělivosti.Jinak je ve svém oboru specialistka,klobouk dolů.JEN TO CHOVÁNÍ!!!!!!