Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

2.5

Dokud jí přikyvujete, tváří se mile a srdečně. Jakmile vyjádříte svůj názor nebo se třeba jen zeptáte, je arogantní, povýšená. Pacient je pro ni absolutní nula. Čas objednání ji nezajímá a zajímat nebude, dokud bude mít plnou čekárnu lidí, kteří ji de facto živí.
Chápu naprosto rozdílné komentáře zde. Ti, kdo nikdy nezapochybovali a nepoložili nevhodný dotaz, ji vidí jako milou dámu. Ti, kdo se odvážili projevit, vidí, jaká doopravdy je.
Nevím, jaký problém si paní doktorka kompenzuje, ale přál bych jí, aby se na nějaký čas dostala do podobně podřízené role jako její pacienti a někdo se k ní choval jako ona k nim. Třeba by se pak zamyslela nad tím, že ona je tu kvůli pacientům=klientům=zákazníkům ne naopak.
A možná by se i pacienti mohli zamyslet, zda si podobné chování opravdu chtějí nechat líbit, nebo půjdou jinam. Kdyby se k nim takto chovala jejich pedikérka, kadeřnice, prodavačka, už k ní nepřijdou.
A ještě na okraj vyjádření k odbornosti. Můj internista se nad receptem od ní zděsil a výrazně snížil mi dávkování.

Umístění: Poliklinika Dobrovského Celkový kolabs

Neskutečná arogance a neodbornost! Jak to začalo a co se stalo dnes?
Je to cca dva roky, co jsem začal kolabovat a z toho důvodů mě manželka odvezla za Pirochtovou - můj ošetřující kardio lékař. V ordinaci jsem již začal zcela kolabovat - přestal jsem prakticky ovládat celé tělo včetně řeči a očí. Z ordinace mě vyvedla na chodbu, kde mě nechala delší dobu sedět. Údajně se šla poradit s neurologem co dál. Stav se stále zhoršoval a já stále na chodbě a Pirochtová nikde. Na žádost mé ženy odmítla zavolat, a to opakovaně rychlou. Až po vyhrocení celé situace sestřička Pirochtové, přes její zákaz, sanitku zavolala. Záchranářům potom do oči lhala, že se s žádným neurologem nebavila, protože už na poliklinice není. Tak kde byla tu půlhodinu, co mě nechala trpět na chodbě??! Odvezli mě do nemocnice s podezřením na mrtvici. Ta se nakonec nepotvrdila. Pokud by se jednalo o mozkovou příhodu, tak mě mohla Pirochtová svým jednáním i zabít. Šlo o ataku roztroušené sklerózy, kterou mi nakonec i diagnostikovali. Týden mě dávali dohromady a již dva roky se s RS léčím ve FN Brno.
Dnes jsem šel k Pirochtové, NAPOSLED, na pravidelnou kontrolu kardio. Když mě viděla, tak prohlásila: "Ale co vás trápí, vy jste mi tady předvedl tu hysterii že ano". Marně jsem se ji snažil vysvětlit, že o žádnou hysterii nešlo, ale že mi diagnostikovali (po týdnu v nemocnici) RS. Pirochtová: "RS nemáte" a začala se se mnou hádat, že RS nemám a, že jsem jen hysterický. No je toto normální? Asi vím s čím se dva roky léčím ve svých letech.
Pirochtová by už dávno měla být v důchodě. Jinak to může někdo odskákat svým zdravím, nebo i životem!

Velice arogantní přístup. Klidně po dvouměsíčním čekání pacientovi při dostavení se na termín suše oznámí, že bude přeobjednán o další dva měsíce později, protože musí odejít dříve. A to zjevně bez vážných důvodů. Toto je ukázka absolutního marasmu a amatérismu v českém zdravotnictví.

Také jsem byla u p.doktorky, její chování je opravdu velmi arogantní, takový člověk by neměl pracovat s lidmi a nebo když už si vybrala tuhle práci, měla by se jí věnovat a ne se vytahovat nad pacienty. Nevím, jak by se jí líbilo, kdyby se k ní lidi chovali tak jako ona nim.

Je to arogantni ... a tady uz slusna slova nepokracuji ... udelejte si obrazek sami

Po tom co jsem byl odeslan k pani doktorce na zaklade vysokeho TK 175/115 (je mi 28 let,do te doby bez problemu -sportovec) me byla nalezena tekutina na srdci pani doktorka to okomentovala slovy "tohle jsem vzivote nevidela, jak to muzete mit v tomhle veku" jsem pojal podezreni ze neni neco vporakdu,po bolestech na srdci jsem se po obednani dostavil znovu a byl jsem vyhozen stim ze jsem "na hlavu" -nedostalo se mi zadneho vysetreni ani zadne lekarske zpravy, zcehoz jsem byl uplne konsternovan.....Rozhodne NEDOPORUCUJI, arogance,neprofesionalni pristup a dalsi projevy teto osoby o kterych si muzete precist i u jinych komentaru....

V životě jsem se nesetkala s horším doktorem jako je paní "doktorka". Po 2 a půl hodinovém čekání jsem se dočkala už ve dveřích s tím, že mě svým arogantním chováním uzemnila otázkou, co tam chci když jsem mladá. Během vyšetřování mi řekla jak mohu mít problemy s nočními službami, když ona celý život dělala noční a jí nikdy nic nebylo. Pak pokračovala tím, že co budu dělat až budu mít dítě, že se mi nebude ptát jestli jsem unavená nebo ne. Dokončila to tím, že mi řekla, co chci mít za lehčí práci než je recepční a nechápe proč nemám práci. Příště si rozmyslím vůbec někam jít. Určitě nedoporučuji a varuji!

dokrorka po hodine soukromeho telefonatu nas přijala ovšem jeji arogantni chovani nas přesvětšilo otom že tuto lekařku již nikdy nenavštívíme a nikomu určitě nedoparučíme

Moje vyšetření začalo jako vždy se zpožděním.
Nechápal jsem, proč se mě p. doktorka po patnácti minutách sezení na kole a vybaven přísavkami - aniž by se cokoli dělo - ptá, proč jsem přišel. Pochopil jsem později - nebyla k nalezení moje zdravotní dokumentace. Ta není ve složkách, nýbrž na hromadách. Jednou na židli, jednou pod stolem, potřetí za plentou. Během zátěžového testu jsem byl dotazován provokativně a naprosto nepřiměřenou formou, se kterou jsem si nevěděl rady, proto jsem radši mlčel, aby nedošlo k otevřenému konfliktu. Pracovní oděv sestry, typický pro zdravotnictví, jsou rifle.
Paní doktorka se zřejmě cítí povýšena nad ostatní pacienty, je ukázkou toho, jak by lékař jednat neměl.
Rovněž padl dotaz, zda jsem před třemi měsíci vrátil holter, což jsem nemohl dokázat, vůbec by mě nenapadlo si na to připravit formulář a nechat si jej od sestry podepsat. Byl jsem tím naprosto konsternován.
Pokud by nebyl v Brně lepší kardiolog, pojedu za vhodnějším raději padesát kilometrů do jiného regionu. Zde už mě nikdo neuvidí.

K paní doktorce jsem chodila, ale pro její chování (viz hodnocení dalších uživatelů) jsem si raději našla jiného ošetřujícího lékáře. Byla jsem vždy objednána na určitou hodinu, ale vždy jsem čekala cca 2 hodiny. Byl mi zapůjčen Holter (přístroj na průběžné měření tlaku), který měl na sobě veliké mapy od potu předchozích pacientů a hrozný zápach. To stejný mi potvrdil i další pacient s tímto přístrojem.
U nového lékaře to po každém pacientovi perou a máčí v aviváží.