vlídná a ochotná zubařka, byla jsem u ní jen v době kdy zastupovala někoho jiného, ale bylo to v pořádku.

Havlíčkova 605, Kolín
Samostatná ordinace PL - stomatologa (mapa)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

ochota čista prace skvělá doktorka a člověk stale dobra naladanejlepši stomatolog ktereho znam nejen ja ale i cela rodina

Ta nejlepší zubařka ve středočeském kraji.Milá, ochotná a hlavně šikovná:)

V ordinaci jsem se setkala s maximální ochotou pomoci a profesionálním přístupem.

Opravdu výborná

Výborná doktorka

Nejlepší z nejlepších!!!! Skvělý odborník, člověk s andělským přístupem k lidem i k práci! Neznám lepšího lékaře!!! Spousta by se jich od ní mohla učit!!!

Výborná lékařka, všem doporučuji.

Pí. Pavlikova je vyborna zubarka, moje usta jsou u ni jako v bavlnce. opravdu takovych to zubarek je po Koline minimum. spis znam jen jednu a to je ona. u ni je osetreni bezbolestne a jeste si s vami popovida.
jsem velice rada ze k ni chodim.

Dneska už se za zuby nemusím díky ní stydět.

Ta nejlepší zubařka ve středočeském kraji.Milá, ochotná a hlavně šikovná:)

Opravdu výborná

Výborná doktorka

Výborná lékařka, všem doporučuji.

jsem velice rada ze k ni chodim.

Dneska už se za zuby nemusím díky ní stydět.