Ivana Misařová Vinterová, pediatr Brno

MUDr. Ivana Misařová Vinterová

Pediatr

Kosmonautů 4, Brno
Ambulance PL pro děti a dorost

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

K pani doktorce jsem chodila ja a ted k ni chodi i moje dcera.Jsem moc rada,protoze pani doktorce plne duveruji.Vzdy byla v diagnostice nemoci presna.Pamatuje si jmena svych pacientu.I na to me si vzpomela po deseti letech!!

Nejlepší paní doktorka kterou znám. Nechtěla jsem od ní jít pryč! Věděla o mě vše i co se stalo v rodině a byla moji podporou! Péči nezanedbava, vždy udělá pořádně vyšetření! Je skvělá doktorka i skvělá jako člověk! Patří ji velký dík! Za mě a za rodinu 1****!!

Skvělá paní doktorka. Jelikož jsem bývala velmi často a vážně nemocná, měla jsem tu "čest" být v ordinaci paní doktorky i několikrát týdně. Nikdy nic nezanedabala, ATB nikdy zbytečně nepředepisovalaa vždy byla velmi ochotná, vyslechla, poradila atd. Tudíž nechápu negativní názory. Za mě jedině palec nahoru :-)

I když to máme k paní doktorce po přestěhování 45 km , neměnila bych.Je to nejlepší paní doktorka jakou znám.Děkujeme :-)

K paní doktorce jsme se registrovali asi před třemi lety úplnou náhodou při stěhování a zatím jsem toho nikdy nelitovala. Jak píšou ostatní, spolu se sestřičkou tvoří bezvadný tým. Má lidský přístup, pamatuje si děti jménem, stejně tak i rodinnou situaci, k novorozenci přijela na návštěvu ve státní svátek, přivezla nám k zapůjčení váhu. Opravdu si nemůžu stěžovat. Je pravda, že práce má hodně, ale je to opravdu tak, její čekárna je vždy plná, ale není to tím, že by byla pomalá. Pacientům i rodičům se věnuje, vysvětlí a zopakuje. Když jsem jednou nepodala ATB která nám předepsala a řekla jsem jí, že se z toho nakonec vyklubala pátá dětská nemoc, tak mě jenom pochválila, řekla, že jsem dobře udělala. Neočkuje za každou cenu, snaží se vždy domluvit. Já jí dávám velkou jedničku za celou naši rodinu, která ji má moc ráda.

Paní doktorka Vinterová je špičkovou lékařkou,které jsem velmi vděčná za léčbu mého , dnes již dospělého,syna. Nejen její laskavý přístup, ale perfektní diagnostika,která se vždy následně potvrdila pečlivě doporučenými laboratorními metodami a účinná léčba svědčí o tom, že je takto erudovaných dětských lékařů v Brně málo.Po odchodu podobně skvělé MuDr. Zmrzlé do důchodu jsem téměř propadala zoufalství a několikrát byla nucena pro nesolidní přístup změnit lékařku, dokud mě na imunologii nenasměrovali k této dámě. Velmi si ji vážím,proto musím také reagovat na několik nevybíravých, hrubých výpadů zde uveřejněných.Myslím si , že úroveň pisatelů dobře charakterizuje styl jejich nenávistných poznámek.Paní doktorce přeji jen slušné pacienty a ještě jednou DĚKUJI. D.Nováková

Skvělá doktorka,můžeme jenom doporučit. Vždy s úsměvem a milá,to stejné i sestřička a co se týká péče o pacienta velmi pečlivá s starostlivá. Jsme rádi,že ji máme...

Jsem moc spokojená. Paní doktorka příjemná, hodná, práce ji evidentně baví, hezky se chová k dětem, po odborné stránce nemám žádné výhrady. Sestřička totéž, jsou sehrané.Tak nějak by to mělo vypadat všude. Děkuji.

Tato paní doktorka je nejlepší,kterou známe.K této paní doktorce bych ještě mohla přidat pana doktora na ORL na poliklinice U Pošty. S paní doktorkou mám jen ty nejlepší zkušenosti. Vždy se nám věnuje naplno a je velice příjemná. Sestřička je opravdový profík. Prostě super.Pokud někdo chce něco vědět, stačí se jen zeptat a nebát se.

Paní doktorku i sestřičku znám moho let...a vděčím jim za mnohé.Nechápu tady tu blbku,co píše o nějakém pronájmu ordinace.Paní doktorka chodí kontrolovat děti i do jesliček,kde se obejde i bez své,mimochodem krásné ordinace!!!
Po mnoha letech,kdy se starala o moji dceru Petru,vzala bez mrknutí oka do péče i mého vnuka Tobiáška a to bez registrace.Ono není jednoduché s vnoučkem dojíždět do místa trvalého bydliště,když je u dědy a babičky na prázdninách...
Paní doktorka je pořád stejná...milá,hodná a co víc,zaučuje i novou paní doktorku.Naschvál nepíši mladou,protože" ty moje holky",jsou pořád stejné....ani mezi těmi dětmi nemají čas stárnout....takže paní doktorce i sestřičce Aničce patří můj dík a pusinka od Tobiáška.