Ivana Misařová Vinterová, pediatr Brno

MUDr. Ivana Misařová Vinterová

Pediatr

Kosmonautů 4, Brno
Ambulance PL pro děti a dorost

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Tuto pí.dr.bych hodnotila jako zlatou střední! Je milá, příjemná, většina dětí ji bere, mě a mého syna přijala bez problémů,jediné co bych asi paní doktorce vytkla je to, jak pořád mluví a mluví a když se chci na něco zeptat já, nemám šanci. A když už se probojuji k tomu, abych se zeptala, stejně nedostanu odpověd na konkrétní otázku. Dost často taky slýchám od paní dr. : a to kupte a to kupte a kupte a.....tak asi na mateřské kradu ne?Je to velmi zvláštní lékařka, 3x Vás pochválí, jak jste to udělali dobře a ve finále Vás totálně utře,takže si připadáte jako naprosto neschopná matka. Je toho více, ale nebudu to dále rozebírat, jako lékařka dobrý, ale občas krapet mimo realitu. Sestřička je fajne. Ale jinak jsem ráda, že jsem vůbec nějakou dr./normální/našla, protože předchozí zkušenosti nejsou nijak veselé a více lékařů by asi mělo vrátit diplom a nebo se realizovat v jiném oboru. A slova některých z nás : budˇme rádi, že asponˇ něco máme, tak to neberu, platím zdravotní jako všichni a slušnou péči si taky zasloužím jako všichni, bez rozdílu!!!