MUDr. Ivana Misařová Vinterová

Pediatr Více

Brno 1 adresa

Ambulance PL pro děti a dorost
Kosmonautů 4, Brno

MUDr. Ivana Misařová Vinterová je nejúžasnější Dr., kterou máme už 33 let a vždy jsme dokázaly jako mámy najít společné a vhodné řešení léčby včetně toho, že vždy naslouchala.

K pani doktorce jsem chodila ja a ted k ni chodi i moje dcera.Jsem moc rada,protoze pani doktorce plne duveruji.Vzdy byla v diagnostice nemoci presna.Pamatuje si jmena svych pacientu.I na to me si vzpomela po deseti letech!!

Nejlepší paní doktorka kterou znám. Nechtěla jsem od ní jít pryč! Věděla o mě vše i co se stalo v rodině a byla moji podporou! Péči nezanedbava, vždy udělá pořádně vyšetření! Je skvělá doktorka i skvělá jako člověk! Patří ji velký dík! Za mě a za rodinu 1****!!

Tuto pí.dr.bych hodnotila jako zlatou střední! Je milá, příjemná, většina dětí ji bere, mě a mého syna přijala bez problémů,jediné co bych asi paní doktorce vytkla je to, jak pořád mluví a mluví a když se chci na něco zeptat já, nemám šanci. A když už se probojuji k tomu, abych se zeptala, stejně nedostanu odpověd na konkrétní otázku. Dost často taky slýchám od paní dr. : a to kupte a to kupte a kupte a.....tak asi na mateřské kradu ne?Je to velmi zvláštní lékařka, 3x Vás pochválí, jak jste to udělali dobře a ve finále Vás totálně utře,takže si připadáte jako naprosto neschopná matka. Je toho více, ale nebudu to dále rozebírat, jako lékařka dobrý, ale občas krapet mimo realitu. Sestřička je fajne. Ale jinak jsem ráda, že jsem vůbec nějakou dr./normální/našla, protože předchozí zkušenosti nejsou nijak veselé a více lékařů by asi mělo vrátit diplom a nebo se realizovat v jiném oboru. A slova některých z nás : budˇme rádi, že asponˇ něco máme, tak to neberu, platím zdravotní jako všichni a slušnou péči si taky zasloužím jako všichni, bez rozdílu!!!

Skvělá paní doktorka. Jelikož jsem bývala velmi často a vážně nemocná, měla jsem tu "čest" být v ordinaci paní doktorky i několikrát týdně. Nikdy nic nezanedabala, ATB nikdy zbytečně nepředepisovalaa vždy byla velmi ochotná, vyslechla, poradila atd. Tudíž nechápu negativní názory. Za mě jedině palec nahoru :-)

I když to máme k paní doktorce po přestěhování 45 km , neměnila bych.Je to nejlepší paní doktorka jakou znám.Děkujeme :-)

K paní doktorce jsme se registrovali asi před třemi lety úplnou náhodou při stěhování a zatím jsem toho nikdy nelitovala. Jak píšou ostatní, spolu se sestřičkou tvoří bezvadný tým. Má lidský přístup, pamatuje si děti jménem, stejně tak i rodinnou situaci, k novorozenci přijela na návštěvu ve státní svátek, přivezla nám k zapůjčení váhu. Opravdu si nemůžu stěžovat. Je pravda, že práce má hodně, ale je to opravdu tak, její čekárna je vždy plná, ale není to tím, že by byla pomalá. Pacientům i rodičům se věnuje, vysvětlí a zopakuje. Když jsem jednou nepodala ATB která nám předepsala a řekla jsem jí, že se z toho nakonec vyklubala pátá dětská nemoc, tak mě jenom pochválila, řekla, že jsem dobře udělala. Neočkuje za každou cenu, snaží se vždy domluvit. Já jí dávám velkou jedničku za celou naši rodinu, která ji má moc ráda.

Paní doktorka Vinterová je špičkovou lékařkou,které jsem velmi vděčná za léčbu mého , dnes již dospělého,syna. Nejen její laskavý přístup, ale perfektní diagnostika,která se vždy následně potvrdila pečlivě doporučenými laboratorními metodami a účinná léčba svědčí o tom, že je takto erudovaných dětských lékařů v Brně málo.Po odchodu podobně skvělé MuDr. Zmrzlé do důchodu jsem téměř propadala zoufalství a několikrát byla nucena pro nesolidní přístup změnit lékařku, dokud mě na imunologii nenasměrovali k této dámě. Velmi si ji vážím,proto musím také reagovat na několik nevybíravých, hrubých výpadů zde uveřejněných.Myslím si , že úroveň pisatelů dobře charakterizuje styl jejich nenávistných poznámek.Paní doktorce přeji jen slušné pacienty a ještě jednou DĚKUJI. D.Nováková

Skvělá doktorka,můžeme jenom doporučit. Vždy s úsměvem a milá,to stejné i sestřička a co se týká péče o pacienta velmi pečlivá s starostlivá. Jsme rádi,že ji máme...

Jsem moc spokojená. Paní doktorka příjemná, hodná, práce ji evidentně baví, hezky se chová k dětem, po odborné stránce nemám žádné výhrady. Sestřička totéž, jsou sehrané.Tak nějak by to mělo vypadat všude. Děkuji.