Francouzská tř. 4, Plzeň
HEMACENTRUM s.r.o., hematologie

Zobrazit ostatní profily hematologů v okolí

Paní doktorka je velká odbornice, pořád má narváno. Rozčilovala jsem se vždycky, že se dlouho čeká, ale jen dokud jsem byla zdravá. Když mi jednoho dne zjistila trombózu, taky jsem byla v ordinaci dlouho a pak ještě později jednou. Pochopila jsem, že holt u doktora člověk nikdy neví co se děje vevnitř. Taky musím zmínit sestřičku, která je široko daleko vyhlášená, jak bere krev a kmitá celej den. I když je plná čekárna na odběry, vždy si vše zorganizuje a rychle všechny vyřídí. Obě dvě spolu perfektně spolupracují. Takže za mě dobrý.

Paní doktorko moc si vás vážim moc jste mě v životě pohohla ,až budu v plzni na kontrole tak vám přivezu ukázat syna ,jste pro mě nej doktorka s pozdravem Matěj Gaspar Žlutice

Š

Velice příjemná lékařka,která se věnuje pacientovi na 100%.

Paní doktorka na mě působila jako odbornice, která rozumí svému oboru. Je milá a vstřícná, ale pokud vás zajímají větší podrobnosti vaší léčby/diagnózy, je třeba se přímo zeptat. V takovém případě ochotně odpoví.

Milá a příjemná lékařka.

Mě osobně pomohla v životě nejvíc ,Moc vám paní doktorko děkuji za vaši péči kterou jste mě dávala .

Č

Naprosto skvělá lékařka. Odbornice na svém místě. Vždy milá, příjemná...

žena na svém místě, profík, citlivá, chytrá, má pochopení pro věc, velice dúsledná