Francouzská tř. 4, Plzeň
HEMACENTRUM s.r.o., hematologie

Zobrazit ostatní profily hematologů v okolí

Umístění: HEMACENTRUM s.r.o., hematologie Kontrola v těhotenství

Čekací doba je zde příšerně dlouhá.I kdyz jsem byla objednana vzdy jsem cekala min.hodinu, nekdy dve.Nekolikrat se mi stalo, ze pacient, ktery prisel pul hodiny po mne, sel hned na radu, očividně známý pí.doktorky, v ordinaci pak byl slyset smich a vesely hovor.Pote, co pacient odešel, nasledovala casto 15min pauza.Jako milou a vstricnou pí.doktorku hodnotit rozhodne nemůžu.Jsem rada, ze jsem mohla prejit k jine doktorce.

Paní doktorka je možná příjemná, milá, citlivá, ale asi podle nálady. Pravidelně chodí o půl až hodinu pozdě do ordinace. Mezi pacienty prodleva 10-15 minut, kdy jí nezajímá, že pacijenti objednaní na určitou hodinu mají již hodinu zpoždění a za dveřmi je slyšet smích a cinkání hrnečků. Již jsem v ordinaci byla 3x a vždy jsem šla do ordinace s hodinovým zpožděním. Možná bych toto ani nebrala navědomí, kdyby se do mě paní doktorka neobula po tom, co se do ní pustila pacientka přede mnou a toto jí vyčetla. (úplně jsem jí chápala, když měla doma měsíční miminko, které potřebovala nakojit a manžel který hlídal potřeboval do práce). Mohla bych to tady rozebrat do detajlu, ale to asi nikoho nezajímá. Fakt je ten, že nejsem jediná, kdo si na ní za tu dobu čekání v čekárně stěžoval. Kdyby bylo na Plzeňsku jiná hematologie, ihned bych změnila lékaře.

hrůza,hrůza,nevěřte!!!