HEMACENTRUM s.r.o., hematologie
Francouzská tř. 4, Plzeň

Zobrazit ostatní profily hematologů v okolí

Umístění: HEMACENTRUM s.r.o., hematologie Kontrola v těhotenství

Čekací doba je zde příšerně dlouhá.I kdyz jsem byla objednana vzdy jsem cekala min.hodinu, nekdy dve.Nekolikrat se mi stalo, ze pacient, ktery prisel pul hodiny po mne, sel hned na radu, očividně známý pí.doktorky, v ordinaci pak byl slyset smich a vesely hovor.Pote, co pacient odešel, nasledovala casto 15min pauza.Jako milou a vstricnou pí.doktorku hodnotit rozhodne nemůžu.Jsem rada, ze jsem mohla prejit k jine doktorce.

Paní doktorka je velká odbornice, pořád má narváno. Rozčilovala jsem se vždycky, že se dlouho čeká, ale jen dokud jsem byla zdravá. Když mi jednoho dne zjistila trombózu, taky jsem byla v ordinaci dlouho a pak ještě později jednou. Pochopila jsem, že holt u doktora člověk nikdy neví co se děje vevnitř. Taky musím zmínit sestřičku, která je široko daleko vyhlášená, jak bere krev a kmitá celej den. I když je plná čekárna na odběry, vždy si vše zorganizuje a rychle všechny vyřídí. Obě dvě spolu perfektně spolupracují. Takže za mě dobrý.

Paní doktorka je možná příjemná, milá, citlivá, ale asi podle nálady. Pravidelně chodí o půl až hodinu pozdě do ordinace. Mezi pacienty prodleva 10-15 minut, kdy jí nezajímá, že pacijenti objednaní na určitou hodinu mají již hodinu zpoždění a za dveřmi je slyšet smích a cinkání hrnečků. Již jsem v ordinaci byla 3x a vždy jsem šla do ordinace s hodinovým zpožděním. Možná bych toto ani nebrala navědomí, kdyby se do mě paní doktorka neobula po tom, co se do ní pustila pacientka přede mnou a toto jí vyčetla. (úplně jsem jí chápala, když měla doma měsíční miminko, které potřebovala nakojit a manžel který hlídal potřeboval do práce). Mohla bych to tady rozebrat do detajlu, ale to asi nikoho nezajímá. Fakt je ten, že nejsem jediná, kdo si na ní za tu dobu čekání v čekárně stěžoval. Kdyby bylo na Plzeňsku jiná hematologie, ihned bych změnila lékaře.

Paní doktorka je sice příjemná, nicméně čekací lhůty jsou neskutečné. Není neobvyklé čekat (ačkoliv jste objednáni na předem stanovenou hodinu) 3 hodiny než na vás přijde řada.

Paní doktorko moc si vás vážim moc jste mě v životě pohohla ,až budu v plzni na kontrole tak vám přivezu ukázat syna ,jste pro mě nej doktorka s pozdravem Matěj Gaspar Žlutice

Velice příjemná lékařka,která se věnuje pacientovi na 100%.

Paní doktorka na mě působila jako odbornice, která rozumí svému oboru. Je milá a vstřícná, ale pokud vás zajímají větší podrobnosti vaší léčby/diagnózy, je třeba se přímo zeptat. V takovém případě ochotně odpoví.

hrůza,hrůza,nevěřte!!!

Milá a příjemná lékařka.

Mě osobně pomohla v životě nejvíc ,Moc vám paní doktorko děkuji za vaši péči kterou jste mě dávala .