Ivana Mamulová, oční lékař Děčín

MUDr. Ivana Mamulová

Oční lékař Více

U Nemocnice 1, Děčín
Nemocnice Děčín

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: jiné místo pravidelná kontrola, doporučení od diabetoložky

Profesionální, vlídná, příjemná paní doktorka. Vše srozumitelně vysvětlí, na řadu jsem se dostal přesně v objednaný čas. Sestřička také velmi ochotná, milá. A dojíždění jednou ročně z 30 km vzdálené České Lípy mi naprosto nevadí.

Umístění: jiné místo Prohlídka dcery na 3 letech

Vzhledem k tomu, že naše dcera na pravidelné prohlídce ve 3 letech ještě nemluvila, byla paní pediatričkou poslána na prohlídku k paní MuDr. Mamulové. Pro nás byla návštěva této dámy jedno velké zklamání:
- nikdo se neobtěžoval nám při objednání sdělit, že adresa již není aktuální
- čekárna se nachází na chodbě před čekárnou všeobecného lékaře, takže tam na nás neustále kašlali pacienti, kteří tam šli s chřipkou
- první podrážděná reakce paní doktorky po přečtení doporučení byla, cituji " Co já s tím mám dělat?" "
- paní doktorka jednala neochotně, neprofesionálně a neustále lamentovala
- naše dcerka z ní dostala strach a přestala spolupracovat a na to nám paní doktorka posměšně sdělila, že její děti toto už dokázali ve dvou letech

Závěr: Po 5 minutách jsme byli venku s tím, že jsme zase narazili na produkt dnešního zdravotního systému. Podle našeho názoru nemá paní MuDr. Mamulová na tomto místě co dělat a už vůbec neumí jednat s malými dětmi. Pro nás již nepřichází do úvahy.

MUDr. Ivana Mamulová

Vážení rodiče,předávat Vaši rodičovskou zodpovédnost na lékaře,ať pediatra či oftalmologa,je nepřípustné a to,ze na lékaře házite špínu veřejně jen proto,že Vaše dcera odmítala spolupraci ve dvou ordinacích a nebyli jste schopni ji srovnat ani Vy,rodičeje zbytečné komentovat.Obrázek z Vašeho komentáře si každý udělá sám.V ordibaci jsem vyšetřila spousty dětí,které v prvni řadě poslechly sve rodiče.Přeji hodněštěstí v jiných ordinacích a Vaší malé jen to dobré.MUDr.Ivana Mamulová P.S. lamentovala jste Vy,ale to neni to podstatné.