Staropramenná 3117/17, Praha
GynPorScan

• gynekologie a porodnictví

Umístění: GynPorScan

Panî Mudr. Ivana Kučerová je člověk na svém místě. Vynikající na prenatální peči. Profesionální přístup s lidskostí. U prvního těhotenství nebyl žádný problem. Rozhodně doporučuji. Roční poplatek velmi ráda zaplatím, když vím jak je/ bude o mě postaráno. Vybavení ordinace na vysoke urovni.

Umístění: GynPorScan prevence

Rozhodla jsem se změnit doktorku a udělala jsem jen dobře. Paní doktorka i sestřička jsou velmi příjemné, ochotné. V životě jsem nezažila tak důkladnou preventivní prohlídku. Jsem moc spokojená.

Dobrý den,
u paní doktorky Kučerové jsem registrovaná teprve necelý rok, ale vzhledem k tomu, že jsem v ranném stádiu těhotenství, byla jsem u ní již třikrát. Paní doktorku mohu jedině chválit a všem doporučit, stejně tak sestřičku. Vždy se mě zeptá, jak se mám, vysvětlí mi, co mě dnes čeká a celá moje návštěva u ní je pro mě příjemná a nijak stresující.
Děkuji.

K paní doktorce Kučerové chodím už několik let a s péčí jsem spokojená.
Myslím, že je dobré uvědomit si, že provozování soukromé ordinace je podnikání jako každé jiné. Paní doktorka má velmi nadstandardní technické vybavení, které si musela zakoupit a je velmi pochopitelné, že se snaží vydělat peníze, aby zajistila provoz ambulance i výdělek. Zároveň jsem se ale několikrát setkala s přístupem, který mě utvrdil v tom, že to rozhodně není tak, že by jí šlo o peníze za každou cenu. Měla jsem problémy s cystou na vaječníku, kterou mi ultrazvukem paní doktorka každé 3 měsíce kontrolovala. Ve výpisu zdravotní péče od své pojišťovny jsem tuto položku vůbec nenašla - velmi pravděpodobně tedy takhle časté UZ vyšetření pojišťovny neproplácí a paní doktorka to tedy dělala v podstatě zdarma. V těhotenství při každé prohlídce byl UZ samozřejmostí - pojišťovna hradí tuším 3 UZ vyšetření za celé těhotenství.
Chápu, že 600 Kč ročně se někomu může zdát jako vysoká a možná zbytečná částka. Zvláště pak třeba v případě, že jste zdravá a chodíte 1x ročně na preventivní prohlídku. Ale žádná z nás si nemůže být jistá, kdy bude mít nějaký zdravotní problém a poté velmi ocení kvalitní péči a technické vybavení.
V těhotenství se rozhodně neplatí navíc vyšetření, která jsou u jiných gynekologů samozřemostí. U paní doktorky si v těhotenství můžete připlatit akorát za prvotrimestrální screening a detailní UZ ve 20. týdnu těhotenství, ale ten je, dle mého názoru, zpoplatněn na všech pracovištích - navíc licenci k tomuto vyšetření má málokterý gynekolog a obvykle se dochází na jiná specializovaná pracoviště.
Na druhou stranu je pravdou, že se u paní doktorky téměř vždy velmi velmi dlouho čeká. Také už jsem se setkala s tím, že paní doktorka nebyla v nejlepší náladě, ale také je to jenom člověk.

Paní doktorka i sestřička jsou vždy milé a ochotné. Neměla jsem zatím žádný vážnější problém, hodnotím tedy kladně hlavně lidský přístup a ochotu.

Paní doktorka je skvělá, nemohu napsat nic jiného. Vždy je velmi milá, profesionální, poradí a pomůže. Sestřička taktéž.

Pani doktorka je profesional na svem miste!!! Jsem velice a velice spokojena s vedenim meho tehotenstvi a celkovou peci. Vsechno vzdycky vysvetli. Je docela prisna, ale mila a taktni.

Naprosto skvělá paní doktorka s profesionálním přístupem. Jsem ráda, že u ní prožívám své první těhotenství. Děkuji

Paní doktorka Kučerová je skvělá. Přecházela jsem k ní z důvodů stěhování do Prahy. Dříve jsem měla úžasného gynekologa a u MUDr. Kučerové jsem si rozhodně nepohoršila. Všechno se mnou prošla, trpělivě odpověděla na mé dotazy a nadstandardní vybavení ordinace jsem ocenila, protože opravdu zkontrolovala naprosto každý detail. Z poplatku 600 Kč ročně jsem byla nejdříve vykulená, ale vzhledem ke kvalitě služeb už mi přijde přiměřený. Pravdou je, že jsem 30 minut čekala, ale tak není každý den posvícení :-) Kdo hledá novou lékařku, vřele doporučuju!

K paní doktorce chodím od podzimu tohoto roku. Její ordinaci jsem navštívila prozatím jen 2x, ale vždy jsem byla maximálně spokojená. Velmi ochotně řešila mé problémy, byla velmi vstřícná. Prvně jsem čekala sice více než hodinu, ale paní doktorka se několikrát omluvila a bylo vidět, že i ji je to nepříjemné a snažila se ze všech sil čas dohnat. Podruhé jsem čekala už jen 20 minut. Oceňuji perfektní vybavení ordinace i nízké poplatky.

• gynekologie a porodnictví