Staropramenná 3117/17, Praha
GynPorScan

• gynekologie a porodnictví

Dobrý den chtěla jsme se zeptat zda paní doktorka Kučerová příjmá nové pacientky? Děkuji moc za odpověd :-) Aneta

Dobrý den, hledám si gynekologa v Praze a pozitivně mne zaujalo hodnocení paní doktorky Kučerové. Ale prosím můžete mi říct, za co se platí těch 600 Kč? Já tedy rozhodně nejsem zvyklá na takové roční poplatky, není to standardní a i předchozí lékař (v Brně) byl naprosto profesionální, v centru, ultrazvuk používal i při běžné prohlídce pokud to uznal za vhodné a peníze si nebral ani při prevenci ani při předepsání antikoncepce. Pouze jsem platila 30 Kč, když jsem přišla s nějakým problémem "navíc" mimo prevenci. Děkuji za odpověď. Byla bych moc ráda, kdyby mi mohla odpovědět i sama paní doktorka. Hezký den.

Ahoj holky k paní doktorce jsem se objednala, jelikož mi můj gynekolog přestal po několika letech vyhovovat, byla jsem upozorněna sestřičkou, že se platí poplatek 600,-, nevítě někdo z vás, kdo k paní doktrorce Kučerové chodíte, co všechno je v poplatku obsaženo? a zda se platí ještě nějaké jiné poplatky? někde chtějí i 1300,-, tak jsem natěšená, proto dávám, zatím neutrální názor:-) Pěkné dny pápá Nikča

Byla jsem u paní doktorky poprvé a vše proběhlo tak, jak mělo. Lékařka byla profesionální - naslouchala, vyšetření bylo ohleduplné a vždy všechno vysvětlila, než něco udělala. Ostatním mohu jen doporučit.

Nemohu souhlasit s posledním komentářem. Co se týče čekárny a vstupu k sestře, tak tam problém není. Pokud cítíte, že Vaše údaje jsou oprvadu tak osobní, tak hned když vejdete jsou dveře, které se dají i zavřít.
Já osobně jsem vždy tvrdila, že lepší je gynekolog muž, ale po poslední zkušenosti gynekologa na václaváku jsem obrátila o 180 stupňů. Paní doktrorka není chladná a pokud Vám tak při jedné návštěvě přišla, tak bohužel každý den není posvícení. Já osobně jsem spokojená. Vždy mi bylo dodáno perfektní péče i ve chvíli, kdy jsem nebyla objednaná.

Prosím "Hosta", který psal referenci z 27.3.2012 aby se mi ozval na rybicky@centrum.cz. Zajímá mě širší názor. Děkuju moc.

• gynekologie a porodnictví