Ivana Kovaříková, endokrinolog Jihlava

MUDr. Ivana Kovaříková

Endokrinolog

Sokolovská 1, Jihlava
Endokrinologická ambulance

Zobrazit ostatní profily endokrinologů v okolí

Umístění: Endokrinologická ambulance diagnostické testy

Paní doktorka Kovaříková mi zachránila mamku, v chodbě polikliniky zaslechla rozhovor proč se moje mamka dusí, přišla vyšetřila jí krk a zjistila onemocnění štítnice, mamka šla ihned na chirurgii pod "kudlu". Nebýt pohotovsti a všímavosti paní doktorky už by tady dávno mamka nebyla. Proto jí naše rodina na 100% věří. Mohu jí jako specialisovaného lékaře jen dporučit. Neznám lepšího endokrinologa - internistu.

Dobrý den. Jezdím k paní doktorce několik let, jinak žiju dlouhodobě v cizině, kde se se štítnou žlázou léčím, a kontroly tam mám jednou za dva tři roky. Mezitím navštěvuji paní doktorku Kovaříkovou, a musím říci, že je velice pečlivá a lidská. Sestřčka má úžasnou ruku, pokaždé odebere krev napoprvé, což vzhledem k mým špatným žilám a odběrem krve jinde (většinou až po čtvrté, po páté, jednou po jedenácté, ale to byl masakr) hodnotím velice kladně. Někdo si stěžuje na dlouhé termíny objednání, ale v porovnání s cizinou, kdy i v akutním stavu máte termín za rok a půl až dva, tak v porovnání s tím jsou nějaké dva tři měsíce úplné miminum. Paní doktorka je vynikající odborník, její diagnózy byly pokaždé velmi přesné. Takže za mě pět hvězdiček je ještě málo.

Ochotna,mila na velmi dobre odborne urovni, lidska!!

U PANÍ DOKTORKY, JSEM BYLA NA VYŠETŘENÍ,POUZE JEDNOU.A TO V ROCE 2010. A MŮŽU PANÍ DOKTORKU KOVAŘÍKOVOU VŘELE DOPORUČIT. AŽ JÍ BUDU ZASE NĚKDY POTŘEBOVAT, TAK SE OBRÁTÍM POUZE NA NÍ.VYŠETŘENÍ NA ŠTÍTNOU ŽLÁZU JSEM MĚLA V POŘÁDKU, TAK ŽE K PANÍ DOKTORCE KOVAŘÍKOVÉ DOCHÁZET NEMUSÍM.

doporucuji prijemna pani doktorka

Výborná paní doktorka. Má bezva přístup k pacientům, sestřička je taky velmi příjemná a je s ní dobrá domluva. Osobně mi moc pomohla a pomáhá:-)

Dnes jsem byla u paní doktorky.Vyšetřila mi štítnou žlázu,se kterou jsem za ní šla.Myslím,že mi řekla správnou diagnozu.Je to milá a přívětivá žena,která rozumí tomu co dělá.V tomto případě nelituji 30 Kč.Po celou dobu pobytu v ordinaci se mi věnovala,vše vysvětlila,poučila mě co mám dělat.K ní se člověk nemusí bát přijít.

Paní doktorku můžu jen doporučit. Dávám hodnocení Velmi dobrý. Neváhala bych se jí kdykoli svěřit znovu do péče.

Skvělá paní doktorka s lidským přístupem. Velice pečlivá...

Souhlasím s vámi, paní Kovaříková je skutečně velice příjemná doktorka, která ví co dělá. Je s ní výborná spolupráce a domluva. Když se například začalo platit za mnou používaný lék, tak mi sama ihned doporučila lék bez doplatku. Mohu jen doporučit.