Břetislavova 40, Brno
Praktická lékařka pro děti a dorost

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

K paní doktorce jsem chodila dvacet let. Nikdy nebyl žádný problém, je velmi ochotná, laskavá a očkování bylo vždycky jen takové štípnutí. Nebála jsem se tam chodit, protože doktorka i sestřička jsou stále usměvavé. Chystám se k ní přihlásit i své dítě.

Tato lékařka i sestřička jsou vždy milé, ochotné pomáhat na správném místě. Tuto lékařku doporučuji i ostatním
maminkám.

velmi příjemná,vstřícná a pečlivá.

Paní doktorka je velmi milá na děti,věnuje se pacientům a znám dost lidí,kteří k ní dojíždějí právě proto,že je opravdu dobrá.K názoru paní,které se nelíbí,že má sestřička nalíčené oči: Make up sestry není naprosto důležitý,záleží snad na jejím chování k pacientům.

Vážení,

k paní doktorce chdím již dvacet let. Do dnešního dne jsem s ní neměl jediný problém, naopak mi vždy vyšla vstříc, když jsem potřeboval a nikdy nic nezanedbala.

Sestřička je taky moc fajn, velice příjemná a přesto profesionální.

Já můžu rozhodně za 15 let co paní dokrotku znám doporučit...

Paní doktorka je velice hodná a příjemná a v každé ohledu mám vždy pommohla. Jsem s dětmi u stejná lékařky už 8 let a i když dojíždíme celkem z daleka rozhodně to nehodlám měnit. Děti k ní rády chodí a nemají strach z lékařů. I sestřička je velmi vstřícná a milá. Rozhodně doporučuji!!!

Paní doktorka je milá a vstřícná a rozhodně ok.