Praktická lékařka pro děti a dorost
Břetislavova 40, Brno

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Umístění: Praktická lékařka pro děti a dorost Jiný

K paní doktorce jsem sama docházela cca 20 let, hodná a příjemná byla, to souhlasím s ostatními, ale odešla jsem od ní s nepříjemnou zkušeností a rozhodně ji nemůžu doporučit.
Po celou dobu mi přišlo, že zbytečně brzo a často dávala ATB.
I to byl důvod k mému odchodu.
Již v pokročilém náctiletém věku mi diagnostikovala angínu i navzdory tomu, že mě v krku téměř nebolelo (měla jsem kašel). Snad poprvé jsem se rozhodla jít proti názoru lékaře a předepsaná ATB nebrat - a do tří dnů jsem byla téměř zdravá.
Nicméně po týdenní kontrole mi paní doktorka sdělila, že ATB mám nadále brát a pak mi vezme krev. Velmi jsem se podivila, ale učinila jsem jak řekla. Následkem toho bylo, že po dobrání ATB jsem se po celém těle osypala nepěknými červenými fleky, po vyšetření na kožním i alergologii to bylo vyhodnoceno jako obraná reakce organismu na nepotřebné léky.
Tedy nikdy více!

K paní doktorce jsem chodila dvacet let. Nikdy nebyl žádný problém, je velmi ochotná, laskavá a očkování bylo vždycky jen takové štípnutí. Nebála jsem se tam chodit, protože doktorka i sestřička jsou stále usměvavé. Chystám se k ní přihlásit i své dítě.

Pani doktorku Jelinkovou rozhodne doporucit nemohu. Byly jsme u ni s dcerou pouze jednou kvuli nastreleni nausnic, nase pani doktorka tento zakrok bohuzel neprovadi. Pani doktorka mila, ale pristup a provedeni zakroku naprosto neprofesionalni. Tecky na ousku si naznacila propiskou, kterou zrovna nasla na stole, a jeste velmi spatne. Pri nastreleni drzela dceru a nausnice nastrelovala sestra! Dcera to zvladla velmi dobre, jenze kdyz jsem ji nausnicky v cekarne zkontrolovala (pani doktorka kontrolu neprovedla), tak mela jedno ousko propichle spatne (secvaknuti casti ouska).Zaklepala jsem a sdelila jsem to sestre, ta se na to podivala a pokousela se mi namluvit,ze mala ma proste takove ousko. Trvala jsem na svem, nakonec tedy nausnicku vyndala a videla, ze ousko opravdu procvakla. Nastrelila tedy nausnicku znovu, tentokrat jsem dceru drzela ja. To vse se odehralo v cekarne, protoze pani doktorka mela v ordinaci jineho pacienta. I po te co tento pacient odesel, pani doktorka nejevila zajem o to, co se vlastne stalo. Sestra nam pouze sdelila, at zavolame nebo prijdeme, pokud by se ousko zanitilo. Doma, kdyz uz byla dcera klidna, jsem se na ouska znovu podivala a zjistila, ze jedna nausnicka je vys nez ta druha. Ted zvazuji, jestli mam resit prestreleni nebo ne. Pokud se rozhodneme pro prestreleni, tak to urcite nebude u pani doktorky Jelinkove.

Tato lékařka i sestřička jsou vždy milé, ochotné pomáhat na správném místě. Tuto lékařku doporučuji i ostatním
maminkám.

velmi příjemná,vstřícná a pečlivá.

Paní doktorka je velmi milá na děti,věnuje se pacientům a znám dost lidí,kteří k ní dojíždějí právě proto,že je opravdu dobrá.K názoru paní,které se nelíbí,že má sestřička nalíčené oči: Make up sestry není naprosto důležitý,záleží snad na jejím chování k pacientům.

Byla jsem telefonicky domluvená na nastřelení náušnic, když jsem přišla, poslaly mě domů, že paní doktorku vzali na zubní. Proto jsem se telefonicky objednávala - že nejsem místní; pokud je u nich takové opouštění ordinace v ordinačních hodinách běžné (zas tolik jich za ten týden nemají!!!), mohly si na mě vzít kontakt! Absolutně neprofesionální přístup z totalitní doby ve stylu "pacient nás potřebuje, tak si musí všechno nechat líbit!" Další zkušenost nemám zapotřebí...

Pokud někomu stačí přijít s dítětem k praktické doktorce, sdělit jí, co mu je, a co na to chce napsat, pak ano, pak je paní doktorka asi dostačující. Žádná "náročnější" diagnostika se ale od ní nedá čekat.

Vážení,

k paní doktorce chdím již dvacet let. Do dnešního dne jsem s ní neměl jediný problém, naopak mi vždy vyšla vstříc, když jsem potřeboval a nikdy nic nezanedbala.

Sestřička je taky moc fajn, velice příjemná a přesto profesionální.

Já můžu rozhodně za 15 let co paní dokrotku znám doporučit...