Ivana Jansová, praktický lékař Holice

MUDr. Ivana Jansová

Praktický lékař

náměstí T. G. Masaryka 29, Holice
Sam. ordinace PL pro dospělé

Lékařka dobrá. Dobrou reputaci jí kazí jedovatá sestra.

Chodím k p.Doktorce 20 let a nikdy jsem s ní neměla sebemenší problém.Je hodná,milá ochotná, se vším poradí vše vysvětlí.Sestřička je to samé nechápu jak si někdo může stěžovat.To musí být jedině nějaký nervozní pacient co nevydrží chvíli sedět a čekat až na něj přijde řada.Já osobně bych některé pacienty nechala vyvést z čekárny za jejich hloupé někdy i sprosté připomínky.Na dveřích mají jasně napsáno,že pořadí určují oni podle zdravotního stavu pacienta.Jsou prostě lidi kteří jsou nervozní,nedočkaví a psychicky labilní a když není hned po jejich tak dokáží být fakt hnusný.Sestřička ať si nenechá zkazit náladu kvůli těmto lidem a přeji ji hodně síly a štěstí a aby byla pořád taková jaká je,to samé paní doktorce.S pozdravem Vaše věrná pacientka.....

Paní doktorka je velmi ochotná,trpělivá a profesionální.Pacienty pečlivě vyšetřuje,nejde ji o body,ale o lidi a jejich zdraví!!
Sestřička je vstřícná a milá. Jsem velmi spokojená,že jsem našla takovou lékařku.

Jsme v péči paní doktorky a jsme velice spokojeni.

Výborná lékařka, ochotně pomůže a poradí, přišla mi na nemoci, které by jiný méně vnímavý lékař podcenil nebo přehlédl. Vřele doporučuji, neměnila bych. Sestřička je úžásná!!!!

paní doktorka je bezvadná, vždy léčbu vysvětlí a pomůže, je milá a ochotná, mohu doporučit

Jako zdravotní sestra znám již spousty obvodních i jiných lékařů, myslím, že Dr. Jansová je jedna z nejlepších, co znám...

paní doktorka je velmi pečlivá a vše dobře vysvětlí, sestřička je tak skvělá, neměnila bych

Velice ochotná, příjemná paní doktorka. Vše velice hezky vysvětlí a ví co dělá.

Hodně dobrá a sympatická doktorka.