Krymská 1799/25a, Karlovy Vary

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí
Závodu míru 636, Nejdek
Kožní a venerologická ambulance

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Názor přidán dne 15.05.19 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Paní doktorka je možná velice dobrá, ale má návštěva nebyla nic závratného. Paní doktorka mne ani nenechala dopovědět s čím vším mám problém a jak se vše projevuje a po chvilce na mne vyjela s tím, že jsem to vůbec neřešil i když jsem této paní doktorce jako první řekl, že má obvodní doktorka mi stanovila léčbu, kterou používám, ale kvůli komplikacím jsem se rozhodl zajít za kožním lékařem. Poté, co jsem ji slušně požádal, aby mne nechala domluvit, abych ji mohl sdělit vše, co mne trápí, si mne poslechla. Následně se ke mě začala chovat ignorantsky. Na konci jsem ji požádal o zprávu, kterou mi odmítla vydat s tím, že mi ji dá příště až se někam pohneme. Což chápu, ale i z první návštěvy si myslím, že bych ji dostat měl a to už jenom proto, že mi paní doktorka ani neřekla co mám za problém a okamžitě vypsala recepty, abych už odešel. Uvědomil jsem si až později, že jsem na zprávě trvat, protože lékař je povinen ji na požádání vystavit, stejně tak jako výpis z karty. Pokud se bude na příští kontrole paní doktorka chovat stejným způsobem, vyberu si jiného kožaře. Na závěr bych chtěl uvést, že jsem se k paní doktorce choval dobře, nic špatného, co by ji nutilo se chovat špatně ke mě, se nestalo. Prozatím ordinaci nedoporučuji.

Mozna jako dermatolog je dobra aĺle jako revizni lekar absolutne bez empatie k pacientovi,jestlize dostane zpravy od odbornych lekaru(neurologu).a ti doporucuji rehabilitáni lecbu,jak muze dermatoldog posoudit,ze dalsi lecba je jiz neucelova a zamitnout nvrh na rehab.zarize
ni?