MUDr. Ivana Holzhauserová

Kožní a venerologická ambulance
Závodu míru 636, Nejdek

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Estet Derma- estetická dermatologie Jiný

Paní doktorku znám 30 let. Chodila jsem k ní s dětmi i se sebou. Nemohu posoudit, jak dobrá je po odborné stránce, vždy jsme k ní chodili spíše s drobnostmi, ale její lidská stránka je stále horší. Povýšené arogantní chování, nadávání pacientům za postupy obvodních lékařů, velice rychlé stanovení diagnózy, která nespadá do její odbornosti: "To je jasné, vy jste kardiak." Neschopnost uznat vlastní chybu, vyžadování papíru, který nikdy nevydala,...Tím, že nemá setru a vše si ve velké rychlosti snaží vyřešit sama, její jednání je neosobní a vyvolává ve mě pocit, že už se nemůže dočkat, až z ordinace odejdu. Záměna čísel v objednaných časech 13:40/14:30 a následné "hulákání" před budovou bylo jen zbytečným a trapným vrcholem jejího nevhodného chování. Paní doktorka by si měla uvědomit, že si vybrala dobrovolně práci s lidmi a pro lidi, a že je tady pro pacienty, ne oni pro ni.

Umístění: Estet Derma- estetická dermatologie Jiný

Bohužel jakožto lajk nejsem schopna příliš posoudit znalosti a odbornost paní doktorky, ale přístup ano. Paní doktorka na mě koukla z dálky, nechtěla mě vyslechnout, dosavadní lékařské zprávy z nemocnice smetla ze stolu a rovnou předepsala léky se slovy "třeba to bude xxxx". Celou dobu jsem měla pocit, že jí svou přítomností nesnesetelně obtěžuji, za mě jedna z nejhorších návštěv lékaře jakou jsem kdy zažila. Nevím, proč si jako svou profesi vybrala práci s lidmi.

Umístění: Kožní a venerologická ambulance

Chtěla bych touto cestou poděkovat paní doktorce Holzhauserové za ochotu, s jakou přistupuje k naší rodině. Léčí se u ní moji rodiče. Zejména její přístup k mému invalidnímu otci je vynikající. Vždy nám vyjde vstříc i když nejsme objednaný. Monika Stöhrová

Umístění: Kožní a venerologická ambulance

Paní doktorku jsem navšívila s dcerou kvuli přetrvávajícím potížím.
Velice vstřícná a milá k dětem. Okamžitě poznala o co se jedná a během krátké doby byla dcera v pořádku. Moc děkuji

Umístění: Kožní a venerologická ambulance

Dne 15.7. 2019 jsem již poněkolikáté navštívil paní doktorku a opět jsem se shledal s naprosto profesionálním a hlavně lidským přístupem. Tímto mohu paní doktorku každému vřele doporučit. Za dobu po kterou k paní doktorce docházim, je můj kožní problém stále lepší.

S odbornou péčí pani doktorky jsem spokojen,ale čekací doba je měsíc .Má plno ,přesto ,že má časovku a pracuje deset hodin denně-

Paní doktorka je možná velice dobrá, ale má návštěva nebyla nic závratného. Paní doktorka mne ani nenechala dopovědět s čím vším mám problém a jak se vše projevuje a po chvilce na mne vyjela s tím, že jsem to vůbec neřešil i když jsem této paní doktorce jako první řekl, že má obvodní doktorka mi stanovila léčbu, kterou používám, ale kvůli komplikacím jsem se rozhodl zajít za kožním lékařem. Poté, co jsem ji slušně požádal, aby mne nechala domluvit, abych ji mohl sdělit vše, co mne trápí, si mne poslechla. Následně se ke mě začala chovat ignorantsky. Na konci jsem ji požádal o zprávu, kterou mi odmítla vydat s tím, že mi ji dá příště až se někam pohneme. Což chápu, ale i z první návštěvy si myslím, že bych ji dostat měl a to už jenom proto, že mi paní doktorka ani neřekla co mám za problém a okamžitě vypsala recepty, abych už odešel. Uvědomil jsem si až později, že jsem na zprávě trvat, protože lékař je povinen ji na požádání vystavit, stejně tak jako výpis z karty. Pokud se bude na příští kontrole paní doktorka chovat stejným způsobem, vyberu si jiného kožaře. Na závěr bych chtěl uvést, že jsem se k paní doktorce choval dobře, nic špatného, co by ji nutilo se chovat špatně ke mě, se nestalo. Prozatím ordinaci nedoporučuji.

Paní doktorka mi velmi dobře diagnostikovala a poradila léčbu. Bohužel však hvězdičky sráží přístup, její hlas a tón je nepříjemný, jako kdybyste ji otravovali.

Po návratu z tropů jsem měl vážnou kožní chorobu s kterou si nnevěděli rady v FN.Paní doktorka poznala okamžitě oco jde a bleskem jsem byl vyléčen.Tuto ordinaci vřele doporučuji!!!!

Znám paní doktorku už léta - léčila mě ještě v Karlovarské nemocnici -dole na Vítězné.
Je stále optimisticky naladěná, vstřícná k pacientům. Nyní má i schopnou a milou pomocnici-sestřičku.
Jen více takových lékařů - a bude i více spokojených pacientů. L.V.