Kartouzská 204/6, Praha
POLIKLINIKA KARTOUZSKÁ

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Rozhodně doporučuji. Z řady neurologů byl první, který konečně stanovil správnou diagnózu a léčbu a zbavil mě několik let trvajících bolestí.

Ochotný a milý pan doktor, který mi velmi pomohl. Vysvětlil mi léčbu i diagnostiku. Doporučuji.

Jsem velmi spokojena s laskavostí a odborností pana Dr. Toldeho. Já i můj muž jsme se objednali na určitou hodinu a v tuto hodinu jsme i byli vyšetřeni. Pan doktor se nám plně věnoval a vše dobře vysvětlil. Mohu jen doporučit.

Velice milý a vstřícný pan doktor.Doporučuji.
Rut17

Pan doktor je velice milý a přístupný .Zajímá se o Váš zdravotní stav a pokaždé našel ve své bohaté lékařské praxi nějaký konkrétní cíl .Je to přísný,ale poctivý lékař. Jan Milaberský

Velice ochotný, příjemný neurolog a hlavně vždy s pacientem jedná seriózně,vše vysvětlí tak aby tomu pacient dobře rozuměl.Vřele doporučuji všem, kteří hledají vynikajícího neurologa.Dnes už je takových lékařů hodně málo!!!!!
neváhejte
Eva a Václav Šoltysovi

Pan doktor Tolde je podle me velmi laskavy clovek,ktery se snazi co nejvice pomoci. Chodime k nemu cela rodina a jsme spokojeni. Mohu jen doporucit.
Julie.V

Nesmírně laskavý člověk, vstřícný a kvalifikovaný, účinně mi pomohl. I přes mou nadváhu. :-)

Mudr.Ivan Tolde je vynikající neurolog s příjemným vystupováním a vždy vstřícný k pacientům.
Eva Šoltysová
PH 5

Velmi dobrý odborník doktor na svém místě mohu jen doporučit Jan