Kartouzská 204/6, Praha
POLIKLINIKA KARTOUZSKÁ

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: POLIKLINIKA KARTOUZSKÁ Jiný

Abych mohla hodnotit musela jsem dát alespoň jednu hvězdičku. Ale tenhle pán si ani tu jednu nezaslouží. Nebudu psát nic víc, jen že na chování pana doktora podáváme stížnost k České lékařské komoře.

Pan doktor se me sotva na něco optal. Vysetril me stejne jako vysetruji lékaři na ORL a kdyz jsem nedokázala dat hlavu ke koleni tak usoudil ze mam zdrejme ztuhlou páteř. A vse se zacalo tocit ohledne me patere a ne problému se kterym jsem prisla a trapi me pres měsíc. Prohlasil že ta bolest hlavy,zavrate a podobne nebudou asi tak hrozne kdyu sem si ani nevzala prasek na bolest. Ale kdyz jsem mu oznámila ze jsem si ho jednou vzala a bylo to jeste horsi ho dal nijak nezajimalo.
Napsal mi zpravu ze ktere vypliva ze jsem asi uplne zdrava a napsal mi rehabilitace ale uz nenapsal na co.
Uprime lituji toho ze ksem sla zrovna k němu.

Pan doktor Tolde je prostě jízlivá osoba, která opravdu vybírá své pacienty podle sukně, já jsem s ním byl asi 2x dohodnutý na schůzce a vždy přišla pěkná dáma a pan doktor jí dal přednost, ona tam byla asi 15min a se mnou to bylo vyřízeno během 5min. A to nemluvím o diagnóze, kterou mi z rychlíku vysypal na hlavu, bez jakéhokoliv vyšetření, to co se tu píše o aroganci, tak je pravda, pan doktor si ty kladné recenze na 100procent bude psát sám, nejspíš si je kopíruje od jiných, kvalitních neurologů, protože je to psáno neosobně!!! V takovém případě bych panu doktorovi doporučoval se podívat do zrcadla a plácnout se přes ústa, když mu tyto názory nedávají návod, co zlepšit!!! A neurologa jsem samozřejmě vyměnil, chodím k jedné moc příjemné doktorce, která mé chronické bolesti zad naprosto odhadla a poslala mě na rehabilitaci, tam mě odblokovali!!! Tohoto doktora nedoporučuji!!!

PŘÍŠERNÁ DIAGNOSTIKA!!! Škoda, že ti, co ho zde opěvují, nenapíší konkrétně, s čím se u pana doktora léčí. Po autonehodě jsem měla bolesti krční páteře a bodavou bolest mezi lopatkami. Takže diagnóza pana doktora zněla - natažené svalstvo. Předepsal mi magnetickou rezonanci a na rehabilitacích objevovali, co mi asi tak je - neobjevili. Při dalších návštěvách (se stále stejnými zdravotními problémy) mi pak doktor doporučil Paralen. Ten samozřejmě nezabíral, takže další doporučení znělo: zvyšte si dávky třeba na 3 Paraleny najednou. Další doporučení znělo: klid. V klidu jsem byla, ovšem nikoli díky panu doktorovi, kterého se snažím vymazat i ze své paměti. Skutečná diagnóza zněla: 2 vyhozené obratle. Zručná fyzioterapeutka, kterou jsem si nakonec sama našla, to viděla pouhým okem a stačilo jí asi 5 sec.,aby mě bolesti zbavila. Podle pana doktora bych zřejmě byla v tuto chvíli předávkována Paralenama. Nezpochybňuji, že byl velmi milý, to ale bohužel nestačí.

nedoporučuji, pan doktor je velmi arogantní, nepříjemný vůbec Vás nevyslechné, nenechá Vás domluvit, nejhorší zkušenost už nikdy více

Již nikdy více !!!!!Nedoporučuji

S tímto panem doktorem mám jedny z nejhorších zkušeností ve svém životě.
Arogantní jednání, nevyslechne Vás do konce, co mu říkáte. Asi stanovuje diagnosu podle pozdravu.Je zajímavý příspěvek z 25.11.2009 -
Tři hodnocení NEJLEPŠÍ z jedné IP (22.6.09, 23.6.09 a 26.6.09) a další 3 hodnocení NEJLEPŠÍ z jiné IP (3.8.09, 4.8.09 A 19.8.09). To je ale hezké. Na vyvážení těch červených ohlasů to evidentně stačilo -
to si ty kladné asi píše pan doktor sám.
Jiřina Malá

Jeden z nejhorších doktorů, co jsem poznal.Pořadí pacientů určuje - atraktivní mladé ženy jdou přednostně.Bez zájmu o pacienta, nejlépe na něm nic nepožadovat.
Doporučí cvičit ale nezjištuje diagnozu, proč brní ruce a nohy !
A pak pozor máte-li kardiostimulátor, aby Vás tento výborný Pan Doktor neposlal na magnetickou rezonanci. N E D O P O R U Č U J I !!

No nejsem ten typ co obvykle pise na takovehle stranky, ale taky me to neda. Mam podobnou zkusenost jako predchozi.
Taky mi prijde jako moc mily, ordinoval prescas a choval se ke me privetive.
Nicmene si myslim ze ho to asi moc nebavi. Moc nechce nic zjistovat nic vysetrovat nic lecit.
Me po zaseknuti krku a castecnem uvolneni zacala bolet a brnet ruka. Je mi 25 let. Rekl at si zkusim dat hlavu ke koleni, coz jsem nedokazal (nebot jsem mel krk jeste zcasti zasekly). Z toho uvodil ze malo cvicim a ze az se mi to ulepsi mel bych zacit cvicit. Nu souhlasil jsem proc ne.
Nicmene zadny dalsi krok nebyl, myslel jsem ze bude tu mou bolavou ruku resit ale tudle. Rekl, ze je chladno, ze mam brat leky na rozvolneni krku, a ze se to ulepsi. Tak jsem bral a hadejte. Krk uz zasekly nemam ale zacala me bolet i druha ruka a zacinam cejtit i neco v neporadku v nohach. Volal jsem mu a on rikal at zkusim rehabilitace, ktere jsem si u nej predtim vydupal. Tam samozrejme nevi co mi maji rehabilitovat takze musim za dalsim neurologem. Opravdu skoda toho zdrzeni, byla to uplne zbytecna navsteva..:-(
Pokud vite co vam je a chcete jen predepsat leky tak doporucuju. Pokud mate nejaky neobvykly problem tak rozhodne zvolte jineho doktora.
Hodne stesti preje Honza Pyrih

Pan dokor je sice velmi mily, ale co se vysetreni tyce, tak to byla hruza. Poradne si nevyslechl kde me to boli, takze v lekarske zprave mam napsane bolesti v levem skloubeni, prestoze bolesti mam v pravem. Jen si me polozil na lehatko, zamachal nohama takovym zpusobem, ze me to bolestive misto bolelo cely zbytek dne a zaverem mi rekl "vite slecno,ona je ted zima, tak to mate asi z toho, budete ted 10 dnu jist ibalgin a po novem roce kdyztak prijdete a vyhledove bychom mohli udelat ct..." to ze me to boli cely rok, vystreluje mi bolest do cele nohy asi moc nechapal. Hlavne ze je zima...