Umístění: Zubní ordinace FAMILYDENT extrakce osmičky

Téměř dvacet let jsem docházela do ordinace lékařky, která nyní ukončila svoji praxi. Absolvovala jsem u ní 3x extrakci zubu vždy s následnými velkými problémy se suchým lůžkem a dalšími komplikacemi, vždy i třítýdenní velké bolesti. Byla jsem zvyklá na určitý přístup a brala ho jako normu. V červnu 2018 jsem navštívila ordinaci FAMILIDENT a registrovala se. Nikdy jsem nepsala nikam žádná hodnocení, ale můj zážitek je tak silný, že se chci podělit i s ostatními. Pan doktor Todorov mi před třemi dny provedl extrakci osmičky. Nejen že jsem vůbec necítila vpich injekce, extrakce proběhla snad v minutě, i následné ošetření bylo citlivé a tak perfektní, že jsem třetí den po zákroku a téměř bez bolesti. Jsem z toho tak v šoku, protože jsem šla na tento zákrok v hrůze po předchozích zkušenostech a bláhově jsem zjistila, že existuje i jiný přístup a péče. Proto panu doktorovi moc děkuji!

Pod Klamovkou 472/7, Praha
Zubní ordinace FAMILYDENT (mapa)

Přijímám: dospělí
Hotovost, Kreditní karta, Pojišťovna VZP, a.s., + 4 Více

Vyšetření rtg

Preventivní prohlídka

Vstupní prohlídka + 5 Více

Parodontologická konzultace

Chirurgická konzultace

Protetická konzultace

2002: Diplom Národní lékařská univerzita O.O. Bohomolcja (Kyjev,Ukrajina), stomatologická fakulta. 2002 - 2004 : postgraduální studium, katedra stom...

Umístění: Zubní ordinace FAMILYDENT extrakce zubu

Profesionální zubař s příjemnou povahou, navíc provedl naprosto bezbolestnou extrakci osmičky. Z ordinace jsem odcházela bez zubu moudrosti, ale s úsměvem na tváři. Je to Pan Stomatochirurg :-)

Umístění: Zubní ordinace FAMILYDENT

Výborný lékař, opravoval mi dvě korunky před ortodontickou léčbou. Očividně nesmírně pečlivý, nikdy předtím jsem nezažil zubaře, který by si na ošetření bral speciální mikroskop. Většina zákroků trvala déle než jsem byl zvyklý u bývalého zubaře, nicméně to vše bylo z důvodu preciznosti a maximální kvality. Ordinace perfektně vybavená, včetně rentgenů atd. Mohu vřele doporučit.

Umístění: Zubní ordinace FAMILYDENT ošetření zubního kazu

Do ordinace mě přivedla dlouhodobá citlivost na chlad spojená s bolestí.
Na rentgenu se objevil velký kaz v sedmičce, v místě doteku s kolmo rostoucí osmičkou. Nejprve proto bylo potřeba chirurgicky odstranit ležatou osmičku, což lékař Todorov zvládl přímo v ordinaci s asistencí sestry a kolegy. Kontroly hojení jsme si domluvili tak, že mi nekolidovaly s prací, což oceňuji. Po vyjmutí stehů mi jeho kolegyně z ordinace lékařka Butakova vyvrtala kaz (opravdu špatně dostupný, na zadní straně sedmičky) a provedla čištění kanálků (jak jinak než kilometrových a ještě zahnutých).
Lékař Todorov mi následně odstranil přebytečnou dáseň aby mohl být zub zaplombován. (kaz byl pod linií dásně)
Aktuálně jsem několik měsíců po zákroku a jsem naprosto spokojený. Nenastaly žádné komplikace, rána po osmičce zahojená, sedmička zaplombovaná, kanálky vyplněné. Zub na pohled i na skus k nerozeznání od ostatních. Jsem opravdu vděčný oběma lékařům i sestrám za celý zákrok/léčbu a za to, že mi i přes tak komplikovaný a pokročilý kaz zachovali původní zub.

Velkou výhodou jsou také krátké objednací lhůty, někdy i do několika dní, což by bylo u mého předchozího zubaře nepředstavitelné.

Celou zubní ordinaci mohu jen doporučit!

Jsem velice rád, že jsem se dostal k tomuto lékaři.
V ordinaci se vždy setkávám s lidským a zároveň profesionálním přístupem. Před každým zákrokem pan doktor přesně popíše a vysvětlí možné varianty léčení. Popřípadě vše názorně ukáže i na fotografiích. Cenu zákroků ví pacient vždy ještě před zákrokem.
Na prvním místě je tu pacient a to, aby ho nic nebolelo. Po zákroku, vždy dostanu doporučení co dělat a co nedělat aby se vše v pořádku hojilo. Musím také zmínit brzké termíny objednání a to, že je pan doktor k dispozici, když je potřeba. Do ordinace chodím s vědomím, že se svěřuji do rukou profesionála.
Tohoto lékaře mohu určitě všem doporučit.

I've experienced very good impression about my visit to dr. Todorov Ivan as to dental surgeon. The issue was a wisdom tooth extraction - it was quick and painless procedure. It is worth noting also that I received detailed prescription in written what should I do the next days for the best healing. And it passed well. Thank you, doctor!

Preventivní prohlídka

Rentgen zubů

Umístění: Zubní ordinace FAMILYDENT extrakce zubu

Umístění: Zubní ordinace FAMILYDENT

Umístění: Zubní ordinace FAMILYDENT ošetření zubního kazu

Do ordinace mě přivedla dlouhodobá citlivost na chlad spojená s bolestí.

Celou zubní ordinaci mohu jen doporučit!

Jsem velice rád, že jsem se dostal k tomuto lékaři.
Tohoto lékaře mohu určitě všem doporučit.

• zubní lékař - stomatolog