Lékař

Ivan Todorov verifiedCreated with Sketch.

Kontaktní informace

• L
    Umístění: Zubní ordinace FAMILYDENTSlužby: extrakce osmičky

Téměř dvacet let jsem docházela do ordinace lékařky, která nyní ukončila svoji praxi. Absolvovala jsem u ní 3x extrakci zubu vždy s následnými velkými problémy se suchým lůžkem a dalšími komplikacemi, vždy i třítýdenní velké bolesti. Byla jsem zvyklá na určitý přístup a brala ho jako normu. V červnu 2018 jsem navštívila ordinaci FAMILIDENT a registrovala se. Nikdy jsem nepsala nikam žádná hodnocení, ale můj zážitek je tak silný, že se chci podělit i s ostatními. Pan doktor Todorov mi před třemi dny provedl extrakci osmičky. Nejen že jsem vůbec necítila vpich injekce, extrakce proběhla snad v minutě, i následné ošetření bylo citlivé a tak perfektní, že jsem třetí den po zákroku a téměř bez bolesti. Jsem z toho tak v šoku, protože jsem šla na tento zákrok v hrůze po předchozích zkušenostech a bláhově jsem zjistila, že existuje i jiný přístup a péče. Proto panu doktorovi moc děkuji!

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Danylo Gorokhov
    Danylo Gorokhov
    Zborovská 716/27 Praha 5-Smíchov, Praha
    Po úvodní návštěvě mám parádní pocit. Vše mi bylo vysvětleno, příjemná atmosféra. Doporučuji a těším se na další… Více

Mykyta Gorokhov
    Mykyta Gorokhov
    Zborovská 716/27 Praha 5-Smíchov, Praha
    Do ordinace Dobrý dent chodím snad 2. Rok, a jsem velmi spokojená. Oba doktoři jsou vynikající (p. Mykyta Gorokhov… Více

Simona Kapołková
    Simona Kapołková
    Vratislavova 11, Praha
    Včera jsem byla u paní doktorky na vrtání kazu a můj strach ze zubařů je odbourán. Vše pečlivé, bez bolesti. Skvěle… Více

Daniela Hájková
    Daniela Hájková
    Vratislavova 11, Praha
    Paní doktorka byla milá, vstřícná vše vysvětlila. Naprostá spokojenost. Navíc mě objednala i na dentální hygienu… Více

Nikola Hrabinová
    Nikola Hrabinová

Zkušenosti a dovednosti

• 2002: Diplom Národní lékařská univerzita O.O. Bohomolcja (Kyjev,Ukrajina), stomatologická fakulta.
      2002 - 2004 : postgraduální studium, katedra stomatochirurgii Národní lékařské univerzity O.O. Bohomolcja - certifikát praktický zubní lekař.
      2005 - 2007: postgraduální studium, katedra stomatochirurgii Národní lékařské univerzity O.O. Bohomolcja - certifikát stomatochirurg.
      2005-2006: asistent vedoucího katedry stomatochirurgii Národní lékařské univerzity O.O. Bohomolcja
      2006: postgraduální studium na katedře zubní protetiky P.L. Shupyk National Medical Academy of Postgraduate Education, obdržel certifikát "Protetické zubní lékařství".
      2007 : člen Asociace implantologů Ukrajiny
      2005 - 2007: stomatochirurg v klinice Elite Dental "MED Life" Kyjev
      2007 - 2008: katedrа stomatochirurgii, Mezinárodní akademie ekologie a medicíny (Kyjev,Ukrajina)
      2007-2017: stomatochirurg v klinice "Parnas Dent", Kyjev.
      V průběhu práxe získal 3 deklarativní patenty na vynález v zubním lékařství.
      2015: Uznání vysokoškolského vzdělání a kvalifikací, Univerzita Masarykova v Brně.
      2016: Člen České stomatologické komory. Rozhodnutí Ministerstva zdravotnictví České republiky "O uznání odborné způsobilosti k výkonu zdravotnického povolání zubního lékaře na území České republiky".

Kurzy, školení, certyfikaty:

30.4.2004 - „Moderní technologii léčby a prevence ve stomatologické praxi“. Kyjev, Ukrajina
      12.5.2006 – Diplom “Aktuální otázky dentální implantace” , Školící středisko z dentální implantologie a parodontální chirurgii OVASAK – 76 hod. Odessa, Ukrajina
      4-5.10.2007 - Klubové setkání Implantologů Ukrajiny. Odessa, Ukrajina
      9-13.7.2007 – Centrum zubní implantace a protetiky, Certyfikat o absolvování stáže. Lviv, Ukrajina
      3.10.2007 - „Použití osteoplastického materiálu Bio-oss a kolagenové membrány Bio-Gide v parodontologii a implantologii“. Lviv, Ukrajina
      2008 - Člen ukrajinské Asociace implantologii
      1-3.5.2008 – BIOHORIZONS Global Symposium, San Diego CA, USA
      4-5.5.2008 - Chirurgické techniky v subantrální augmentace. Lviv, Ukrajina
      — III Mezinárodní kongres :“Stomatologická implatnace. Osteointegrace“. Kyjev, Ukrajina
      25.9.2008 – “New surgical and prosthetic trends in estetic implant dentistry”. Kyjev, Ukrajina
      Mezinárodní sympozium „Kvintesence“. Moskva, Rusko
      – Skupinový přístup pro dosažení optimálních funkčních a estetických výsledků v protetice s pilíři na implantátech. Kyjev, Ukrajina
      Východoevropská konference o dentálních implantátech. Lviv, Ukrajina
      21.5.2011 - Mezinárodní sympozium BIOHORIZONS - Estetika v implantologii. Moderní koncepce a složité problémy. Kyjev, Ukrajina
      12.10.2011 - Innovative methods of implant dentistry. Osteobiol. Kyjev, Ukrajina
      25.1.2012 - Vědecká a praktická konference: „Moderní stomatologie a maxilofaciální chirurgie“. Kyjev, Ukrajina
      1.4.2012 - „Zubní implantáty analýza chyb”. Kyjev, Ukrajina
      BIOHORIZONS Global Symposium. Miami, Florida
      10.9.2016 – The ultimate course on PRF technique with the new technologies of smart blood concentrates: A-PRF, I-PRF. Kyjev, Ukrajina
      5-6.10.2016 – Cowellmedi implant International Conference. Seoul, South Korea
      Bicon dental implants, Completed the mind and practical training.

• zubní lékař - stomatolog

Protetická konzultace
    Akutní bolest
    Rentgen zubů

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• L
      Umístění: Zubní ordinace FAMILYDENTSlužby: extrakce osmičky

• B
      Umístění: Zubní ordinace FAMILYDENTSlužby: extrakce zubu

Profesionální zubař s příjemnou povahou, navíc provedl naprosto bezbolestnou extrakci osmičky. Z ordinace jsem odcházela bez zubu moudrosti, ale s úsměvem na tváři. Je to Pan Stomatochirurg :-)

• M
      Umístění: Zubní ordinace FAMILYDENT

Výborný lékař, opravoval mi dvě korunky před ortodontickou léčbou. Očividně nesmírně pečlivý, nikdy předtím jsem nezažil zubaře, který by si na ošetření bral speciální mikroskop. Většina zákroků trvala déle než jsem byl zvyklý u bývalého zubaře, nicméně to vše bylo z důvodu preciznosti a maximální kvality. Ordinace perfektně vybavená, včetně rentgenů atd. Mohu vřele doporučit.

• D
      Umístění: Zubní ordinace FAMILYDENTSlužby: ošetření zubního kazu

Do ordinace mě přivedla dlouhodobá citlivost na chlad spojená s bolestí.
      Na rentgenu se objevil velký kaz v sedmičce, v místě doteku s kolmo rostoucí osmičkou. Nejprve proto bylo potřeba chirurgicky odstranit ležatou osmičku, což lékař Todorov zvládl přímo v ordinaci s asistencí sestry a kolegy. Kontroly hojení jsme si domluvili tak, že mi nekolidovaly s prací, což oceňuji. Po vyjmutí stehů mi jeho kolegyně z ordinace lékařka Butakova vyvrtala kaz (opravdu špatně dostupný, na zadní straně sedmičky) a provedla čištění kanálků (jak jinak než kilometrových a ještě zahnutých).
      Lékař Todorov mi následně odstranil přebytečnou dáseň aby mohl být zub zaplombován. (kaz byl pod linií dásně)
      Aktuálně jsem několik měsíců po zákroku a jsem naprosto spokojený. Nenastaly žádné komplikace, rána po osmičce zahojená, sedmička zaplombovaná, kanálky vyplněné. Zub na pohled i na skus k nerozeznání od ostatních. Jsem opravdu vděčný oběma lékařům i sestrám za celý zákrok/léčbu a za to, že mi i přes tak komplikovaný a pokročilý kaz zachovali původní zub.

Velkou výhodou jsou také krátké objednací lhůty, někdy i do několika dní, což by bylo u mého předchozího zubaře nepředstavitelné.

Celou zubní ordinaci mohu jen doporučit!

• V

Jsem velice rád, že jsem se dostal k tomuto lékaři.
      V ordinaci se vždy setkávám s lidským a zároveň profesionálním přístupem. Před každým zákrokem pan doktor přesně popíše a vysvětlí možné varianty léčení. Popřípadě vše názorně ukáže i na fotografiích. Cenu zákroků ví pacient vždy ještě před zákrokem.
      Na prvním místě je tu pacient a to, aby ho nic nebolelo. Po zákroku, vždy dostanu doporučení co dělat a co nedělat aby se vše v pořádku hojilo. Musím také zmínit brzké termíny objednání a to, že je pan doktor k dispozici, když je potřeba. Do ordinace chodím s vědomím, že se svěřuji do rukou profesionála.
      Tohoto lékaře mohu určitě všem doporučit.

• I've experienced very good impression about my visit to dr. Todorov Ivan as to dental surgeon. The issue was a wisdom tooth extraction - it was quick and painless procedure. It is worth noting also that I received detailed prescription in written what should I do the next days for the best healing. And it passed well. Thank you, doctor!