Všeobecná zdravotní pojišťovna + 1 Více

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Pan Svoboda je velmi příjemný doktor. Našla jsem si ho na internetu a zavolala ráno. Na druhou odpoledne jsem měla přijít. Podotýkám, že neměl ordinační den pro "krční". Ošetřil mne, nastavil lečbu, všechno mi vysvětlil, původ mého zdr. problému a jak užívat léky. Byla jsem asi u 5 jiných lékařů a nepomohli mi až pan doktor Svoboda. Moc mu za to děkuji a doporučuji ho!!!!

Pan doktor Svoboda i paní doktorka Nezvalová jsou oba velmi příjemní a milí lidé. Navíc jsou to kvalitní lékaři, kteři svůj obor perfektně ovládají a mají výborné vybavení. Chodíme k nim celá rodina, ošetřují jak děti tak i dospělé. Moje maminka má od dr. Svobody i sluchadlo a od té doby slyší. Jsme všichni velmi spokojení a můžeme je všem jenom doporučit.

U pana doktora jsem byla na vyšetření v Židlochovicích. Ikdyž jsem nebyla objednaná , tak mě pan doktor ošetřil. Vysvětlil mně všechno a především mně opravdu pomohl a vyléčil. Jeho zdravotní sestřička -je člověk na svém místě.Byla na mě milá a opravdu se mně jak pan doktor ,tak i sestřička maximálně věnovali. Moc jim děkuji a mohu všem pacientům jen doporučit. Alena M.

Byl jsem u pana doktora s nemocnýma mandlema. Pěkně mě vyšetřil a hezky se ke mně choval. Jeho sestřička je rovněž velmi příjemná. Mrzí mě, když je nespravedlivě obviňován, protože u nás si ho vážíme.

Výborný lékař, výborná sestra, pěkná ordinace, komunikace i přez přez net. stránky. Byla jsem velmi spokojená. Na návštěvu jsem se objednala a byla jsem kvalitně ošetřená. Na základě vlastní zkušenosti mohu jenom každému doporučit.
Petra Vaculíková

Pan doktor i jeho zdravotní sestra tvoří skvělý tým. Chodíme k nim celá rodina a jsme velmi spokojeni. Máme k dispozici neobvykle širokou nabídkou služeb, výborné vystupování, možností objednávání přez telefon i internet a hlavně kvalitu léčby. Je pro nás rovněž podstatné, že ORL a foniatrická ambulance v Židlochovicích, nebo Modřicích, které jak jsem pochopil tvoří jeden celek, jsou prakticky stále otevřeny. Moje maminka dostala v této ambulanci sluchadlo a byl jsem velmi potěšen, že pan doktor zajistil vynikající poslech zvuku televizoru skrze smyčku u nás doma. Pro uvedené fakta mohu všem jenom doporučit.

Skvělý ORL odborník s nejlépe vybavenou ordinací na Moravě a možná i v ČR.
Doporučuji!

U doktora Svobody jsme byli s naším synem. Vyhledali jsme si ho na internetu. V jeho ambulanci jsme se telefonicky objednali. Byli jsme překvapeni tím, že jsme dlouho nečekali. Přístup pana doktora i jeho zdravotní sestry je opravdu vynikající. Je vidět, že oba dva jsou lidé na svých místech. I když jsme byli původně s naším synem vyšetřeni s nemocí ucha, byli jsme mile překvapeni, že se pan doktor zabývá i zhoršenou výslovností a ihned nás upozornil na nutnost léčby synova špatného vyslovování některých hlásek. Vysvětlil nám, že toto je jednou z náplní foniatrie, kterou se on spolu s ORL zabývá. Takže jsme u něho absolvovali složité foniatrické vyšetření. Mnohdy s ním některé věci konzultujeme i cestou mailu. Jsme s ním opravdu velmi spokojeni a všem rodičům můžeme tohoto odborníka s rozsáhlým přístrojovým vybavením doporučit.

U pana doktora Svobody jsem byla se špatným sluchem, který mě mnoho let trápil. Byla jsem velmi vlídně a kvalitně ošetřena.Všechno mi srozumitelně vysvětlil a dostala jsem sluchadlo se kterým jsem velmi spokojena a od té doby slyším. Jeho práci mohu s klidným svědomím pochválit a všem lidem, kteří špatně slyší tohoto lékaře doporučuji.

U pana doktora jsem byla na vyšetření s dcerou (4roky), která má s "cizími" lidmi obecně problém jakkoliv komunikovat natož spolupracovat. Nicméně si ji pan doktor okamžitě získal, vyšetření provedl šetrně a byl na nás obě milý. Dokonce dcera prohlásila, že chce na kontrolu opět k němu a ne k "naší" paní doktorce a to mluví za vše.