Všeobecná zdravotní pojišťovna + 1 Více

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: POLIKLINIKA ŽIDLOCHOVICE Jiný

Naprosto příšerný a arogantní přístup!!!! Když mi řekl "Odpovídejte jednoslovně, mě celé věty nezajímají" tak jsem si myslela, že si dělá srandu. Jak mám popsat co mě trápí. Choval se ke mě z pozice síly, arogantně! Nebyl mi ani ochoten říct ani výsledky měření!!!!

Umístění: POLIKLINIKA ŽIDLOCHOVICE sluchadla, kontrola

Pan doktor byl velmi arogantní, ani me nevyslechl, oznámil mi, ze naslouchátka nejsou určena pro sluch, ale stimulaci mozku. Během dvou minut nám oznámil, co vlastně chceme a byli jsme pryč. Ani jsem se nemohl zeptat na seřízení.

Neprijeme a arogantni chovani od pana doktora pri objednani i pri osetreni.Nedodrzovani pracovni doby. Hana

Prišla jsem k pánu doktorovi v nedeli odpoledne na pohotovost v Brne-Bohunicích a rekl mne co tam lezu,když mužu jít ráno do ambulance orl v pondelí,pri zanetu stredního ucha a teplote mne to uplne dostalo do kolen,malem mne ani nevyšetril.S tak arogantním doktorem sem se jeste nikdy nesetkala:-(((

Asi jsem také byla ve špatný čas na špatném místě, jak už zde napsala jedna paní. Pan doktor evidentně nezvládá časový pres.Mne velmi odbyl při anamnéze,což u mého stavu je velmi důležité.Evidentně na mne neměl ani čas ani náladu.Velmi neprofesionální a arogantní chování.

Přidávám se k názoru, že "pan doktor" se chová k pacientům neurvale, hraje si na znalého doktora, ale ani to mu moc nejde. Mám s ním jen ty nejhorší zkušenosti. Při zánětu stř. ucha mi nechal v uchu zapíchnutou jehlu a se slovy teď se nehýbejte si vyřizoval tel. hovor s kolegou, kdy že spolu zajdou na to pivo. Po zákroku se neunavoval předepsat antibiotika, takže po několika dnech, kdy mi z ucha tekla krev s hnisem, mě zachránila obvoďačka, která antibiotika předepsala. A to raději nemluvím o historce s přeraženým nosem. Pro dospělé nedoporučuji a pro děti varuji.

Neměla jsem ani možnost,zjistit,jaký je to doktor po profesionální stránce,odradil mne svým přístupem,a velice arogantním chováním,když jsem k němu přišla s dcerou,ta když se jako dítě bála,a neotevřela na něj usta,jí začal vyhrožovat,že umí být taky zlý,a to už bylo vidět,jak je opravdu nervozní,no,tak že si máme dojít,až maminka naučí dceru otevřít pusu,tak jsem s vystresovaným dítětem odešla,a zapřísáhla se,že tam už nikdy víc nevkročím.Toho se držím.
Jednou jsem byla svědkem na chodbě,jak se pustil do dlouho čekajících starších manželů,kteří tam dojeli,nebyli místní,že je už nevyšetří,kolik měl dnes už pacientů,a že už půl hodiny má být v brně na semináři,a tady ještě nejde popsat ten ton,jakým mluvil. no zírala jsem nad jeho chováním s užasem.Nikdy víc.

Asi jsem byla ve špatný den na špatném místě. Doktor, který mi nejdříve sdělí, že po řádném objednání a 3hodinové čekací době mne nedovyšetří,dále kolik pacientů v daný den již vyšetřil a kolik jich na něho ještě čeká, mi vzal totálně vítr z plachet. Díky tomu jsem se psychicky trošku rozhodila a byl mi doporučen psycholog. Antidepresiva možná něco řeší, ale v mém případě opravdu ne. Na tu správnou diagnozu jsme došli až po roce, ale nebylo to s tímto panem doktorem.