Ivan Soukup, veterinář Slaný

Pražská 58, Velvary
Veterinární ošetřovna Velvary

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

ABSOLUTNÍ SPOKOJENOST!
Do ordinace jsme přišli s vážně nemocným kocourkem, vyděšení, vystresovaní... Setkali jsme se zde s profesionalitou, ochotou, trpělivostí a lidskostí celého týmu. Společně jsme měli radost, když kocour začal sám jíst a pít a jeho stav se zlepšoval. Považujeme to za malý zázrak a moc děkujeme. Urbánkovi

Bohužel velmi špatná zkušenost po první a již poslední návštěvě, co se týká drobných zvířat viz Osmák Degu.Jak je známo tento živočich má obranu upoštěním konce ocasu,který používá k vyvažování a činí ho vizuálně dokonalým.I přes veškerou opatrnost chovatele při hraní a dovádění se zvířetem se v ordinaci panu studovanému podařilo ho za tento ocas vzít a utrhnou ,aniž by se alespoň omluvil.Nejenom,že vizuálně utrpělo zvíře,ale i psychicky majitel. Smutné,že "u odborníka".
Děkujeme, nikdy více !!!

K dr. Soukupovi chodím už 8 let. S péčí, diagnostikou i léčením jsem stoprocentně spokojena a navíc velmi oceňuji to, jak mile a ohleduplně se ke zvířatům chová. A k vynervovaným páníčkům taktéž :-) Občas jsem namátkou vyzkoušela i jiné veterinární ordinace a v přístupu, léčení a nakonec i cenách se panu doktorovi zatím nikdo nevyrovnal.

Rozhodně doporučuji.

Maja Sterbova

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,
    Jsem majitel od Saphyr Cevelob ( pes, modra doga ) - Stara Fara Chrzin, Veronika Siklova.
    Můžete mi poslat email péče a léky co dostal Saphyr ( Staphylococcus aureus ).
    Ted, je ve Švýcarsku. On potřebuje pokračovat v léčbě a veterinář potřebuje znát již objednané procedury.
    Diky.
    S pozdravem.
    Pauli

Dobrý den,
    pes byl medikován:
    1. Augmentin
    následné bakteriologické vyšetření a stanovení citlivosti na antibiotika:
    Proteus mirabilis +++, Staphylococcus aureus ++
    Amoxicilin/klavulanat rezistentní, Cefalotin rezistentní, Cefovecin citlivý, Ciprofloxacin citlivý, Difloxacin rezistentní, Enrofloxacin citlivý, Ofloxacin citlivý, Sulfamethox + trimethoprin rezistentní.
    2. Nasazena léčba Ciprofloxacin-na léčbu nereaguje
    Lokální léčba TraumaPet.