Ivan Mrkáček, gynekolog Opočno

MUDr. Ivan Mrkáček

Gynekolog

Palackého 224, Opočno
Gynekologická ambulance, s.r.o.

Pan "doktor" Mrkáček, jak ho zde mnohé nazývají by se měl zamyslet, zda je úplně vhodné, aby člověk jeho typu pracoval jako lékař - gynekolog. Když jsem u něho byla poprvé, chtěla jsem antikoncepci, pan Mrkáček nejenže mi napsal takovou antikoncepci, která by se měla předepisovat až ženám, které již neplánují těhotenství, ale to vše proběho bez jediné prohlídky, jediného vyšetření. Jak může tedy doktor napsat antikoncepci mladé holce, když absolutně nemá ponětí o tom, jaký je její zdravotní stav, kterou nikdy předtím neviděl, to vážně nechápu. Navíc mě za celé 3 roky, co jsem k němu chodila 4x poslal na kyretáž. Měla jsem i další problémy, a svou neznalostí jsem si pěstovala vaginismus, ovšem p. Mrkáček řekl, že je vše v pořádku, že se to prostě stává a že tu bolest musím vydržet a pak se to začne lepšit, časem. S tím jsem se samozřejmě odmítala smířit, v 19 letech jsem tedy přešla k doktorce Bejdové a jsem nadmíru spokojená, lepší přístup, profesionalitu a vcítění do problému jsem nezažila.