Masarykovo náměstí 2667, Pardubice
Poliklinika KOLF s.r.o.

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Tak tento doktor to je fakt pripad sam o sobe.Kdyz jsem se prestehoval do Pardubic doporucila mi ho pritelkyne ktera u neho je take zaregistrovana.Musim rict ze pokazde kdyz jsem u neho byl nikdy me neposlechl,nevysetril.Co se týká jeho sestry tak horsi pristup k pacientum jsem opravdu nikdy nikde nevidel=neztraceli by se karty.A co se tyce cekarny neuskodilo by poridit si poradova cisla kvuli predbihani lidi a co se tyce lidi kteri k nemu chodi samej nemakačenko ktery si chodi pouze pro neschopenky (vetsinou se jedna o tmavsi neprispusobive obcany).Nastesti uz mam jineho praktickeho lekare a je to jako nebe a dudy,uplne jinej lepsi pristup.

Pan doktor se neda nazvat ani doktorem. Predepisovat kazdymu kdo chce plno tramalu za penize, psat za penize kontrolky... o lecbe bezne nemoci nevi nic... posilam lekarske komore tucny seznam neopravnenych receptu, tramalu, kontrolek, upkatku.... uz me stvete asi pet let, pomahate nicit zivoty lidem zneuzivanim opioidu... lekar ma pomahat-ne nicit zdravi, nema se zivit na uplatcich...

zkušenosti s panem doktorem mirem mám malé, pouze mi potvrdil vstupní prohlídku do zaměstnání, ale jeho činnost nemůžu nazvat doktorskou. člověk který vyžaduje peníze dřív než udělá jakoukoli službu nevytváří dobrý dojem. jeho rádobyvtipné poznámky a naprosto automatický a nevědomý přístup k pacientovi, rutinní procedura, kterou odbyde za pár minut s razítkem a podpisem já nemůžu nazvat přístupem lékaře. pokud je s ním někdo spokojený, žehnám jeho volbě, ale já bych si ho za svého osobního lékaře nevybral, toť vše.

Já mohu říci toto : pokud chcete kontrolku - doporučuji, pokud chcete léky na to co nemáte - doporučuji, ale pokud jste nemocní - najděte si opravdového doktora.

Byla jsem zde poprvé a taky naposled, potom, co se dělo, než jsem měla vstoupit do ordinace jsem raději odešla...nejenže jsem čekala přes tři hodiny,protože přišlo spoustu pacientů a a rovnou bez čekání vrazili dovnitř za doktorem, ale byla jsem svědkem,jak se drze a neomaleně sestra chová k pacientům, málem mi spadla brada..dokonce jedné pacientce vynadala,jak to, že neví, jak se čte správně její vlastní příjmení a přede všemi ji poučovala ,jak má správně příště svoje příjmení vyslovovat. Nepomohlo ani to,že se paní bránila,že takto se její příjmení nevyslovuje...bylo to trapné...a to nemluvím o smradu a špíně,co tam byl...prostě nikdy jsem horší ordinaci nezažila,divím se, že tam vůbec někdo chodí..

chodim k lekarovi mozno tak raz do roka tak to bolo asi aj pred mesiacom ked ma trapila dost silna chripka...ked som prisla do sesterny tak ta jeho sestricka vyhlasila ze niesom ich pacientkou pretoze u nich nemam kartu pri tom ja som ich pacientom uz viac nez tri roky,takze mi ju jednoducho stratili....ale to este nebolo nic v porovnani s tym ze po NEKOMPLETNOM VYSETRENI pan DOKTOR mi vypisal recept na ktory doplnil..,,ze hradi sama,,,takze som si lieky hradila uplne v plnej vyske....nabuduce radsej ostanem chora..

Kontrola po pořádné angíně netrvala ani minutu, pan Miro stačil bleskově ukončit neschopenku, ani se na mě nepodíval. Jen na závěr mě pozdravil příteli... To vše stihnul za necelých 60 sekund...

U pana Doktora Mira jsem byl s angínou, protože měla moje praktická lékařka dovolenou. Dovolenou měla i druhá praktické lékařka na poliklinice, tak si představte to obrovské množství lidí. Pan doktor si přišel půl hodiny po otevírací době, nejprve vzal zadními dveřmi některé "prominentní" pacienty, důvod je mi neznámý, ale po čtení předešlých komentářů to mohli být neschopenky. Poté přišli na řadu předbíhající občané snědší pleti. (Těhotná paní kterou určitě pan doktor i se sestrou museli zaregistrovat při příchodu nikoho nezajímala) V sesterně opravdu stojí řada lidí - to jsem ještě neviděl. Prohlídka proběhla tak, že se mi pan Doktor od své židle (cca 1,5m) v mžiku podíval do krku a napsal recept na Penicilin. Tím mě pan doktor trochu rozhodil. Nebyl poté vůbec prostor panu Doktorovi vysvětlit, že sem měl s recidivující angínou problémy a že ho chci požádat alespoň o výtěr. Doufám, že už k tomuto doktorovi nebudu muset nikdy jít.

C

Tento pan doktor a hlavně i jeho nevyučená setřička to je tedy dvojka, kontrolky za peníze, předepisování narkomanům zakázané léky na výrobu drog, setřička Vám při každé návštěvě vynadá a seřve, no opravdu chudáci lidi, kteří k nim natrefí.
Ztratili mi kartu a ještě mi vynadali, že je to moje vina a nebyla jsem první-
----divím se, že mu ještě praxi nezakázali, nabízí svá CD ke koupi přímo v ordinaci, no můj dojem je strašně ponižující..nedoporučuji

Dobrý den také jsem chodila k panu Mirovi a nemužu napsat doktorovi,kontrolku psal za peníze.Doúporučení napsal jaké jsem chtěla a tetanus mám prošlý.Vzala jsem si kartu a rychle pryč nemocná jsem skoro nebyla tak jsem nehledala jiného lékaře.Nechci tam chodit čekárna je plná nemakačenek fuj a také jsem nechtěla něco chytit.