Sam. ordinace PL pro dospělé
Korbářova 324, Chrudim

Je to PAN doktor , chodim k němu 22let a naprostá spokojenost , to čekanije někdy zdlouhave ,ale vyplati se ;)

Velmi zkušený lékař, kardiolog. Vždy pacienta pečlivě vyšetří a poradí. Já mám kardiostimulátor jen proto, že mi včas objevil nepravidelnou činnost srdce. Do čekárny si beru knihu, uklidním se před měřením tlaku, hodnotím to jako plus.

Lékař pro mě bez chybičky, ale s horší sestrou co se týká organizace jsem se ještě nesetkal.

To čekání u pana doktora je opravdu šílený!!! Ale je to PAN DOKTOR. Během mého těhotenství na běžné preventivní prohlídce - razítko do těh. průkazky, pouhým okem u mě zjistil velmi vážnou chorobu, která se jen těžko pozná. Výsledky krve to potvrdily a díky léčbě u dalšího odborníka je moje narozené dítě zdravé. Bez léčby by hrozilo vážné postižení dítěte. Vím, že je na to pan doktor pyšný. Já mu děkuji.

nebýt velmi špatné organizace sestry, je to nejlepší lékař

Nejlepší lékař, jakého jsem poznala.

Je to lékař na svém místě a velmi vysoký odborník,že se tam čeká je sice pravda.Ovšem to je odvislé od vyšetření.
Pan Minařík si s pacientem dokáže i popovídat a né jen ho prohlédnout a zadat data do počítače a hned další.I toto je v současném lékařství umění.Vlídné slovo a dobrá rada někdy léčí lépe jak předepsané prášky.
Je to výborný lékař,a hlavně člověk který vždy najde čas na vlídné slovo.

Ano musím s Vámi souhlasit,je to člověk na pravém místě a to doslova.Moc milý,hodný,vstřícný a také lidský.Až na to čekání jsem velmi spokojená,už bych nešla k jinému za to čekání mi pan doktor stojí.

Pan doktor vždy dobře poznal co mi bylo, jsem u něj spokojená. Jediné mínus je, že se v čekárně čeká 2-3 hodiny, než se dostanete na řadu!!!Doporučuji - berte si sebou časopis :)

Jeden z nejlepších lékařů, které znám. Tady bezkonkurenční.