Korbářova 324, Chrudim
Sam. ordinace PL pro dospělé (mapa)

Bylo mi 20 let a byla jsem jeho pacietnkou. Absolutníl neprofesionalita, pokud jste mladí, nic Vám není, měla jsem potíže s klouby a nadměrnou únavou, opakovaně mi říkal, že mi nic není, že jsem mladá a jinými slovy, že se mi nechce studovat ( vystupovala jsem dvě vysoké školy a třetí vysokou školu jsem ukončila stitulem Bc. Dnes učím na vysoké škole, ale díky panu úžasnému doktorovi, který mě v té době vůbec nikam neposlal, říkal mi ať se objednám do výzkummného ústavu únavového syndromu a že se mi nechce studovat. Proto jsem od něj odešla, poté se zjistilo, že mám vážné revmatologické onemocnění, bohužel již nevyléčitelné, takže budu muset do konce života brát léky, které ničí ostatní orgány a poté co mě v nemocnici přijali (bylo mi 24 let mi dávaly půl roku života, naštěstí se to podařilo trochu zvrátit. I tak nedostahuje můj živote ve 30 letech takové kvality (mám hodně velká omezení), jaká má mladý člověk mít. Pane doktore, za Vaši skvělou péči Vám opravdu pane doktore Děkuji.