Krapkova 7, Olomouc
Odborný lékař rehabilitace

Zobrazit ostatní fyzioterapeutů v okolí

Umístění: Odborný lékař rehabilitace Tenisový loket

Fakt doporučuji. Pan doktor je sice hodně ostrý v proslovu, ale na rozdíl od ostatních dokázal o řešení problému nejen mluvit, ale hlavně pomoct. Nebral sice ohled na výsledky vyšetření jinde a měl svou pravdu, ale skousl jsem to a dělal, co po mě chtěl. A teď jsem mu vděčný. Při léčbě jinde jsem 3/4 roku podstupoval kortikoidové injekce (uleví, ale nevyřeší problém), podstupoval opakovaně elektroléčbu, ultrazvuk, masáže a nic. Nehorší byla rázová vlna, která mi po opakovaných aplikacích loket ještě zhoršila. U pana doktora jsem dostal opakovaně prášky na záněty, pak injekci SportVis (subjektivně jsem zlepšení nepociťoval, pan doktor ano) a výrazně se mi ulevilo po 2 aplikacích laseru. Od té doby jsem 3/4 roku bez problémů. Ruku sice zatím moc netýrám, občas cítím tupý tlak, ale výsledek je neporovnatelně lepší než předtím. Chtěl jsem napsat hodnocení až z odstupu a teď bych málem zapomněl. Ale pan doktor by si zapomenutí nezasloužil. Děkuji za pomoc, pane doktore Krupo. Masař

G

Pan Krupa je borec, který ovládá několik nekonvenčních stylů léčby, domácí prostředí, rozhodně ví která páčka! doporučuji :o))

Nevíte,jak ordinuje pan doktor? Myslím,kdy mu jako skončí dovča :) dík

Neznám lepšího odborníka, vždy z jeho ordinace odcházím s plnou dávkou energie. Upřímný doktor, který vše řekne narovinu bez jakýchkoliv servítků. Moc mu děkuji za jeho energii a profesionalitu.

Pan doktor Krupa je vynikajici. Mam zkusenost s jehlickou na hubnuti, trhla jsem mu tehdy rekord 26 kilo za 3 a pul mesice.. na kontroly jsem jezdila pravidelne. Vrele doporucuji..

O

S panem doktorem Krupou mám velmi dobré zkušenosti.
Bezvadný člověk, hodně mi dodal sil do života a pomohl mi i se zdravotními problémy.

Já jsem s panem Dr. velice spokojena. Je to Dr. bez přetvářky a snaží se všem pomoci a pokud si tu někdo stěžuje na hyg. podmínky atd., tak má možnost volby?! Ale pan Dr. ví, co dělá a po návštěvě v jeho ordinaci se každému uleví od bolesti :).

Vždy mne postavil na nohy, díky!!!!

Vdy mne postavil na nohy, díky!!!

Ano ordinuje na Krapkové v Olomouci.

13 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den. Jak se projevuje chronická borelióza? Může se to projevovat jako fialový flíček v tříslech? Je stejné barvy, cca 1 cm velký, občas z něj teče krev, bolestivý na pohmat. Nejspíše se stal po větším roztažením nohou. Před půl rokem či rokem bylo přisáto klíště na prstu o nohy. Bylo bohužel omylem odstraněno rukou, nejspíše zůstaly nožičky, na místě se vyskytl běžný maličký flíček bez kruhu uvnitř. Nebyli žádné příznaky jako je horečka, zimnice atd. Poté flíček zbledl a dále bylo vše v pořádku. Mohlo dojít k nákaze boreliózou, lze to nějak poznat? Pouze je přítomna únava k večeru, ale to je nejspíše běžné. Moc děkuji za odpověď.

Chron borreiosa se projevuje jakkoliv
    když se neléčí tak postupuje na klouby
    kůži,periferní
    ,a CNS/
    obraz člověka s chroniclou borrlijosou
    není veselý,Dementní pacient s opakovanými epilelptickými záchvaty ,tigrovaná kůže a zateklé a bolavé klouby,

Ivan Krupa

• Dobrý den. Asi před 6 týdny došlo ke kousnutí od mouchy. Chvilku tekla hodně mírně krev. Poté se objevil malý červený teplý pupínek, který poté odezněl. Mohlo dojít k nakažení, pokud to vše odeznělo? Např. borelióza? Moc děkuji za odpověď.

mohlo ale nestalo se
    naše mouchy jsou infekční jen slušně
    ale pro jistotu bych si u OL nechal
    zkontrolovat IGG a IGA borreiosy ik

Ivan Krupa