Krapkova 7, Olomouc
Odborný lékař rehabilitace (mapa)

Dobrý den, u pana doktora jsem byla jednou, jehlička fungovala a nebolela - po této stránce jsem spokojená. Ale že bude nějaký lékař tak nezodpovědný, že když má zákaz činnosti, nenajde si za sebe náhradu, to jsem nečekala. Kamarádce musela jehličku vytáhnout její praktická lékařka, protože na pana doktora, který má "pro nemoc zavřeno", se samozřejmě nedovolala. Já mám jehličku ještě v hlavě a nevím, co s ní :( Myslím, že žádný lékař by si toto chování neměl dovolit, ať už jsou důvody jeho prac. neschopnosti jakékoliv.

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,
    již delší dobu mě trápí bolest nohou v určitém místě. Na obou nohách těsně pod zadkem z vnější strany - místa jsem označil na obrázku - ctrlv.cz/shots/2018/02/15/tSRr.png

Navíc když si na těchto místech jemně zatlačím prsty, je to jako kdyby mě někdo přes ně vzal pohrabáčem. Také se mi občas stává (nevím jestli to s tím souvisí) že když delší dobu sedím, tak mě začnou brnět nohy a někdy i v pánvi. A když si vezmu těsnější kalhoty nebo spodní prádlo, tak mě tato oblast ještě příšerně pálí. Nebo také když jdu spát a vezmu si teplou deku, prostě zhoršuje se to v teple a naopak zlepšuje (bolest, pálení) v chladu. Napadá vás něco, čím by to mohlo být? Děkuji.

jde o bursitidu nad trochanter major obou DKK, léčit orthopedicky .IK

Ivan Krupa

• Dobrý den,

Právě jsem dokončila studia a posledního půl roku jsem víceméně seděla u počítače nebo při učení. Poslední dobou mám potíže s mravenčením u levé lopatky, bolest mezi lopatkami, občas i ztuhlost krční páteře. Chtěla jsem se zeptat zda je u Vás možná návštěva bez doporučení praktického lékaře a kolik by případně návštěva stála? Potřebovala bych poradit jaké jsou vhodné cviky na zpevnění zádových svalů popřípadně zda se nemůže jednat o skříplý nerv?

Předem děkuji za odpvěď Petra M.

horní zkřížený syndrom ,blokády C páteře
    pozor na panickou ataku /nebo plicní onemocnění,
    dnes doporučení k lékaři není potřeba
    platí zákon o svobodné volně lékaře
    IK

Ivan Krupa