Odborný lékař rehabilitace
Krapkova 7, Olomouc

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Dobrý den, u pana doktora jsem byla jednou, jehlička fungovala a nebolela - po této stránce jsem spokojená. Ale že bude nějaký lékař tak nezodpovědný, že když má zákaz činnosti, nenajde si za sebe náhradu, to jsem nečekala. Kamarádce musela jehličku vytáhnout její praktická lékařka, protože na pana doktora, který má "pro nemoc zavřeno", se samozřejmě nedovolala. Já mám jehličku ještě v hlavě a nevím, co s ní :( Myslím, že žádný lékař by si toto chování neměl dovolit, ať už jsou důvody jeho prac. neschopnosti jakékoliv.

34 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, cca 3 týdny trpím průjmy. Beru černé uhlí a to pomáhá. Pokud vynechám, průjem se škrundlanim v břiše je znova. Ještě to někdy pokládám Smectou. Máte pro mne řadu? Břicho mne neboli. Ani jiné potíže. Za odpověď děkuji a zdravím.

vyšetření infektologem a interrnisou

Ivan Krupa

Dobrý den, už dlouho mě trápí občasná ostrá bolest zad na levé či právé lopatce, kdy mi bolest vystřeluje až do hrudi, na levé straně jakoby do srdce. A to je hodně nepříjemný pocit. Stává se mi to nejčastěji večer, když ležím v posteli, je to tak ostrá bolest, že si musím okamžitě lehnout jinak nebo různě protáhnout. Mám mírnou skoliózu páteře, může to s tím souviset nebo bych si měla raději zajít i na kardiologii? Nechci v dané situaci ohledně Covid-19 zbytečně zatěžovat lékaře v nemocnicích.
Děkuji za odpověď a za Váš čas.

máte vyrustky na skoliotické páteři cičit cvičit cvičit

Ivan Krupa