Krapkova 7, Olomouc
Odborný lékař rehabilitace

Dobrý den, u pana doktora jsem byla jednou, jehlička fungovala a nebolela - po této stránce jsem spokojená. Ale že bude nějaký lékař tak nezodpovědný, že když má zákaz činnosti, nenajde si za sebe náhradu, to jsem nečekala. Kamarádce musela jehličku vytáhnout její praktická lékařka, protože na pana doktora, který má "pro nemoc zavřeno", se samozřejmě nedovolala. Já mám jehličku ještě v hlavě a nevím, co s ní :( Myslím, že žádný lékař by si toto chování neměl dovolit, ať už jsou důvody jeho prac. neschopnosti jakékoliv.

11 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den může bolest bederní a krční páteře vysvětlovat do břicha z obou dvou stran dekuju moc .

ano muže při blokádach v oblasti Th páteře
    ik

Ivan Krupa

• Dobrý den. Vzadu na krku blízko vlasů je jakási hodně tvrdá boulička o rozměru cca 1,2 cm x 0,5 cm. Je tam už asi 4 měsíce, nijak nebolí, mírně pohyblivá. Také bouličku tvrdou za uchem (cca 0,8 cm x 0,3 cm). Je nebolestivá a je zde asi 3 týdny. Také mezi úpony na krku (na takových těch válečcích) tak mezi nimi jakousi tvrdou ''bouličky'' ve tvaru žilky, pohyblivou. Před 4 týdny bylo nachlazení, tak zda to nemůže být tím. Přes internet to nejde poznat o co se jedná, jen zajímá, zda to může být akutně vážný. Cesta k doktorovi je až za 14 dní - očkování. Může to být nějak vážný, život ohrožující nebo to může těch 14 dní počkat? Moc děkuji za odpověď a přeji hezký den.

vyřezat a hstologicky zhodnostit !!

Ivan Krupa