Ivan Huvar, gynekolog Brno

Hysteroskopie

Jiráskova 55, Brno

Eurogyn, odborný ženský lékař

Umístění: Eurogyn, odborný ženský lékař Jiný

MUDr. Ivan Huvar vynikající odborník, skvělý člověk, vždy ochoten vysvětlit jakýkoliv problém. Věnuje vždy dostatek času každé pacientce. Vyslovují mu obrovský obdiv a poděkování za jeho laskavou péči,, lidský přístup a vysokou profesionalitu. Jsem v jeho péči již 20 let a těší mě, že mohu být i nadále jeho pacientkou. Děkuji pane primári, vážím si Vas jako lékaře i jako člověka.

Umístění: Nemocnice Milosrdných bratří gynekologická operace

Pan primář MUDr. Ivan Huvar je velice vstřícný a kultivovaný odborník, kterého mohu doporučit. Na jeho oddělení jsem absolvovala hysterektomii dělohy.

Umístění: Nemocnice Milosrdných bratří operace - hysterektomie

V pohodě. Pan doktor je rázný a mě to vyhovovalo. Každý jsme jiný. Odborník a ochoten vše vysvětlit. Nehodnoťme zde osobnosti, ale odbornost a ta je na špičkové úrovni.

Profesionalni pristup, odbornik, pristup k pacientovi jako k jednotlivci, komunikativni (ochoten zodpovedet jakekoliv otazky a take kdykoliv) ohledne daneho problemu, prijemne vystupovani. Vim, ze se na nej muzu kdykoliv spolehnout.

Po vleklých problémech jsem se dostala k panu primařovi v nemocnici |Mil. Br. Brno a byla jsem mile překvapena nejen příjemným vystupováním a přístupem k naprosto neznámé pacientce, ale i způsobem výkladu , který mi pomohl pochopit moje problémy. Přestože jsem veškerá vyšetření měla již hotové z naší Nemocnice, nechal udělat další dle svých požadavků. Perfektně vysvětlil postup operace a stále se ptal jestli ještě chci něco vědět. Stejný přístup měly i sestry na jeho oddělení. Přede všemi smekám a obdivuji jejich trpělivost.

Kapacita, výborný lékař i operatér. Pokud bych měla někdy problém a potřebovala opravdu pomoc, šla bych jedině k němu! Mám v něj bezmeznou důvěru. Pokud navrhne někomu operaci, opravdu pro to musí mít pádný důvod.

Jezdím k Mudr Ivanovi Huvárovi 17 let a můžu jen doporučit.Výborný odborník.Děkuji za vše co pro mě udělal je to lékař na správném místě Gábina

Byla tu zmíňka o nemocnici Milosrdní bratři Brno.
Byla jsem tam 2X rodit a moc doporučuji!!!!!
Velmi milý přístup na všech odděleních,vše bylo vysvětleno!
I když při prvním dítěti cca po týdnu jsem měla zánět dělohy,perfektně se o mě starali.
Kdybych se někdy ještě rozhodla do třetice,tak jedině tam!

Byla jsem i na Obilním trhu na gynekologii se 3letou dcerou a jak se k nám chovali to byla katastrofa,poté se ředitel Bohunic omlouval.
takže za mě pouze Milosrdní a mám na ně moc pěkné vzpomínky!!!!!

Z mého pohledu je MUDr.Huvar velmi šikovný chirurg.Operoval mě a mám tu nejlepší zkušenost.Velmi si vážím toho,že se na něj mohu kdykoliv obrátit,přestože jinak jsem v péči své dlouholeté gynekoložky.K předchozím komentářům bych napsala snad jen to,že spousta z nás žen se na poslední chvíli zalekne,když lékař doporučí operaci a odebrání např.dělohy.Záleží na tom,jak moc si ve skutečnosti chceme své problémy hýčkat a do nekonečna konzultovat,nebo je řešit a rychle na ně zapomenout.Spousta našich problémů dost často leží v naší hlavě a pokud na jejich řešení ještě nejsme připravené,radila bych dát si odstup,ale nekazit jméno tak výbornému lékaři.D.B.

Sympatický přístup, příjemný člověk, odborník.