Jiráskova 55, Brno
Eurogyn, odborný ženský lékař

Hysteroskopie

Jiráskova 55, Brno

Eurogyn, odborný ženský lékař

Na MUDr. Huvara mám vzpomínku na jakou nikdy nezapomenu. Když mne operoval myom a odebíral téměř celou dělohu /ve 23 letech, kdy jsem neměla děti/ jsem samozřejmě ve špatném psychickém stavu ležela na operačním stole, kde mi zároveň zaváděli cévku do močového měchýře, takže samozřejmě "tam dole se povolit" a v ten stejný moment mi napíchávali žílu, takže naopak "zatnout". Nechápavě na mne celý operační ansábl koukal jak to že toto zároveň nedovedu. Do toho přišel pan doktor Huvar připraven k operaci a náramně se bavil tím, jak já tam ležím s roztaženýma nohama, přímo naproti mě sedí syn vrchní sestry/netuším, co tam dělal, pravděpodobně sanitář/ a užívá si pohled přímo "tam". Pak jsem naštěstí usnula, ale na tu nechutnou, ponižující situaci, kterou se pan doktor Huvar náramně bavil, nikdy nezapomenu. Nedlouho poté jsem se od něj odhlásila, ale nikdy nezapomněla.

Pan doktor je arogantní, povýšeny a absolutně nevnímá názor pacienta. Nelíbí se mi ani jeho styl vyšetření. Nebyla jsem spokojena s ničím, krom excelentní sestřičky! Lékaře jsem vyměnila.

Slabý, nikomu bych jej nedoporučila.

Mám tu nejhorší zkušenost!!! Před lety operoval moji mamince cystu na vaječníku a maminka už se z nemocnice nevrátila!!!

S doktorem Huvarem mám úplně nejhorší zkušenosti. V 15.ti letech mi našel cystu na vaječníku, samozřejmě, že trval na operaci. ležela jsem v nemocnici a přes výslovný zákaz mojí maminky mě operoval. Jen připomínám, že do 18 let za děti podepisují souhlas k operaci rodiče a moji rodiče žádný souhlas nepodepsali. Při té příležitosti mě vzal i jeden vaječník, zřejmě jsem ho v 15letech nepotřebovala...........

Já před ním také varuji a také z osobní špatné zkušenosti.

Je to arogantní HŇUP, kdy mi po mém velmi komplikovaném porodu oznámil že je vše naprosto vpořádku, načež jsem desátý den musela na revizi, a po šestinedělí se můj gynekolog zhrozil co mi to udělali a budu muset na přešití!!!! Do nemocnice u Milosrdných bratří bych si již nešla nechat zapilovat ani nehty natož rodit !!!