Ordinace ORL
Bedřicha Smetany 3, Plzeň

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Dle mého názoru, vynikající lékař, který hledá i jiné možnosti a cesty. Naprostá spojenost a důvěra. Takových více. Monika Mašková

K MUDr. Demkoviči chodí celá naše rodina a jsme velmi spokojeni. Vy, kritici - promiňte, ale nevíte, o čem mluvíte a vaše kritika je oprávněná pouze v jednom bodě - a to, že lékař někdy příliš nekomunikuje s pacienty. Nemůžete kritizovat postup lékaře, když nevíte z oboru zhola nic, nebo jen minimum! Já a celá moje rodina nemáme problém ani s komunikací, přístupem, ochotou, odborným ošetřením - zkrátka s ničím. Je to lékař, ke kterému chodíme rádi a s důvěrou. Pomohl nám vždy a ochotně. Ano, kolikrát doporučil léky za přímou platbu, ovšem takové, které měly minimum vedlejších účinků, naopak léčivý účinek maximální. Léky, které jsme jinde doporučené nedostali. Vzkaz pro pána, kterému údajně nefunguje homeopatie - to může trvat až 3 roky, ale budete vyléčen. Akutní potíže na vašem místě bych si řešila alopatiky, ale v homeopatické léčbě bych nepřestávala. K paní Marii: promiňte, ale také nevíte, o čem mluvíte. Vaše kritika pana Demkoviče je laická až k pláči - na vašem místě bych se panu doktorovi omluvila. Je zjevné, že z vás mluvila více bolest, a pocity se stresem z bolesti, než objektivní hledisko postupu. Já tohoto lékař hájím a chválím a považuji ho za jednoho z nejlepších.

Ano, ano, pan doktor bohužel vůbec neprovádí vyšetření, která by měl, aby určil diagnózu.
Mám pocit, že si u něj diagnózu určuje každý pacient sám.
Dle jeho vyšetření jsem byl zdráv, ale podle vyšetření paní doktorky, na kterou jsem se obrátil, když se mi diagnóza, že jsem zdráv, nezdála, jsem měl zánět dutin!!! A okamžitě nasazená antibiotika! A to si myslím, že zánět dutin snad není pro lékaře ORL problém poznat, když má pacient dokonce sám pocit, že tento problém má. "Vřele" nedoporučuji tohoto lékaře. Nikdy více!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

My jsme byli s panem doktorem vždy spokojeni, jak v oblasti ORL, tak co se týče homeopatické léčby :-) Doporučuji!!!

Psala jsem příspěvek o suché sliznici. Vitamíny nepomohly na 100 procent a problémy se zahleněním se vrátily. Pan Dr. neví, co s tím.
Byla jsem u pana Dr. následně několikrát. Příliš neumí hovořit s pacienty, každé slovo z něj skoro páčíte. To bych ještě skousla, jsem zvyklá se ptát.
Také nepíše zprávy, na což jsem zvyklá u jiných odborných specialistů. Takže nakonec vlastně ani nevíte, co vám je.
Předepíše vám léky stylem: "Já vám na to něco dám." Kromě toho, že nevíte přesně, na co vám je dá, vás ani neupozorní, že léky si hradíte sami. V lékárně mě tudíž čekalo nemilé překvapení v ceně několika set za léky.
Další a fatální věc - přišla jsem k panu Dr. se suchým kašlem, pálením na hrudi, obrovskou rýmou, bolením čela a hlavy. Vyšetřil mě, řekl, že mám rýmu a otok jedné z dutin, dal léky, kterým následně obvodní lékař nemohl věřit (byly to léky na alergii, kterou nemám, na plicním mi nedávno dělali testy. Kdyby se pan Dr. zeptal, řekla bych mu to).
Následující den mi horečky vyskočily na 38 a šla jsem k obvodnímu. Ten mě prohlédl, našel nález na plicích, okamžitě nasadil antibiotika a poslal vyležet.
Takže - tento lékař není schopen poznat, že máte nález na plicích, a to je specialista! Bohužel život ohrožuje, a nikoliv zachraňuje.
Dlouho jsem se rozmýšlela, zda své zkušenosti napsat, nerada o někom mluvím špatně, ale aspoň to bude upozornění pro ostatní. Třeba budete mít lepší zkušenosti, než já!

Nerad bych pana doktora Děmkoviče nějak zbytečně moc schodil, ale když jsem u něj byl řešit svůj problém s chronickou rýmou a zánětem mandlí, tak mě neudělal ani jedno vyšetření a dal mě rovnou 2x homeopatika. Po dvou měsících pravidelného braní jsem šel na kontrolu a řekl mu, že dle není žádná změna. On mě odpověděl, že musím vydržet a ani se na mě nepodíval!! To samé po 8 měsících!!!! Ihned jsem změnil lékaře a byl jsem velice spokojen. U nové lékařky jsem ihned absolvoval výtěry a vyšetření a byl odeslán ke dvěma dalším specialistům. Během krátké chvíle byl problém vyřešen. Myslím, že kdybych chodil dosud k panu Děmkoviči, tak by mě pořád jen dával nová homepatika a můj problém by se 18 měsíců ani nepohnul. Osobně nedoporučuji - žádné vyšetření, jen samá homeopatika s alespoň u mě nulovým účinkem.

Pomohl mi s problémem, který mě trápil 15 let, a jiná neschopná ORL lékařka nebyla s to problém vyřešit. Pan doktor to zvládl během 10 minut. Akorát mi vadilo, že jsem při vstupním pohovoru musela stát.
Pokud máte potíže se zády, volila bych asi jiného lékaře, než Ušní Nosní Krční.

Jak už bylo řečeno,doktor na svém místě ..:)

Když jsem k tomuto lékaři přišla s nesnesitelnou bolestí uší, jen se mi podíval do uší, neudělal mi ani vyšetření dutin a nosu, dal mi jen mastičku a to bylo vše. Protože to nepomohlo, šla jsem za pár dní k jinému lékaři ORL, provedli mi kompletní vyšetření dutin, dali mi léky proti alergii a zaslali na odborné vyšetření alergologem, který problém dořešil.

Jojo, ten je dobrej

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den..
Mám bolesti hlavy,za očima mirný tlak a pocit na zvracení.Děje se tak při změnách v počasí.
Domnívám se,že se jedná o dráhu ledvin.

S pozdravem

Je to velice málo informací k určení diagnózy,potřebuji vědět kdy bolí hlava a kde.Do oka směruje více akupunkturních drah.

MUDr. Ivan Demkovič