přijímá nové pacienty

Dermatolog Více

Praha 1 adresa

Odhadovaná doba odpovědi:

Antala Staška 1670/80, Praha 4, Praha

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Pacienti se zdravotním pojištěním a soukromý pacient (bez pojištění)

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Běžný termín

Aplikace botulotoxinu, výplň vrásek, ošetření krevní plazmou, ošetření dermaperem ( mikrojehličkování),chemický peeling neo stratou,

Dermatologické konzultace +4 Více

Dermatoskopie

Komplexní péče o děti a dorost

Léčba akné

Nejčastěji hledané služby

Každou středu a čtvrtek ordinuje - MUDR: JITKA KAPOUNOVÁ
Manager ordinace a zdr. sestra specialistka na chirurgické zákroky: NAĎA VÁCHOVÁ - ...

Léčené nemoci

• Onemocnění kůže

• dermatovenerologie

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Poliklinika Budějovická - od 2.1.2018 nás najdete v zeleně označené budově, 6.patro Běžný termín

Skvělá dermatologie :)
Milý přístup a ochota :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Objednávejte se online, přes telefon je problém se dovolat. Mají toho hodně a prostě telefon občas nestíhají. Milé a vstřícné lékařky a personál.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Moje návštěva byla rychle vyřízena, a proto je těžké hodnotit. Přesto spokojeno

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Poliklinika Budějovická - od 2.1.2018 nás najdete v zeleně označené budově, 6.patro Jiný

Ako vždy všetko super. Personál na jednotku, vyšetrenie to iste. Vždy som maximálne spokojná.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Poliklinika Budějovická - od 2.1.2018 nás najdete v zeleně označené budově, 6.patro odstranění mateřských znamének

Mila, vstricna pani doktorka. Sla jsem na radu presne na cas

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Poliklinika Budějovická - od 2.1.2018 nás najdete v zeleně označené budově, 6.patro dermatologické konzultace

Prijemny a uzasny personal. Velmi vstricna pani doktorka.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka je velmi milá a pečlivá. Tuto ordinaci mohu jenom doporučit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Skvělý přìstup,milá p.doktorka i sestricka.Moderni prostredi

Velice příjemná paní doktorka , jako vždy v této ordinaci.
Snaha najít vhodnou léčbu a vše vysvětlit

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Vždy jsem spokojena s péčí v této ordinaci. Oceňuji, že se jde k návštěvě objednat online a že mě vezmou na objednaný čas. Čas strávený v ordinaci je příjemný a efektivní. Paní doktorka a zdravotní sestra jsou moc milé. A byly milé a vstřicné i k mému tříletému synovi, který mě do ordinace doprovázel. Je to radost mít takovou lékařku.

274 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, měla bych jeden dotaz... už zhruba rok pozoruji že mám červené tváře nehledě na teplotu či pocity občas mě začne pálit celý obličej... zároveň se mi tvoří namodralé kruhy pod očima... make-up nosím málokdy a většinou to bývá proto abych tyto nepříjemná místa zakryla... mohli byste mi nějak poradit? Zašla bych s tím k doktorovi ale momentálně je mi 14 (za půl roku 15) a tak se bojím že by mě nikde nevzali...
děkuji za odpověď

Dobrý den, vždy je nejlepší osobní konzultace. Asistentka Bára

MUDr. Iva Špaňárová

Dobrý den, už asi dva roky se potyčkám s nepříjemnou vyrážkou na pravé dlani ruce. Jedná se tisíce puchýřků naplněných čirou kapalinovou, jenž svědí a po nějaké době zrohovatí, dlaň vyschne a postupně se Frolík. Poté, co se ruka zregeneruje a vypadá to, zle vše bude v pořádku, ekzém se obratem objeví znovu. Dokonce se rozšiřuje. Po konzultaci s několika odborníky mi bylo sděleno, že se jedná o takzvaný dishydratický ekzém. Tím, že jsem atopil, by to dávalo samozřejmě smysl. Problém je, že žádná mastička mi doposavad nedokázala s problémem dlouhodobě pomoc. lze doložit i fotografie.
Děkuji

Dobrý den, vždy je nejlepší osobní konzultace. Asistentka Bára