Antala Staška 1670/80, 14046, Praha 4, zeleně označená budova, vchod č.4, 6.patro, Praha 4, Praha

Aplikace botulotoxinu, výplň vrásek, ošetření krevní plazmou, ošetření dermaperem ( mikrojehličkování),chemický peeling neo stratou,

Běžný termín

Dermatologické konzultace +4 Více

Dermatoskopie

Komplexní péče o děti a dostost

Léčba akné

Pokud se na tomto profilu kalendář návštěv nezobrazuje znamená to, že všechny termíny jsou obsazeny. Prosíme o trpělivost, kalendář se zobrazí hned, j...

• Onemocnění kůže

• dermatovenerologie

Znalost jazyků

Čeština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Běžný termín

Dermatologické konzultace

Dermatoskopie

Komplexní péče o děti a dostost

Léčba akné

Odstranění znamének

Dozvědět se více

Kdykoliv jsem přišla do ordinace, zdravotní sestra byla vždy příjemná a její léčba zabrala. Paní doktorku jsem párkrát viděla a nemohu si stěžovat. Ordinace čistá, hezká. Doporučené léky vždy zabraly a nikdy jsem s paní doktorkou ani sestřičkou neměla problém. Velice doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Budějovická - od 2.1.2018 nás najdete v zeleně označené budově, 6.patro léčba akné

Paní doktorka je moc mila a empaticka. Po sdeleni meho problemu mi navrhla hned nekolik reseni. Vysetreni navic probehlo temer na presny cas.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Budějovická - od 2.1.2018 nás najdete v zeleně označené budově, 6.patro dermatologické konzultace

Navštěvuji ordinaci Mudr.Špaňárové již několik let a vždy jsem s lečbou velmi spokojená.Rovněž přístup sestřičky je velmi profesionální a vstřícný.
Děkuji I.P.

Paní doktorka veĺmi příjemná a empatická. Byla jsem zde s devitiletou dcerou a jejím mateřským znamenkem.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Budějovická - od 2.1.2018 nás najdete v zeleně označené budově, 6.patro Jiný

Konečně někdo kdo se skutečně snaží řešit problém. Nepíší salodlouhe zprávy. Jednají pružně díky odborným zkusenostem.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Budějovická - od 2.1.2018 nás najdete v zeleně označené budově, 6.patro Běžný termín

Paní doktorka velmi milá, ochotná a vstřícná pomoci. Vše vysvětlila a pomohla při léčbě. Nemohu si stěžovat.

Velmi mily pristup a vse bylo rychle. Ordinace take umi vyuzivat moderni technologie pro rychlejsi odbaveni lidi v cekarne, da se take platit kartou. Takze super.

Vždy milý a profesionální přístup. Při objednání nikdy nečekám.
Obě paní doktorky, sestřička i asistentka super.

Milá paní doktorka i sestřička. Vše dceři trpělivě vysvětlila. Zákrok byl rychlý, profesionální! V čekárně jsme nečekaly. Doporučuji!

Paní doktorka byla velice milá a vstřícná, velmi ohleduplně mi odstranila podezřelou pihu a všechno, co jsem potřebovala vyřešit, vyřešila. Jsem velmi spokojená.

275 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, už asi dva roky se potyčkám s nepříjemnou vyrážkou na pravé dlani ruce. Jedná se tisíce puchýřků naplněných čirou kapalinovou, jenž svědí a po nějaké době zrohovatí, dlaň vyschne a postupně se Frolík. Poté, co se ruka zregeneruje a vypadá to, zle vše bude v pořádku, ekzém se obratem objeví znovu. Dokonce se rozšiřuje. Po konzultaci s několika odborníky mi bylo sděleno, že se jedná o takzvaný dishydratický ekzém. Tím, že jsem atopil, by to dávalo samozřejmě smysl. Problém je, že žádná mastička mi doposavad nedokázala s problémem dlouhodobě pomoc. lze doložit i fotografie.
    Děkuji

Dobrý den, vždy je nejlepší osobní konzultace. Asistentka Bára

MUDr. Iva Špaňárová

• Dobrý den, je mi 15 let a už asi dva roky mě trápí takové praskliny na žaludu. Dost masturbuji takže mě napadlo jestli to nemůže být s přílišné masturbace. Nevím čím to je že je vrchní povrch žaludu je takový jakoby podřený, zvrásněný. Chtěl bych to tak jak jsem to měl předtím (bez rýh). Nijak to nepálí, nesvědí, neloupe se to jen mi jde o tu estetiku na omak je to trochu drsné možná o trochu míň citlivé. Pohlavní styk jsem neměl i kdybych moc chtěl. U lékaře jsem s tím nebyl jen jsem se ptal v poradně pro kluky v pubertě a tam mi jen řekli že mám zkusit bephanten plus nebo v případě že by to byla kvasinková infekce tak to mám mazat imazolem. Zatím si žalud myju jen vodou. Navíc mám pod žaludem papily. Na internetu jsem o nich četl že mizí za 7-15měsiců po celkové nebo... obřízce, ale obřízku nechci co kdyby jsem si jen častěji stahoval předkožku? Pomohlo by mi to?

Dobrý den. Navrhuji osobní návštěvu dermatologa.Do naší ordinace můžete přijít každý čtvrtek do 8hod. S pozdravem, Mudr. Špaňárová

MUDr. Iva Špaňárová

• Onemocnění kůže