Antala Staška 1670/80, 14046, Praha 4, zeleně označená budova, vchod č.4, 6.patro, Praha 4, Praha

Aplikace botulotoxinu, výplň vrásek, ošetření krevní plazmou, ošetření dermaperem ( mikrojehličkování),chemický peeling neo stratou,

Běžný termín

Dermatologické konzultace +4 Více

Dermatoskopie

Komplexní péče o děti a dostost

Léčba akné

Pokud se na tomto profilu kalendář návštěv nezobrazuje znamená to, že všechny termíny jsou obsazeny. Prosíme o trpělivost, kalendář se zobrazí hned, j...

• Onemocnění kůže

• dermatovenerologie

Znalost jazyků

Čeština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Běžný termín

Dermatologické konzultace

Dermatoskopie

Komplexní péče o děti a dostost

Léčba akné

Odstranění znamének

Dozvědět se více

Umístění: Poliklinika Budějovická - od 2.1.2018 nás najdete v zeleně označené budově, 6.patro odstranění znamének

Odstranění znaménka jsem zaplatila, objevilo se znovu. Dle jiné kožní doktorky odstraněno špatným způsobem. Vyšetří Vás jen s tím určitým problémem a navíc během dvou minut. Žádná vstupní prohlídka. Když jsem se kvůli dlouhé časové době objednala k jiné kožní, objednání bylo během 2 týdnů, vyšetřila mne celou - zkontrolovala očima všechna znaménka a hned navrhla dvě odstranit a poslat na vyšetření. A je to hrazeno pojišťovnou.
Tedy do Sanodermu se už objednávat nikdy nebudu. Dlouhé čekání na objednání a vyšetření pořádně žádné.

Velmi obyčejný přístup. Nic zázračného. Nevím proč tady je tak dobře hodnocená. Mne moc nepomohla, doporučila velmi silnou antibiotickou léčbu po které několik měsíců těhotenství je přísně zakázáno. Stejně jako přijdete k chirurgu s nemocném orgánem a on vám řekne že jeho třeba odstranit...

Vážená paní.
Škoda , že jste se nepodepsala .Ale dohledaly jsme Vaši zdravotní kartu. Navštívila jste nás 21.12. Je Vám 34 let. Dlouhodobě trpíte na akné, pracujete v zakouřeném prostředí. Vzhledem k dlouhotrvajícím projevům akné Vám byla navržena celková léčba derivátem vitamínu A / ne ATB/ , který je nejlepší volbou pro trvalé řešení tohoto problému.Tuto léčbu nasazujeme vždy až po oboustranné domluvě , na základě krevních odběrů.Je nám líto,že jste nepochopila možnosti léčby/ celková léčba je vždy možná nahradit léčbou zevní/.
S pozdravem Mudr. Špaňárová a sestra Váchová

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Přemýšlím co dát za hodnocení.
Supr sestřička, příjemná lékařka. Mraky lidí v čekárně díky vašim hodnocením, takže už jim pacienti tečou i ušima :)
No ale k problému - když mi řekne lékařka, že neví, tak ocením upřímnost a půjdu hledat jinam.

Velmi příjemná a šikovná paní doktorka. A má hrozně milou sestřičku:-)

275 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, už asi dva roky se potyčkám s nepříjemnou vyrážkou na pravé dlani ruce. Jedná se tisíce puchýřků naplněných čirou kapalinovou, jenž svědí a po nějaké době zrohovatí, dlaň vyschne a postupně se Frolík. Poté, co se ruka zregeneruje a vypadá to, zle vše bude v pořádku, ekzém se obratem objeví znovu. Dokonce se rozšiřuje. Po konzultaci s několika odborníky mi bylo sděleno, že se jedná o takzvaný dishydratický ekzém. Tím, že jsem atopil, by to dávalo samozřejmě smysl. Problém je, že žádná mastička mi doposavad nedokázala s problémem dlouhodobě pomoc. lze doložit i fotografie.
    Děkuji

Dobrý den, vždy je nejlepší osobní konzultace. Asistentka Bára

MUDr. Iva Špaňárová

• Dobrý den, je mi 15 let a už asi dva roky mě trápí takové praskliny na žaludu. Dost masturbuji takže mě napadlo jestli to nemůže být s přílišné masturbace. Nevím čím to je že je vrchní povrch žaludu je takový jakoby podřený, zvrásněný. Chtěl bych to tak jak jsem to měl předtím (bez rýh). Nijak to nepálí, nesvědí, neloupe se to jen mi jde o tu estetiku na omak je to trochu drsné možná o trochu míň citlivé. Pohlavní styk jsem neměl i kdybych moc chtěl. U lékaře jsem s tím nebyl jen jsem se ptal v poradně pro kluky v pubertě a tam mi jen řekli že mám zkusit bephanten plus nebo v případě že by to byla kvasinková infekce tak to mám mazat imazolem. Zatím si žalud myju jen vodou. Navíc mám pod žaludem papily. Na internetu jsem o nich četl že mizí za 7-15měsiců po celkové nebo... obřízce, ale obřízku nechci co kdyby jsem si jen častěji stahoval předkožku? Pomohlo by mi to?

Dobrý den. Navrhuji osobní návštěvu dermatologa.Do naší ordinace můžete přijít každý čtvrtek do 8hod. S pozdravem, Mudr. Špaňárová

• Onemocnění kůže

• dermatovenerologie