Antala Staška 1670/80, 14046, Praha 4, zeleně označená budova, vchod č.4, 6.patro, Praha 4, Praha

Aplikace botulotoxinu, výplň vrásek, ošetření krevní plazmou, ošetření dermaperem ( mikrojehličkování),chemický peeling neo stratou,

Běžný termín

Dermatologické konzultace +4 Více

Dermatoskopie

Komplexní péče o děti a dostost

Léčba akné

Pokud se na tomto profilu kalendář návštěv nezobrazuje znamená to, že všechny termíny jsou obsazeny. Prosíme o trpělivost, kalendář se zobrazí hned, j...

• Onemocnění kůže

• dermatovenerologie

Znalost jazyků

Čeština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Běžný termín

Dermatologické konzultace

Dermatoskopie

Komplexní péče o děti a dostost

Léčba akné

Odstranění znamének

Dozvědět se více

Umístění: Poliklinika Budějovická - od 2.1.2018 nás najdete v zeleně označené budově, 6.patro léčba akné

Přišla jsem na kliniku kvůli vleklému těžkému akné, které mě trápilo 6 let. Díky desítkám pozitivních komentářů jsem se těšila, že se můj problém konečně vyřeší. Když jsem přišla do ordinace, měla jsem na sobě velkou vrstvu make-upu a čekala jsem, že budu požádána, abych make-up sundala, ale to se nekonalo. Paní doktorka se na mě rychle podívala, dala mi do ruky letáček - prý ať se rozhodnu, jestli "tu jejich úžasnou" léčbu podstoupím. Žádné otázky, aby si mohla stanovit diagnózu, žádné stěry, žádný zájem. Když jsem se ptala, jestli by to mohlo být z jídla, ujistila mě, že je to výmysl dnešní doby. Krátce na to jsem nasadila dietu a akné se do 3 měsíců zlepšilo o polovinu. Opravdu ze srdce NEDOPORUČUJU. Paní doktorka má asi tolik pacientů, že jí je líno otevřít ústa a s klienty nějakým způsobem komunikovat a zabývat se "nějakým" akné je ztráta času. Díky mnohokrát za zájem a lidský přístup.

Vážená Eliško W.
Kartu s tímto jménem v kartotéce nemáme, tzn. , že buď jste nebyla u nás, anebo jste nepoužila své pravé jméno. Proto nejsme schopni reagovat na vaše připomínky.
S pozdravem MUdr. Špaňárová, sestra Váchová

Sanoderm jsem navštívila celkem 3x. Poprvé jsem měla schůzku s dokorkou - něco málo mi poradila, dala několik vzorečků, díky nímž jsem našla jeden příjemný produkt a stanovila "léčbu". Trápily mne jizvy po akné, dala mi tři možnosti - chemický peeling který jsem věděla že nechci, ošetření plazmou a dermapen. Dermapen mi doporučivala nevíc, je nejlevnější, není příliš invazivní a je velká šance úspěchu. Před prvním ošetřením mi byla doporučena dermabraze Silkpeel - která byla super a pleť byla krásně hladká.
2. termín - ošetření provádí zdravotní sestra, je velmi milá, snaží se celý velmi bolestivý proces ulehčit miloiu konverzací. Jak jsem psala, Silkpeel byl fajn, Dermapen je pak skutečně bolestivá záležitost. Po sezení jsem byla zarudlá ale nebylo to nic hrozného. Pleť byla trochu podrážděná ale vše se zahojilo poměrně hezky.
3. termín - měla jsem před MS a měla jsem jeden pupínek. Bohužel, sestra mi ošetřila dermapenem i pupínek, tudíž infekci roznesla na zbytek obličeje kde postupovala dále. V tomto případě žádné desinfikování pleti nepomůže. V následných dnech jsem se osypala v místech, kde sestra pleť ošetřila po rozrušení pupínko. Na čele, kde začínala, k žádnému zanícení nedošlo. Vzhledem ke špatnému ošetření jsem se barbarsky ani neomluvila z dalších termínů, né že bych chtěla ztrácet čas sestřičky, ale myšlenky jsem měla někde úplně jinde. Jen se teď snažím zabránit aby se mi opět vrátilo akné, které jsem pár let zpátky tak pracně léčila.

Paní doktorka Spaňárová jako lékařka konzultantka je dobrá, ale postup kdy jsou sestry na ošetření samotné, už tak ideální není. Proto se už do Sanodermu nevrátím.

S pozdravem,
Hana Horňáková.

MUDr. Iva Špaňárová

Dobrý den slečno Horňáková.
Mrzí nás , že jste nebyla spokojena. Toto ošetření /mikrojehličkování/ na jizvy je vhodné a máme spoustu spokojených pacientů. Váš ošetření byl pouze estetický zákrok a pacient musí být trpělivý, aby byly dosaženy dobré výsledky. Sestra je specializovaná, zákroky provádí dlouhodobě a k ošetření nepotřebuje lékaře. S pozdravem Mudr. Špaňárová a sestra Váchová

Bohužel nemohu hodnotit - objednala jsem se k paní doktorce, ale ta mne neprohlížela, přesto že ordinovala ve vedlejší místnosti. Byla jsem z toho rozčarovaná neboť mi nikdo nic nevysvětlil. Paní doktorka, která mne ošetřovala me diagnostikovala, ale pokud bych se neptala, tak asi nic nevím. Rozhodně nemám důvod se vracet.

MUDr. Iva Špaňárová

Dobrý den , paní Horáková.
Lékařky se v ambulanci zastupují . Vás jsem ošetřovala já, Mudr. Kapounová. Mrzí mě, jestli jste nebyla spokojená. Subjektivně jsem měla z naší komunikace dobrý dojem a pocit ,že všechny Vaše otázky byly zodpovězeny k Vaší spokojenosti.
S pozdravem dr. Kapounová

Není pravda, že paní doktorka je tak výborná. Sestra se sice usmívá, ale klidně vás setře a urazí, paní doktorka vás prohlédne hodně rychle, ať už čekáte hodinu nebo dvě. Když jsem se objednala, tak jsem stejně přišla na řadu o hodinu a čtvrt déle, protože lidi přede mnou byli také objednaní. Nikdo to neřeší, sestra je protivná.

MUDr. Iva Špaňárová

Dobrý den.Škoda, že jste se Nám nepodepsala, mohly bychom dohledat na který den a čas jste se objednala.Opozdit se samozřejmě můžeme, ale jak uvádíte o 1 a 1/4hod?...to se nám nestává. Některé kožní nemoci vyžadují k vyšetření více času a některé naopak méně, možná jste byla Vy tento případ. A, že se Vám nelíbilo chování sestry.....??.
S úsměvem na tváři Vás zdraví sestra Váchová a Mudr. Špaňárová

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Mohu hodnotit pouze fakt, že jsem nebyl ošetřen z důvodu pozdního příchodu asi o 10 min, objednaný jsem byl na 14:00. Paní doktorka odcházela ve 14:15 h, ačkoliv pracovní dobu měla do 14:30 h. Následně jsem si vyslechl dosti neurvalým stylem od sestry, že jsem měl zavolat. To jsem ovšem dělal několikrát, ale nikdy se mi dovolat nepodařilo. Prý nestíhají. Objednací lhůta je min. měsíc, zjevně pouze přes internetový kalendář, telefonicky ani osobně to dle této zkušenosti nejde. Asi ti, kteří nemají internet, jsou vyloučeni z péče. Nutno podotknout, že jsme tam pojeb dostali rovnou 3 čekající, bez jakékoliv ochoty návrhu termínu - a to ještě v pracovní době ordinace! Ať je to jak chce, za mě palec dolů a děkuji, nikdy více.

MUDr. Iva Špaňárová

Dobrý den, popis situace ze středy 10.2.2016 se liší od Vámi popisované. Přišel jste v 14.25. Sestra Vás vyhlížela cca po 5min. , jestli jste nepřišel. Po akademické čtvrt hodince paní doktorka odešla. Vy však píšete, že jste přišel o 10min pozdě / byl jste objednaný na 14hod/ a paní doktorka odešla v 14:15hod. ?. Nemyslíte si, že byste paní doktorku potkal v čekárně???
Sestra Vám navrhovala přijít hned druhý den, ve čtvrtek...nepřišel jste.
Nikdy se sestra nechová neurvale, / i když je to občas velmi náročné /,vždy vše s úsměvem vyřeší.
S pozdravem sestra Váchová a Mudr.Špaňárová

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Bohužel paní doktorka si mě objednala těsně před odchodem domů. Prohlídnutí znamének proběhlo v několika minutách, ale to ještě budiž. Ale když jsem chtěla poradit ohledně akné, tak mi dala letáky, které si mám prostudovat a šup šup, ať už jsem venku. Takže určitě již znovu nepřijdu. Naštěstí doktorů-dermatologů je hodně, takže je z čeho vybírat.

Vážená paní Jano,
snažíme se pacientům věnovat dle jejich potíží a zdravotních problémů.Pravděpodobně vaše znaménka na těle byla v pořádku.
Akne je diagnoza velmi široká a proto nezahlcujeme pacienty tolika informacemi, které by si stejně nepamatovali.Letáčky slouží k tomu ,aby se pacient aktivně o tomto problému dozvěděl. Vše o léčbě vám ale zajisté bylo sděleno.
S pozdravem Mudr..Špaňárová a sestra Váchová

Tuto lékařku nedoporucuji, neprodejny vzorek mi prodala jako klasicky lek. Nabizi pouze samé drahe léky.

Vážený paciente.
V Naší ordinaci neprodejné vzorky neprodáváme a léky také ne!!!!!!
Bohužel jste se nepodepsal, tudíž nejsme schopni dohledat, o jaký produkt šlo.
S pozdravem Mudr.Špaňárová a sestra Váchová

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Souhlasím, že doktorka i sestra jsou příjemné. S profesionalitou je to horší. Bez objednání čekáte 3 hodiny, pak vás ošetří jen sestra, doktorka jen prošla okolo, ani jizvu po zákroku neviděla. Víckrát už tam nejdu.

Dobrý den,
na svůj názor máte samozřejmě právo, ale bohužel musíme reagovat. Na odstranění stehů se nečeká.Pacient je informován již při výkonu, kdy má přijít a tito pacienti mají přednost. Stehy odstraňuje edukovaná zdravotní sestra, ale dle karty Vám stehy odstranila lékařka, včetně aplikace Topigel gelové náplasti. Spletla jste si nás.
Hezký den
dr. Špaňárová , sestra Váchová

275 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, už asi dva roky se potyčkám s nepříjemnou vyrážkou na pravé dlani ruce. Jedná se tisíce puchýřků naplněných čirou kapalinovou, jenž svědí a po nějaké době zrohovatí, dlaň vyschne a postupně se Frolík. Poté, co se ruka zregeneruje a vypadá to, zle vše bude v pořádku, ekzém se obratem objeví znovu. Dokonce se rozšiřuje. Po konzultaci s několika odborníky mi bylo sděleno, že se jedná o takzvaný dishydratický ekzém. Tím, že jsem atopil, by to dávalo samozřejmě smysl. Problém je, že žádná mastička mi doposavad nedokázala s problémem dlouhodobě pomoc. lze doložit i fotografie.
    Děkuji

Dobrý den, vždy je nejlepší osobní konzultace. Asistentka Bára

MUDr. Iva Špaňárová

• Dobrý den, je mi 15 let a už asi dva roky mě trápí takové praskliny na žaludu. Dost masturbuji takže mě napadlo jestli to nemůže být s přílišné masturbace. Nevím čím to je že je vrchní povrch žaludu je takový jakoby podřený, zvrásněný. Chtěl bych to tak jak jsem to měl předtím (bez rýh). Nijak to nepálí, nesvědí, neloupe se to jen mi jde o tu estetiku na omak je to trochu drsné možná o trochu míň citlivé. Pohlavní styk jsem neměl i kdybych moc chtěl. U lékaře jsem s tím nebyl jen jsem se ptal v poradně pro kluky v pubertě a tam mi jen řekli že mám zkusit bephanten plus nebo v případě že by to byla kvasinková infekce tak to mám mazat imazolem. Zatím si žalud myju jen vodou. Navíc mám pod žaludem papily. Na internetu jsem o nich četl že mizí za 7-15měsiců po celkové nebo... obřízce, ale obřízku nechci co kdyby jsem si jen častěji stahoval předkožku? Pomohlo by mi to?

Dobrý den. Navrhuji osobní návštěvu dermatologa.Do naší ordinace můžete přijít každý čtvrtek do 8hod. S pozdravem, Mudr. Špaňárová

• Onemocnění kůže

• dermatovenerologie