Horní Valy 4, Hodonín
Praktický zubní lékař

F

Dnes jsem byla ošetřena u pani doktorky s velkým uspěchem. Paní doktorka i se sestrou jsou moc hodné a zbavili mně dlouholetého strachu z trhání zubů.Priznávám,že ještě ne zcela,ale i tak moc děkuji.

Dnes jsem byl akutně ošetřen v ordinaci doktorky Průžkové.Jako vždy byla její péče profesionální,rychlá a bezbolestná.V čekárně jsem strávil 10 minut, v podstatě nikdy nečekám déle.Přístup paní doktorky i sestričky mě zbavil letitého strachu ze zubaře.To, že se v ordinaci často i ze srdce zasměju beru jako příjemný bonus.Spokojený pacient

kvalitní doktorka! výborná práce i přístup! ze synáčka jí roste konkurence!

pani doktorka ma moc inteligentniho syna.

Skvela,mlada lekarka =)

Prosím Vás,co je to za hodnocení "nejhorší zubní lékař v Hodoníně"...Autora tohoto "duchaplného" komentáře snad ošetřovali všichni hodonínští zubaři?!!!!!Já jsem s paní doktorkou spokojená.Ošetření provádí s citem a ohledem na pacienta.Injekci aplikuje jemně a vrtačkou taky pomalu "hladí".V čekárně se dlouho nečeká-snaží se dodržovat časy objednání.A sestřička je taky příjemná.

Skvela zubarka,nic od ni neboli =)

K paní doktorce chodí obě naše děti, přístup je profesionální a jsem spokojená.Dohlíží na prevenci a vždy mi poradila pokud jsem měla nějaké nejasnosti.Měli by jste se všichni pacienti zamyslet jak se chováte.To,že někomu vypadne opakovaně plomba je možné i u jiného zubního lékaře.
Hlavně nepomlouvejte před ordinací a řešte svou situaci jinak...
Přeju paní doktorce i sestřičce,ať se jim daří v pracovním i osobním životě.

Moc dobrá a příjemná paní zubařka,nikdy u ní nečekám dýl jak 3 minuty a sestřička taky moc příjemná,všem doporuřuji!!!!

zatím velká spokojenost.