Horní Valy 4, Hodonín
Praktický zubní lékař

Paní doktorka je moc příjemná a ani se dlouho nečeká. Ale přesto nejsem zpokojená.
Měla jsem hluboký kaz, paní doktorka mi na 2x trhala kořena a asi na 3x mi dělala blombu. Bolest mi zas tak nevadila, ale byla jsem tam na 1 zub 5x a za každou návštěvu jsem vyplázla přes 1000Kč. Zub byl sice maximálně zablombovaný, ale sám o sobě to nevydržel. Ani rok na to jsem jedla chléb (bez kurky, tedy nic tvrdého) a tento zub mi praskl ve dví. Takže jsem vyhledala jiného lékaře a musela absolvovat další bolestivé a velmi finančně náročné zákroky.
Co se týkalo peněz, tak když jsem to zmínila paní doktorce, že se mi to zdá hodně, hned mi našla malý kaz na kraji zubu a ten mi teda udělala zdarma. Otázka je kolik by vůbec za tak malý kaz původně chtěla peněz(žeby taky přes 1000Kč?) Ale spíš si říkám, zda ten kaz tam opravdu byl. Pak mi řekla, že tam nějaké kazy jso, ale ať příjdu až za půl roku. Když jsem přišla na kontrolu, tak se na mě osočila, že jsou tam hned 3 kazy - ve smysluže se o zuby nestarám, což nebyla pravda.