Praktický zubní lékař
Horní Valy 4, Hodonín

Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

Jsem tam pacientkou už pár let a jsem velmi spokojená.

Dnes jsem byla ošetřena u pani doktorky s velkým uspěchem. Paní doktorka i se sestrou jsou moc hodné a zbavili mně dlouholetého strachu z trhání zubů.Priznávám,že ještě ne zcela,ale i tak moc děkuji.

Dnes jsem byl akutně ošetřen v ordinaci doktorky Průžkové.Jako vždy byla její péče profesionální,rychlá a bezbolestná.V čekárně jsem strávil 10 minut, v podstatě nikdy nečekám déle.Přístup paní doktorky i sestričky mě zbavil letitého strachu ze zubaře.To, že se v ordinaci často i ze srdce zasměju beru jako příjemný bonus.Spokojený pacient

kvalitní doktorka! výborná práce i přístup! ze synáčka jí roste konkurence!

pani doktorka ma moc inteligentniho syna.

Skvela,mlada lekarka =)

Prosím Vás,co je to za hodnocení "nejhorší zubní lékař v Hodoníně"...Autora tohoto "duchaplného" komentáře snad ošetřovali všichni hodonínští zubaři?!!!!!Já jsem s paní doktorkou spokojená.Ošetření provádí s citem a ohledem na pacienta.Injekci aplikuje jemně a vrtačkou taky pomalu "hladí".V čekárně se dlouho nečeká-snaží se dodržovat časy objednání.A sestřička je taky příjemná.

Skvela zubarka,nic od ni neboli =)

K paní doktorce chodí obě naše děti, přístup je profesionální a jsem spokojená.Dohlíží na prevenci a vždy mi poradila pokud jsem měla nějaké nejasnosti.Měli by jste se všichni pacienti zamyslet jak se chováte.To,že někomu vypadne opakovaně plomba je možné i u jiného zubního lékaře.
Hlavně nepomlouvejte před ordinací a řešte svou situaci jinak...
Přeju paní doktorce i sestřičce,ať se jim daří v pracovním i osobním životě.

Paní doktorka je moc příjemná a ani se dlouho nečeká. Ale přesto nejsem zpokojená.
Měla jsem hluboký kaz, paní doktorka mi na 2x trhala kořena a asi na 3x mi dělala blombu. Bolest mi zas tak nevadila, ale byla jsem tam na 1 zub 5x a za každou návštěvu jsem vyplázla přes 1000Kč. Zub byl sice maximálně zablombovaný, ale sám o sobě to nevydržel. Ani rok na to jsem jedla chléb (bez kurky, tedy nic tvrdého) a tento zub mi praskl ve dví. Takže jsem vyhledala jiného lékaře a musela absolvovat další bolestivé a velmi finančně náročné zákroky.
Co se týkalo peněz, tak když jsem to zmínila paní doktorce, že se mi to zdá hodně, hned mi našla malý kaz na kraji zubu a ten mi teda udělala zdarma. Otázka je kolik by vůbec za tak malý kaz původně chtěla peněz(žeby taky přes 1000Kč?) Ale spíš si říkám, zda ten kaz tam opravdu byl. Pak mi řekla, že tam nějaké kazy jso, ale ať příjdu až za půl roku. Když jsem přišla na kontrolu, tak se na mě osočila, že jsou tam hned 3 kazy - ve smysluže se o zuby nestarám, což nebyla pravda.