Iva Pelclová, logoped Praha

PaedDr. Iva Pelclová

Logoped

Mírová 72a/585, Praha
Klinická logopedie

Zobrazit ostatní profily logopedů v okolí

Umístění: Klinická logopedie Jiný

paní doktorka je velmi erudovaná, empatická, celkový obraz vnímá komplexně s přesahem do jiných oborů. Vždy poskytne nový, obohacující pohled.

Umístění: jiné místo Jiný

Přišli jsme se synem původně jen s lehkou vadou řeči Ř R .Zjistili jsme nedovivinutou lateralitu a jiné další drobné nedostatky .Paní doktorka snámi pracuje velmi komplexně . Vždy dobře ví na co se zaměřit poradí jak a co zlepšit je na nás vždy dobře připravena . Je důsledná a umí syna velmi dobře motivovat ke spolupráci.

Umístění: Klinická logopedie Jiný

K paní doktorce chodím se starším synem již několik let. V raném dětství u něj byla diagnostikována vývojová disfázie a paní doktorka nás vedla celým předškolním obdobím a dbala i celkový správný rozvoj. Po těchto pozitivních zkušenostech jsem ji začala navštěvovat i s druhým synem. Je důsledná a upozornila mne i na další oblasti předškolních znalostí, které je třeba rozvíjet, případně docvičit. Mohu doporučit.

Umístění: Klinická logopedie Jiný

Muzeme doporucit, opravdu vrela a presto dusledna, umi deti namotivovat. Ocenuji take dochvilnost, nikdy jsme necekali dele nez 5min.

O
Umístění: Klinická logopedie Jiný

Návštěvy u paní doktorky oceňuji nejen jako rodič, ale i jako pedagog. Snaží se děti poznat ze všech stran, tak aby po nástupu do školy mohly uspět nejen ve správné výslovnosti, ale i v grafomotorice, sluchovém a zrakovém vnímání a udržení pozornosti. Oceňuji také pestrou nabídku různých pomůcek, které nám usnadňují domácí přípravu a pomáhají v rozvoji jednotlivých oblastí. Za nás velká spokojenost, milý a profesionální přístup, určitě doporučuji.

Umístění: Klinická logopedie

Paní doktorku Pelclovou mohu vřele doporučit všem rodičům, kteří uvítají, že se logopedický odborník bude zabývat na špičkové úrovni nejen problémy s mluvou vašeho dítěte, ale dokáže vám poradit i s dalšími oblastmi jeho vývoje jako např.grafomotorika, trénink pozornosti a paměti, apod. Její přístup k malému pacientovi je jedinečný v komplexnosti, ve které ho vnímá, a všímá si i těch nejmenších detailů po psychické a fyzické stránce. Rodičům pak dokáže na základě svého pozorování doporučit nejen vhodná logopedická cvičení, ale i další hry, náměty, knihy a zejména praktické rady z vlastní zkušenosti z výchovy vlastních dětí. Záleží jen na vás samotných, nakolik budete ochotni jejím radám a námětům naslouchat a praktikovat je. Já osobně jsem z každého setkání s ní nadšená a nabitá nápady a podněty.

Umístění: Klinická logopedie

Syn dělal ve správné výslovnosti hlásek, které do té doby špatně vyslovolal, rychlé pokroky. Na hodiny se tešil. Kromě vyslovování paní doktorka sledovala i jiné dovednosti, které je potřeba umět před nástupem do školy. Určitě doporučuji.

Umístění: Klinická logopedie Synovi potíže s výslovností

Se synem, který má vážné řečové postižení, chodíme k paní doktorce Pelclové již několik let a řeč našeho syna se stále zlepšuje. Paní doktorka je profesionál. Je trpělivá a důsledná.

Umístění: Klinická logopedie

Paní doktorka je skutečná odbornice. Jako jediná ze 4 logopedek, které jsme v průběhu tří let navštívili, dokázala určit správnou diagnózu. Její přístup je maximálně komplexní. Mimo jiné mi též nabídla přípravky od Justu. Musím přiznat, že jsem k potravinovým doplňkům velmi skeptická. Nicméně po pouhém týdnu jsem pozorovala zlepšení, ale nepřikládala jsem mu velký význam. Po čtrnácti dnech jsem začala zaznamenávat pozitivní odezvu z mateřské školy. Pak se lékařka, ke které chodíme na kraniosakrální osteopatii vyjádřila, že došlo k nastartování CNS, aniž by věděla, že užíváme nějaké doplňky stravy. Jen škoda, že jsme paní doktorku neobjevili dříve. Markéta

Umístění: Klinická logopedie

Velmi pozitivně hodnotím práci paní doktorky, její širokou škálu používaných technik a způsobů. Má skvělý vztah k dětem, je na ní vidět, že jí práce s dětmi baví a syn se na její návštěvy těší. Líbí se mi i možnost doporučení odborné literatury k procvičování, protože ne každá dětská kniha je z logopedického hlediska vhodná. Je to skutečně odborník na svém místě, jen víc takových lékařů.