Iva Pelclová, logoped Praha

PaedDr. Iva Pelclová

Logoped

Mírová 72a/585, Praha
Klinická logopedie

Zobrazit ostatní profily logopedů v okolí

Umístění: Klinická logopedie Jiný

Pani Logopedka odhalila diagnozu hned, ale to nebylo nic tezkeho, dala doporuceni, co delat, jak procvicovat. Nelibilo se mi, ze dcera musela na hodine procvicovat pouze veci pro ni tezke, takze ji hodina nebavila. Jine logopedky umi dite zabavit lepe, cili jej hodina tez bavi. Celkovy dojem je opravdu spatny. At je jaky chce odbornik, vse shazuje svym prodejem drahych kosmetickych a zdrav. produktu a ruznych stolnich her ci pracovnich sesitu na procvicovani, ktere vsude jinde sezenete o tretinu levneji, a ktere se vam snazi prodat pri kazde navsteve. Je to pry vyborne a nezbytne nutne, protoze se dite na hodine zrovna treba nesoustredilo, nebo mu neslo to ci ono. Takze ackoli je tato konzultace hrazena na pojistovnu, nechate tam pokazde nejake penize. A presne jak pisou pani nize, pokud nekoupite a nedejboze s ni v necem nesouhlasite, je pani neprijemna a arogantni. Jeste nedava ani automaticky uctenky, coz vypovida samo o sobe.
Doporucuji jit k jinemu specialistovi, ktery se bude Vasemu diteti venovat bez ohledu na to, jestli od nej neco koupite.

Umístění: Klinická logopedie Rozmluveni syna s VD

Pani doktorku nemohu doporucit nikomu, kdo resi zavaznejsi problem.
Snazila se syna ucit predlozky v dobe, kdy mel slovni zasobu sotva 10slov. Vubec nerespektovala jeho vyvoj, mam pocit, ze vubec nepochopila synovu diagnosu.
Kazdou navstevu nam nutila vyrobky od Justu, kdyz sem si nic nekoupila, objednala nas na dalsi navstevu az za 2,5mesice.

Umístění: Klinická logopedie logopedická terapie / logopedie

Velmi špatná zkušenost paní doktorka mi Vnucovala produkty Just S tim, že jsou nezbytně nutne aby se mé dítě naučilo správně mluvit. Když jsem si nic nekoupila byla arogantní a nepříjemná. Navíc mi naúčtovala pojišťovně neprovedené úkony a více hodin.

S paní logopedkou máme velmi špatné zkušenosti. Nejen, že jsme k ní chodili přes dva roky a posun žádný, ale po dvou letech nám byly doporučeny medikamenty, které byly přehnaně drahé a hlavně po konzultaci s lékařem a jiným logopedem, označeny za zcela zbytečné. Po změně logopeda, ihned po prvním sezení, odhalena jedna z příčin patlavosti a po tréninku cca 14 dní, část napravena! Po tak dlouhé době úsilí, malý zázrak a nebo naprostá neodbornost paní logopedky. Tohoto logopeda proto absolutně nemohu doporučit.

nekompetentna