Klinická logopedie
Mírová 72a/585, Praha

Zobrazit ostatní profily logopedů v okolí

Umístění: Klinická logopedie Jiný

Paní doktorku nedoporučuji. Pokud dítě nedělá co má podle ní tak je i na to dítě nervózní. Na mého šestiletého syna byla několikrát nepříjemná. Nemá vůbec přehled o tom co procvičovala s dítětem předešlou lekci. Dává nám úkoly na doma s tím že máme přinést vypracované ale pak to ani nechce vidět, vůbec neví že nám dala nějaký úkol. Psala nám posudek ohledně odkladu do školy a v lednu se nás zeptala jak to jde ve škole. To by měla podle mého názoru mít napsané. O dětech které k ní jsou nemá absolutně přehled. Ale nabízejí produktů ji jde opravdu skvěle. Snaží se pokaždé něco vnutit. Ke konci už jsem tam ani nechtěla z tohoto důvodu chodit. Čekala jsem co mi zase bude chtít vnutit. Bohužel jsem byla přítomna případu kdy vnutila mamince holčičky která zapomínala psal čárky nad písmenkama předražený vitamin hořčík a rybí tuk že jí to pomůže.

Umístění: Klinická logopedie Jiný

Paní logopedku rozhodně nedoporučuji. Pokud si u ní nenakoupíte její předražené produkty, z usměvavé paní se stane zlá nepříjemná ženská. Pár návštěv jsme vydrželi, stálo nás to několik tisíc, spousta pláče syna a mých nervů.

Umístění: Klinická logopedie Jiný

Osobně jsme s paní doktorkou spokojeni. Vždy nám názorně ukáže, jak s dcerou pracovat, vysvětlí, kterou oblast je potřeba rozvíjet u ní nyní, a hlavně dovysvětlí souvislosti i z pohledu mezioborové spolupráce. Velmi oceňuji rozsáhlou a opravdu odbornou znalost založenou na poznatcích nejnovějších výzkumů a trendů.
Vítám také odborné a cílené doporučení vitamínové podpory pro rozvoj kognitivních funkcí. Tím, že nám vždy dobře poradí neutrácím zbytečně za nefunkční, avšak lacinější produkty z lékárny. Nevnímám, že bych k nákupu byla jakkoliv nucena, a i ceny jsou dle oficiálního katalogu společnosti.

Umístění: Klinická logopedie Jiný

S dcerkou nepracuje, spíše úkoluje nás co máme dělat doma.( Je jasné, že doma procvičujeme) Co mi ovšem vadí je prodej produktu, které se dají koupit mnohonásobně levněji v lékárně. Vysokohorská přirážka se mi nelíbí Další setrvání u této Ordinace moc zvažuji.

Umístění: Klinická logopedie Jiný

Paní doktorku ráda doporučuji. Syn se perfektně zlepšil, protože jsme především věděli, co trénovat, co a jak je třeba zkoušet. Druhý syn se naučil r a ř hned po první schůzce. Ale to samozřejmě záleží i na šikovnosti dítěte a trpělivosti rodiče cvičit. Já nepatřím k nejdisciplinovanějším matkám, co se týče cvičení a stejně velký pokrok díky správnému vedení a tipům, co a jak dělat a co je třeba před první třídou vůbec už umět. Velká spokojenost a určitě docházení na tuto logopedii nelituji. Naopak jsem za to ráda.

Umístění: Klinická logopedie Jiný

S paní doktorkou jsme strašně spokojeni :) syn se zlepšuje a to je pro mě nejdůležitější . Mohu jen a jen doporučit !

Umístění: Klinická logopedie Jiný

K pani doktorce nechodíme často a i tak po jejím vysvětlení a práci doma(která je dle mého vždy nutná) vidím obrovský pokrok.
Vždy je mi vše vysvětleno, ukázáno, doporučeno jaké pomůcky jsou vhodné, jak trénovat.
Mohu jen doporučit, vždy nás navede na správnou cestu

Umístění: Klinická logopedie Jiný

S paní doktorkou jsme byli vždy spokojeni. Nejen, že naučila syna R a Ř, které díky dislálii nevyslovoval ani ve školním věku a předchozím dvěma logopedkám se to bohužel nepodařilo, ale syna vždy namotivovala a chodil k ní rád, což je pro úspěch určitě důležité. Příjemné prostředí a ordinace hned u zastávky busu. Doporučuji.

Umístění: Klinická logopedie Jiný

K paní doktorce chodíme již delší čas, jelikož náš klouček má opožděný vývoj. Paní doktorka za tu dobu dokázala neskutečný vývoj, posun nejen v logopedii, ale s nabídkou logopedických pracovních sešitů a jiným pomůcek, se klouček rozvíjí i jiné stránky, motoriku, logiku, a i mentální vývoj. Dítě se v její přítomnosti a i v ordinaci cítí velmi dobře. Paní doktorka dokáže skvěle motivovat a úžasně s ním pracovat, je velmi empatická. Z každé logopedie si odnáším velké množství informací a návodů jak dále doma pokračovat v nácviku logopedie. Pokud někdo hledá odborníka na logopedii, tak bych paní doktorku vřele doporučila. Je opravdovým odborníkem na svém místě.

Umístění: Klinická logopedie Jiný

S péčí paní doktorky jsem velmi spokojená. Chodíme se synem už více jak rok, je trpělivá, milá, vždy profesionální. Kamkoliv přijdu k lékaři a řeknu, že chodíme na logopedii k této paní doktorce, ohlas je u všech stejný.... odpověď zní...."máte tu nejlepší". Osobně jsem velmi spokojená, můžu jen doporučit.