Praktický lékař stomatolog
Janského 24/463, Olomouc

Janského 24, Olomouc

Jsem velmi ráda, že jsem tuto paní doktorku našla. Její profesionalita, vstřícnost, velmi kvalitní péče, osobní a lidský přístup, pečlivost - jen svědčí, že je to paní doktorka s velkým " D ". Jsem ji vděčná za to, že mi do své péče vzala celou rodinu. ( není nervozní, uspěchaná... , prostě radost pohledět na její práci ).
Takový doktoři se rodí 1x za ...x let.
Děkuji Vám paní doktorko a věřte, že někteří doktoři se mají od Vás ještě v chování co učit . Jste perfektní !!!!

Je to nejlepší a nejpečlivější "paní zubařka" jakou jsem kdy poznala. Naše celá rodina včetně vnuků k ní chodí již mnoho let, a jak jsem si všimla, dochází k ní s dětmi hodně rodičů - jistě pro její vstřícný i laskavý přístup k dětem, na kterém hodně záleží.

Vystřídali jsme několik zubních lékařů a jsme velmi rádi, že jsme přešli k p. doktorce Papajíkové. Má nejen odborný přístup, ale chovají se sestřičkou velmi pěkně také k dětem, které se k zubaři těší!
Havránkovi

Velmi kvalitní péče, osobní a lidský přístup.

Nemůžu jinak než souhlasit s předchozími komentáři... Paní doktorka je žena na správném místě. I přesto že jsem nebyl u zubního lékaře cca 4 roky, mi nevynadala a o moje zuby se stará jako o vlastní! Vrtání u ní skoro nebolí a chodím k ní velice rád. I sestřička je stejně příjemná jako paní doktorka. Nemůžu jinak než hodnotit jako "nejlepší".

Před rokem a půl jsem u ní byl na doporučení svého Kadriologa.
Na to že jsem po 14ti letech byl poprvé u zubaře, super, nevynadala mi,
dokonce mě povzbudila a dobře poradila, a ani trhání zubního kamene nijak extrémně nebolelo.
Zítra tam jdu zase, tak pak dám aktuální report.

Velmi dobrý stomatolog, perfektní práce, pečlivost.

Nemůžu si paní doktorku vynachválit...šikovná,pečlivá,ochotná...skoro od ní nic necitím...a sestřička je také velmi příjemná:))

Výborná!

Velmi dobrá paní doktorka i sestřička.Spravuje zuby důkladně.Jsme rádi že nás po panu doktorovi převzala.