Iva Macků, alergolog Most

MUDr. Iva Macků

Alergolog, Pediatr

Višňová 1, Most
Ord. lékaře specialisty - alergologie

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Já si na paní doktorku ani na sestřičku nemůžu stěžovat. Pro mě je dobrý člověk,který dokonce i vyslechne poradí, zařídí. Se sestřičkou se při každé návštěvě zasmějeme. Víte ono je také potřeba si uvědomit,že člověk není robot a každý má občas špatnou náladu,ale mě to v téhle ordinaci ještě nepotkalo. Je také těžké,když sestřička potřebuje někoho objednat, do toho další člověk má foukat spiro, třetí člověk vyleze od paní doktorky a čeká na datum další návštěvy a do toho čtvrtý člověk volá a nutně potřebuje poradit a už se mi to stalo několikrát,že sestřička přede mnou telefonovala a mile lidem odpovídá, a že nevolají kvůli lékům nebo objednání,ale volají,že zrovna mají akutní potíže a pod. a ona jim ochotně vyslechne a poradí a řekne jim to samé klidně 3x a oni se ji po čtvrté zeptají na to samé.. a nikdy nezvýší hlas v klidu to z opakuje. Je to paní s velkou trpělivostí, já osobně bych jim s tím telefonem už dávno praštila. A dlouhá doba než vás zavolají do ordinace? nevím ke kolika lékařům chodíte,ale čekaní cca 1,5 je ještě zlaté.

Velmi dobrá paní doktorka!!!

dobry den,pí doktorka je opravdu skvela,pomohla mi,sestricka je prijemna,muzu fakt rici ze sem spokojena

Iva Macků je velmi dobrá alergoložka

Dnes jsem byla se synem u paní doktorky poprvé a musím říct, že jsem ráda, že jsem si ji vybrala. Hned od začátku profesionální přístup sestřička velice milá a příjemná a paní doktorka? Naprostý profesionál - velice sympatická, vše vysvětlila, poradila - prostě jsem byla naprosto spokojena. Vybavení čekárny je příjemně přizpůsobeno dětem, aby se nenudily čekáním a na řadi jsme šli tak, jak jsme byli objednané.
Takže jen a jen, při vašem výběru, doporučuji:-)))))))

Paní doktorku můžu jen doporučit . Opravdu své práci rozumí , sestřička je milá a ordinace je opravdu hezká, takže to nepůsobí jako ve studené nemocnici.
Co se týká židlí , jsou tam dvě lavice a myslím si , že v některých ordinacích nejsou židle žádné - takže problém s tím , že si někdo nemá kam sednout je celkem směšný. V ordinaci je hezký dětský koutek , kde si děti mohou hrát . Mohu opravdu jen doporučit.

Paní doktorka je skvělá diagnostička, u mého dítěte vyřešila dlouhodobý problém na který dlouho nikdo přijít nedokázal. Ano, fronty u ní někdy opravdu jsou , ale bude to nejspíš tím, že je tak dobrá a lidé k ní nejezdí jen z Mostu. Opravdu můžu jen doporučit.

Lékařka i sestra velmi příjemné,ale ty čekací doby jsou strašné...a když máte malé dítě je to katastrofa.nechápu,proč objednává,když tam pak čekáme přes 2 hodiny.Děti unavené a rodiče vynervovaní.To se dneska už moc nestává,že takhle dlouho čekáme.

Milá, hodná, kompetentní, jen mne strašně štve, že i když jsme objednaní na určitou hodinu, stejně obvykle dlouho čekáme. Což je s malým dítětem hodně nepříjemné, zvlášť, když dojíždíme zdaleka.

Skvělá doktorka, fajn přístup a i pacientům, kteří jsou trochu lemplové, má trpělivost:)