Iva Macků, alergolog Most

MUDr. Iva Macků

Alergolog, Pediatr

Višňová 1, Most
Ord. lékaře specialisty - alergologie

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Jak tu několik lidí píše, tak souhlasím s názorem, že paní doktorka je náladová a bohužel také arogantní :( On to člověk pozná až po několika návštěvách. Vůbec jí nedoporučuji a pozor na to, co jí říkáte (osobní věci), použije to proti vám. Po dnešku rozhodně do této ordinace již nikdy nevstoupím. Jinak čekací doby jsou tak na knížku o 200 stránkách, možná někdo stihne přečíst ještě víc. Opravdu katastrofa :((

Paní doktorka je náladová, ale co se týče její sestry tak je ještě zlatá, Po dnešní zkušenosti mi přetekl pohár trpělivosti a hledám nového alergologa. Jsem dospělý člověk a tak ponížená jsem si nepřipadala nikdy. Sestra je evidentně silně zamindrákovaný člověk, který si léčí komplexy nejen na dospělých pacientech, ale i na dětech. Takový člověk nemá ve zdravotnictví co dělat. Nemluvě o objednávacím čase, který je v této ordinaci opravdu velmi orientační.

Byla jsem na vyšetření se čtyřletou dcerou.Přístup paní doktorky super,nemůžu nic vytknout,ale sestřička...přijde mi přirozené,že většina dětí se u doktorů bojí a holt občas i pláče,když neví,do čeho jdou a navíc,pokud v krátkém čase před návštěvou jim byly brány dva oděbry krve u pediatra. Sestra měla stále uštěpačné poznámky, proč jako brečí,dělala kyselé úšklebky,když jí pobrekující dcerka na něco neodpověděla. Možná,že kdyby změnila přístup, pak by ty děti méně brečely.Je opravdu radost narazit na tak "milou" sestru.

Byl jsem u paní doktorky v péči cca 2 roky, jakš tak to šlo. Nejhorší bylo,že čas na který se člověk objednal byl k ničemu, zpoždění tam bylo na denním pořádku. Sestřička i doktorka, obě jsou náladové. Naposled jsem se objednal a pak volám abych si ověřil zda jsem se nespletl a sestřička,že už tam nejsou a že mě na tuhle dobu neobjednala....dobré alergo se hledá těžko....

Sestřička je vždy velmi ochotná a paní doktorka asi nadávala na vysoké škole pozor. Jinak to nelze vysvětlit. Téměř 3 roky navštěvuji tuto ordinaci. Skoro celý podzim, celou zimu a na začátku jara mě trápí zánět průdušek (to potvrdil i jiný specialista na kterého jsem se obrátila), který se opakovaně vrací. Mám to třeba 3 měsíce v kuse. Paní doktorka mě vždy pošle domů s Bromexinem, který je na obyčejný kašel a já doma noc co noc kašlu až zvracim. Když už jsem požádala o změnu léčby, paní doktorka mi napsala dýchatko, ovšem byli v něm látky na které jsem alergická, takže mi předepsala ještě prášky navíc, aby to potlačila. Na malé děti je třeba hodná, ale když tam jdu sama za sebe, moc nadšená teda neodcházím. Sestra i doktorka dělají jako bych si ty problémy způsobila sama a že je to můj problém.